Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

kwartet 22:37, 16 paź 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Wyczytałam że jedziesz potyrać wtorkowo środowo ,pomyślałam dobra kobieta na pewno pomyśli o koleżankach i proszę nie zawiodłam się.
Jak ty te sporobolusy zjęciujesz mi za nic nie chcą wyjść na zjęciach ich kwiatostany to samo miłkowe i bynajmniej nie mówię tu o takich artystycznych ujęciach jak u ciebie tylko żeby coś widać było.
Zana 22:42, 16 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Weekend miałam wyjazdowy, aż mi szkoda było tak pięknej pogody bez ogrodu, ale siła wyższa. Nie mogłam jednak takiej aury odpuścić i dwa dni (wczoraj i dzisiaj) spędziłam na działce. No utyrałam się z tym moim ubiegłorocznym dołem. Zaczyna wreszcie jako tako wyglądać. Zrobienie w nim za radą Toszki kompostownika było strzałem w dziesiątkę. Wszystko się pięknie przerobiło. Trochę brakuje, coś trzeba będzie jeszcze dorzucić, ale wreszcie zaczęło to jako tako wyglądać.
Kijki wbite w trasie przebiegu podziemnego kabla.



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:54, 16 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
kwartet napisał(a)
Wyczytałam że jedziesz potyrać wtorkowo środowo ,pomyślałam dobra kobieta na pewno pomyśli o koleżankach i proszę nie zawiodłam się.
Jak ty te sporobolusy zjęciujesz mi za nic nie chcą wyjść na zjęciach ich kwiatostany to samo miłkowe i bynajmniej nie mówię tu o takich artystycznych ujęciach jak u ciebie tylko żeby coś widać było.


No jakżeż mogłabym nie pomyśleć. Chociaż mało brakowało a zdjęć by nie było. Wczoraj rano nasza kochana kocurka zrzuciła aparat z komody. Naprawdę nie wiem jak jej się to udało, bo sprzęcik trochę waży. Gruchnęło, aż dziura w podłodze jest. No w tym momencie uratowało ją chyba tylko to, że czmychnęła piorunem w jakiś kąt.
Na działce okazało się, że nie działa autofokus, noooszsz kurcze... Po chwili zauważyłam, że obudowa jest naruszona. No nieeeee, apogeum wściekłości. Niewiele było do stracenia, trochę siłowego działania i... zaczęło działać.
Tak więc fotki som i będą dozowane. Tylko, że dzisiaj już trochę padam i zaraz lezę zalec.
Jak zdjęciuję sporobolusy? No po prostu normalnie....

Dla Ciebie inne trawki





I jeszcze kłosik sporobolusa



A to jeszcze kłosik trzcinnika



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:56, 16 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A teraz spadam, jutro niestety do pracy.

Na dobranoc ogrodowa Lady w jesiennym klimacie:

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Johanka77 06:53, 17 paź 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
O! Następna
Gratki na 1000!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kasia_CS 06:57, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
U mnie sporobolus ma stanowczo za mało kwiatostanów i na zdjęciach nieee na efektu Lady jesienne smyrana po piersi
Cudowne klimaty na zdjęciach, wczoraj rozmarzyłam się przed snem dzięki!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
KasiaBawaria 07:19, 17 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Przepiekne swiatlo masz w ogrodzie.Gra swiatla i cienia. Jaki to jarzab? Ma cudny pokroj. A sporobulusy u mnie cale zolte. Jak u twoich listki wygladaja?
____________________
Zapraszam na kawe
April 07:30, 17 paź 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Przez sierściucha zapowiadała się prawdziwa tragedia. Uff, dobrze że dało się naprawić aparat.
Nie ma się co dziwić, że po obejrzeniu TAKICH zdjęć, wstydzę się pokazywać swoje
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 08:38, 17 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17997
Zana napisał(a)


Jak zdjęciuję sporobolusy? No po prostu normalnie....

I jeszcze kłosik sporobolusa





Normalnie... nie mam pytań...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gosiek33 08:51, 17 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Zana napisał(a)


Ścieżkowa opowiastka dzisiaj nie wyglądałaby tak uroczo. Zasypana liśćmi i igłami prezentuje się niechlujnie.
Ale sporobolusy potrafią czarować.







To przyroda nie niechlujstwo
Jak dla mnie tak jest najpiękniej
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies