Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 20:57, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
KasiaLangier napisał(a)
Też się cieszę, że mogę znów delektować się tym nastrojem "robionym obiektywem "
Jest to nieprawda Piękne zdjęcie tworzy Fotograf znając tajniki światła, a piękny ogród Ogrodnik, wielbiciel piękna natury


Oj Kasiu, bardzo Ci dziękuję. To dla mnie największa nagroda, że tyle osób odwiedza mój wątek i lubi oglądać te moje fotki. I dlatego będę to robić dalej. I dalej będę walczyć z tym moim kawałkiem ziemi, żeby móc dostarczać Wam i sobie tej przyjemności. Dopóki będziecie mnie odwiedzać.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:58, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Wiolka5_7 napisał(a)



O kurczę nie wiem czy podołam


Jakoś nie mam co do tego wątpliwości. A jak nie wyjdzie, no to przecież jasne, że to niepojętne uczennice jesteśmy.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
tulucy 20:59, 10 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Zana napisał(a)


Gorzej? O nieee, Ciebie z oka spuścić, to już hulaj dusza piekła nie ma. A znając nasze kochane koleżanki, to pewnie jeszcze do zakupów zachęcały, kusiły, dopingowały. Toż to wredoty som normalnie.


Znasz je jak zły szeląg
A poważniej nieco, to ostatnio poszalałam zakupowo - nieogrodowo jesień idzie i zima i trza coś na grzbiet włożyć
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Zana 21:00, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
galgAsia napisał(a)
Anula, szalejesz! Zaraz odrobisz zaległości w postach . A że nic nie będzie na gotowo? - no pokaż mi palcem, kto z nas kończy sezon w pełni usatysfakcjonowany... Bo to chodzi o to, by gonić króliczka, gonić go-go-go


Ja skromnie zauważę, że to nie ja szaleję, a raczej WY.
I ja znowu nie mam czasu na polatanie po Waszych wątkach. No zaraz nocki będę musiała zarywać, jak nic.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:02, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Pszczelarnia napisał(a)
Ha, fotograficzny zmysł - to jedno i fotograficzne obiekty to drugie. A razem jest efekt łał!


O i do Ciebie też mus zajrzeć! U Ciebie to jest zawsze gwarantowana uczta.
Cmok.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:03, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
tulucy napisał(a)


Znasz je jak zły szeląg
A poważniej nieco, to ostatnio poszalałam zakupowo - nieogrodowo jesień idzie i zima i trza coś na grzbiet włożyć


No i przypomniałaś mi, że buty muszę kupić na zimę! A to dobrze, że Cię życie na bardziej prozaiczne tory sprowadziło, doniczek nie będziesz dołować.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
galgAsia 21:10, 10 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A ja dziś uskuteczniałam szoping - bo deszcz padał , do ogrodu się nie dało.... Buty, owszem kupiłam, i takie tam też, i wróciłam zmordowana, jakbym przekopała pół ogrodu co najmniej . Nienienie, nie przepadam za tym. No wiem, normalna nie jestem. Od urodzenia tak mam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Monia81 21:14, 10 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Zana napisał(a)


Oj Kasiu, bardzo Ci dziękuję. To dla mnie największa nagroda, że tyle osób odwiedza mój wątek i lubi oglądać te moje fotki. I dlatego będę to robić dalej. I dalej będę walczyć z tym moim kawałkiem ziemi, żeby móc dostarczać Wam i sobie tej przyjemności. Dopóki będziecie mnie odwiedzać.


Anuś przeca wiesz, że my uwielbiamy tu bywać ryj i walcz na tym swoim kawałeczku, a nam fotki pokazuj i pokazuj faktycznie pomyliłam te donice... buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Monia81 21:17, 10 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8010
Jak pogody nie ma, to przynajmniej sklepy odwiedzimy, no bo kiedyś trzeba... też kupiłam... buty, humor se musiałam poprawić, jak za oknem deszczowo i zimno było, a co
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Wiolka5_7 21:18, 10 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Zana napisał(a)


Jakoś nie mam co do tego wątpliwości. A jak nie wyjdzie, no to przecież jasne, że to niepojętne uczennice jesteśmy.


nie ma obawy na pewno urosną
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies