Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 21:02, 17 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Dama na tle jarząbków godnie uczciła 1000 stronę. A w tym wiklinowym foteliku to mogłabym siedzieć i omiatać bez końca. Pięknie jest.


Ha, tam w tle to akurat przebarwiona świdośliwa. A w tym wiklinowym foteliku to sobie właśnie posiadywałam w przerwach na dymka i omiatałam te kolory. Wreszcie mam trochę koloru jesienią. Powolutku, powolutku będzie więcej.

Takie trochę jakby z horroru drzewko grozy:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:05, 17 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
KasiaLangier napisał(a)
Spóźnione gratki na tysiączek Niezwykle przyjemnie jest gościć w Twoim ogrodzie i delektować się cudnymi fotkami


Podziękować za gratki. Zaglądaj, zaglądaj

Nostalgicznie



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:09, 17 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
effka napisał(a)

Mam już tego jarząbka w ulubionych, do zakupu
Oj siedzę od poniedziałku na L4 i tylko siedzę, nic robić nie mam siły, zatoki i przeziębienie mnie dopadły... Ale jutro nie wytrzymam i cokolwiek porobię bo zwariuję.

Kurcze jak to widoczek z pierdolnika, to ja taki pierdolnik też chcę mieć


No ja wiem żeś Ty w gorącej wodzie kąpana. Jak już jest w ulubionych to pewnie lada moment będzie w koszyczku.
A Ty chora jesteś? Aaaa no to współczuję bardzo, oj bardzo. Wykuruj się, bo szkoda takiej pogody. Chociaż z drugiej strony możesz sobie na tarasie posiedzieć i jesień popodziwiać. Też dobrze.

A co do pierdolnika, to jakbyś zobaczyła to na żywo to załamka, no mówię Ci. Tak się wykadrowało miło.


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:22, 17 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
galgAsia napisał(a)
Anulka, spróbuję być oryginalna - mnie najbardziej podoba się dół kompostowy ! Taki żarcik Najbardziej podoba mi się wszystko. Gratulacje!
Ja dzisiaj walczyłam z balansem bieli - zmieniałam i zapomniałam . I nie mogłam zrozumieć, dlaczego te kolory jakieś takie dziwne... Buziam


Ha, ha dół kompostowy jest mega. Teraz muszę zaplanować jak go obsadzić, co mam nadzieję uda się w przyszłym roku.
Z balansem bieli miałam podobną sytuację, tylko że u mnie eM przestawił, nic nie powiedział a ja zachodziłam w głowę co się stało.

Przepięknie przebarwiają się liście hortensji Little Quick Fire, mam trzy sztuki zadołowane jeszcze od ubiegłego roku (o zgrozo!) i one pewnie trafią właśnie na to "dołowe" miejsce



A taki grzyb wyrósł jej w donicy, czymś psikać?


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:26, 17 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
inka74 napisał(a)
Jarząbki pięknie się przebarwiły. I klonik. I Lady w trawkach piękna w jesiennej odsłonie.
Te jarząbki widziałam w ogrodniczym. Cudne.


Och, żeby wszystkie trzy tak się pięknie prezentowały. Najładniejszy jest ten z lewej strony, środkowy to schorowana miernota, a ten po prawicy jeszcze trochę pomarańczowy. Ale mimo problemów nabrałam ochoty na kolejne trzy sztuki.


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Wiolka5_7 21:26, 17 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20616
Jarząby pięknie się przebarwiły
Świdośliwy także ja się swoją małą też zachwycam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
galgAsia 21:27, 17 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zana napisał(a)


Ha, ha dół kompostowy jest mega. Teraz muszę zaplanować jak go obsadzić, co mam nadzieję uda się w przyszłym roku.
Z balansem bieli miałam podobną sytuację, tylko że u mnie eM przestawił, nic nie powiedział a ja zachodziłam w głowę co się stało.

Przepięknie przebarwiają się liście hortensji Little Quick Fire, mam trzy sztuki zadołowane jeszcze od ubiegłego roku (o zgrozo!) i one pewnie trafią właśnie na to "dołowe" miejsce



A taki grzyb wyrósł jej w donicy, czymś psikać?




Hortensję pamiętam - kupowałaś razem z Satomi, dobrze, że one przetrwały . Ale kolorek odjechany na maxa, przepiękny.
Psikać na grzyba nie warto , już jesień
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
eVka 21:44, 17 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zana napisał(a)


No ja wiem żeś Ty w gorącej wodzie kąpana. Jak już jest w ulubionych to pewnie lada moment będzie w koszyczku.
A Ty chora jesteś? Aaaa no to współczuję bardzo, oj bardzo. Wykuruj się, bo szkoda takiej pogody. Chociaż z drugiej strony możesz sobie na tarasie posiedzieć i jesień popodziwiać. Też dobrze.

A co do pierdolnika, to jakbyś zobaczyła to na żywo to załamka, no mówię Ci. Tak się wykadrowało miło.



Hehe oj, emek ostro mnie stopuje ostatnio, więc jarząbek w tym roku raczej się nie pojawi

No choroba mnie dopadła ale przynajmniej odpocznę od roboty bo już dość trochę miałam, dzień w dzień to samo. Nie wiem jak ludzie mogą pracować bez przerwy. Ja potrzebuję resetu co jakiś czas.

Mówisz, że pierdolnik pierdolnikowaty Hehe no nie widać. A poidełko ptaszorkowe rozkoszne jak kiedyś takie piękne znajdę to kupię
____________________
Alicja169 22:24, 17 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Zana napisał(a)


Nostalgicznie





Oj Aniu, mam jakieś kompulsywne odruchy jak widzę Twoje powiadomienia teraz będę nieustannie Cię "śledzić" aby nie przeoczyć TAKICH fotek
Jak patrzę na to foto z pewnej odległości (zważywszy na osłabiony nieco wzrok) to kojarzy mi się z Angkor Wat w Kambodży.I nie tyle nostalgicznie mi się robi co strasznie
Cmok może jednak będzie 1000 .....bez skojarzeń.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Kasia_CS 07:19, 18 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Hihi, biorąc pod uwagę ostatnia bo porcję zdjęć, to ten 1000 nie wydaje się szczególnie odległy i nierealny i to JAKICH zdjęć!

Świdośliwy i jarząbki faktycznie pełna profesja w przebarwianiu

Ty masz satysfakcję z dołu kompostowego, a ja z mojego kompostowego worka przez wakacje tak mi się cudnie odpadki kuchenne i inne takie przerobiły, że wczoraj całe popołudnie o tym piałam eMowi

Jeżeli Ty mówisz, że nie możesz chwilami klimatu uchwycić, a zdjęcia i tak powalają na kolana, to ja nie mam pytań
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies