Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

AgnieszkaW 17:01, 31 maj 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Anula, bardzo dziękuję za odpowiedź w sprawie lilaka
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Zana 18:22, 31 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Juzia napisał(a)


Hahaha!

NIe mam aż takiego parcia
Poza tym...powoli miejsca zaczyna brakować


Co do miejsca mam podobne odczucia, ale w kwestii drzew. Mam nieokiełznany apetyty na drzewa, mnóstwo drzew. Tylko gdzie je sadzić?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 18:30, 31 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Poppy napisał(a)


Nie, nie, moja droga, chodzilo mi o caly ogrod i reszte zdjec, takze tych, ktore nie powstaly, bo przerabiasz


Aaaa, a no to ja nie wiem czym się zachwycacie, bo mnie te rozróby męczą okrutnie.

Magara napisał(a)
Anula, dobrze, że jesteś
A skoro jesteś to ja z takim pytaniem od czapy o tej porze roku wyskoczę ale mi się skojarzyło - jak ten odkurzacz ogrodowy Ci się sprawdza?
Bo nijak nie mogę skojarzyć czy go w końcu wypróbowałaś i napisałaś a ja przeoczyłam ew. przeczytałam a mi później umknęło A właśnie dziś wspominałam wiosenne wymiatanie pozostałości jesiennych dmuchawą budowlaną


O raaaju, faktycznie coś obiecywałam, kurka wodna zupełnie zapomniałam. O wybaczenie na kolankach proszę! Ale to co w tym roku przetestowaliśmy to wydmuchiwanie liści dębowych z rabaty postruderowej, na której jest drobna kora. I to nawet całkiem dobrze się udało. Liście były w miarę suche, więc je rozpirzyło jak trzeba, a kora została. Jak to jest możliwe nie pytaj, nie wiem. No i eM czyścił ścieżki z pozimowego brudu, kamyczki chociaż drobne zostały, syf wciągnięty. Ale to tylko eMowi się ta sztuka udała, mnie się wszystko wciągało, nie wiem jak on to robi. Co jeszcze miałam napisać?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 18:32, 31 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Basia_KRK napisał(a)


Hahaha, stare czasy Założę wątek, na pewno, niebawem. Wiecie jak to jest, najgorzej zacząć



Johanka77 napisał(a)


Basia, chciałam Cię zdemaskować i wkleić linka do starych czasów, ale tam już się nam zdjęcia nie wyświetlają...
Wiec jednak musisz się postarać

Anulka, napiszę Ci tylko, że Basia ma najzagrzebistszy przebudowany stary dom w Krakowie! No i sam ogród też się zapowiadał, tylko się nie chwali



Johanka, ale podkręcasz atmosferę. Kurcze już przebieram nóżkami w oczekiwaniu na Twój wątek Basiu. "Niebawem" brzmi już całkiem, całkiem
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 18:38, 31 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
inka74 napisał(a)
Aniu, jak to dobrze było się spotkać w realu...


Nieustająco mam niedosyt, jak zawsze po takich spotkaniach.

effka napisał(a)

Matko, ile ja bym dala, żeby mieć taki ogród między wielkimi drzewami, mnie by korciło, żeby tam zamieszkać. Pięknie Aniu masz, takiego ujęcia jeszcze nie widziałam.


Te drzewa to już niestety nie u mnie, to po sąsiedzku. Mam nadzieję, że nie znikną pewnego pięknego dnia. Lasek został przy okazji usuwania rudery trochę przetrzebiony z niższych zarośli i nieco łysawo się zrobiło, nad czym boleję.


dominika_ napisał(a)
Super Aniu, czy to dereń causa?


No hej Domi. To dereń kwiecisty, Cornus florida. Miło, że zaglądasz
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 18:39, 31 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gosiek33 napisał(a)
Tulipany z Amsterdamu.... no no aż tak zawzięta nie jestem. Ale może w ręce mi tutaj wpadną


A byłam dwa lata temu służbowo i taką pamiątkę sobie przywiozłam

AgnieszkaW napisał(a)
Anula, bardzo dziękuję za odpowiedź w sprawie lilaka


Ależ nie ma za co
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Juzia 19:20, 31 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38452
Zana napisał(a)


Co do miejsca mam podobne odczucia, ale w kwestii drzew. Mam nieokiełznany apetyty na drzewa, mnóstwo drzew. Tylko gdzie je sadzić?


Działkę dokup
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Monia81 19:25, 31 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Juzia napisał(a)


Działkę dokup


Anulka i już masz rozwiązanie, może tą po ruderze? a tak serio, serio, to ja myślę, że jeszcze na kilka takich rarytasików to miejsce znajdziesz buziam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
agata19762 19:31, 31 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniu bardzo lubię do Ciebie zaglądać fajny klimacik masz w swoim ogrodzie.
Będę podglądać kolejne prace. Magnolii szkoda ale czas biegnie dalej.
pozdrówka zostawiam
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Zana 19:35, 31 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Juzia napisał(a)


Działkę dokup



Monia81 napisał(a)


Anulka i już masz rozwiązanie, może tą po ruderze? a tak serio, serio, to ja myślę, że jeszcze na kilka takich rarytasików to miejsce znajdziesz buziam


Ha, ha chętnie bym tę poruderową kupiła, ale właściciel jest nieco... hmmm enigmatyczny. Nikt go tam już od kilku lat nie widział. On tę ruderę rozebrał chyba w trybie home office


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies