Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 20:59, 30 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
kwartet napisał(a)
Kiedyś w jakimś filmie widziałam buduar wielkiej artystki, w nieładzie oczywiście , wielce mi się podobał i te twoje rozgrzebane rabaty nieodparcie mi go przypominają.Z Tarcią smsowałyśmy że kreatywność nas goni.
Myślę że ta potrzeba piękna ratuje nas i uwrażliwia . Proces tworzenia nawet w bólach jest tak satysfakcjonujący że jak już dochodzimy do końca to trochę żal że to już.Dlatego te nasze ogrody to nigdy nie będą już.I tego się trzymajmy.

Zdjęć to już chwalić nie mam siły.



Johanka77 napisał(a)


Ale pięknie napisane...
I jaka prawda!

Kwartecie serduszko dla Ciebie ♥️



Magara napisał(a)

Kwarteciku, poniosło Cię pięknie, podsumowałaś wszystko doskonale, można zamknąć drzwi i zgasić światło Filmu takiego sobie nie przypominam, ale ból prawej przedniej łapy z odciskiem przy tym przesłaniu przestał być tak uciążliwy jak był jeszcze minutę temu



antracyt napisał(a)

Normalnie o mnie, tylko tytuł wielkiej artystki trochę nad wyrost


Kwarteciku, ta refleksja jest cudna, pięknie ujęta kwintesencja sensu naszego ogrodniczkowania. Czyli ujmując prostymi słowami, które już kiedyś napisałam "rycie to życie" I nawet kiedy marzę o tym, żeby mieć ogród skończony, to wiem, że on nigdy skończony nie będzie, bo w nas jak w artystkach jest nieustająca potrzeba tworzenia. I to jest piękne
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:04, 30 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Oglądałyśmy chyba te same Anulkowe zdjęcia, bo ja też w zeszłym roku kupiłam tiarelle. Z 6 sztuk.


galgAsia napisał(a)
Jakoś wcale mnie to nie dziwi...


No to wnet całe Ogrodowisko będzie tiarelkami stało
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:12, 30 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Basia_KRK napisał(a)

Powoli dojrzewam do wątku Tiarellki wyglądają cudnie, kupiłam duże sadzonki, jeszcze ładnie kwitną



Johanka77 napisał(a)


Basia, no ja Ci kibicjuję!
5 lat temu Twój ogród zapowiadał się MEGA!!! Tak mi się podobał!
Ja poproszę



Basia_KRK napisał(a)
Hahaha, a ja nadal się z nim "męczę" i ciągle coś zmieniam, pomieszanie z pąplątaniem...


Baaasiu, Johanka ma tu ewidentnie jakieś tajne informacje. Ten uchylony rąbek tajemnicy brzmi nader intrygująco i zachęcająco. No to chyba wskazane by było, żebyś dojrzała do wątku trochę szybciej niż "powoli" No nie daj się prosić
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:18, 30 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gosiek33 napisał(a)


Nie nadgonię ale zdjęć nie odpuszczę

Wiesz tego derenia to w ostateczności możesz na zielono pomalować...



Gosiek33 napisał(a)



Dotarłaś?



Gosiek33 napisał(a)


Zielony pas na tulipanie z tej pozycji upodabnia go do róży. Wiesz jaka to odmiana?
Rodgersja już kwitnie?


Nie, nie, nie, derenia malować nie będę. Coraz bardziej mi się podoba taki jaki jest i dobrze kontrastuje z ciemnobrązową ścianą.

A czy dotarłam? Wydaje mi się, że dotarłam Tulipany to China Town, prezent prosto z Amsterdamu. Drugi rok kwitną, pewnie w przyszłym będzie już kiepsko.
A rodgersje mają w tym roku sporo pąków kwiatowych.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:32, 30 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Poppy napisał(a)


Anula, musialam zacytowac, to taka Twoja moja rabata
Jak Ty to kobieto robisz, ze u Ciebie sajgon i 'work in progress' wygladaja tak, ze czapki z glow panie i panowie!
Ah!


Ależ Poppy na tej rabacie nie ma już "work in progress", na razie uważam ją za w zasadzie skończoną i nie planuję żadnych przeróbek. No może coś drobnego dosadzę, bo trochę wolnego miejsca jeszcze jest


iwka napisał(a)
Tęskniłam za takimi widokami


No ja Cię nie mogę i wszelki duch... Strrraaasznie miło Cię znowu widzieć. Czyżby się jakiś powrocik szykował?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Juzia 21:45, 30 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
Zana napisał(a)




No to wnet całe Ogrodowisko będzie tiarelkami stało


Mnie też kuszą przez Twoje zdjęcia
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Zana 22:05, 30 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Juzia napisał(a)


Mnie też kuszą przez Twoje zdjęcia


Niezaspokojona pokusa może przeistoczyć się w pożądanie a niezaspokojone pożądanie w męczarnię. Tak więc ten, kupuj, po co się męczyć
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 22:12, 30 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Zana napisał(a)


Ależ Poppy na tej rabacie nie ma już "work in progress", na razie uważam ją za w zasadzie skończoną i nie planuję żadnych przeróbek. No może coś drobnego dosadzę, bo trochę wolnego miejsca jeszcze jest.


No to chyba radość?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magda70 22:14, 30 maj 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zana napisał(a)


Nabieram ochoty na kolejne derenie. Dlaczego wcześniej nie byłam w pełni świadoma ich istnienia?





Mam w planie jeszcze 2 wsadzić nad jeziorem...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zana 22:16, 30 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)


No to chyba radość?


Nooo, lubię na nią popatrzeć. Ale tak definitywnie to się nie zarzekam, że już absolutnie nic.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies