Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

galgAsia 20:51, 31 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Dzięki, kochana
Z tego zestawu ściągnęłam June i Whirlwind
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasya 21:07, 31 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41810
Zana napisał(a)


Pani mówi, Pani ma. Na szczęście eM nie wywalił z pulpitu.




Piekny zestaw ale żadnej nie mam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gruszka_na_w... 21:10, 31 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
galgAsia napisał(a)
Ooo, moja ulubiona hostowa
No i jak tu nie maupować, kiedy takie zdjęcia pokazujesz
Pamiętam, że kiedyś pokazywałaś łopatologicznie, jakie hosty tam posadziłaś, muszę poszukać tego postu. A Twoje tiarelki pokażę moim, niech biorą przykład ze starszych koleżanek


EEeeeee, bo my sadziłyśmy po jednym wypierdku, a to trzeba iść w kierunku łanu tiarelkowatego.
Pięknie kwitną rodki. Świetnie pasują do klimatu ogrodu.
Miejsce dla wiśni znalazłaś akuratne.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 21:12, 31 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17977
Anulko, czytam co tam u Ciebie, oglądam piękne jak zwykle zdjęcia i ze zdziwieniem przeczytałam o szałwii Caradonna. Aż poszłam obejrzeć swoją na frontowej bo mam tam dwie siewki. I wyobraź sobie, że te siewki są 100% Caradonną, z ciemnymi łodygami... .
Fajna ta wisienka i fajnie jej tam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margerytka40 21:18, 31 maj 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ja też dużo 100% Caradonny mam z siewek
Widzisz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, wiśnia godnie zastąpiła magnolię, choć rozumiem żal i sentyment.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Makao_J 21:19, 31 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Caradonna moja ulubiona szałwia (bo tylko ona u mnie daje radę).

Host mam sporo ale żadnej takiej jak Ty. A jeszcze tyle ich jest że szok.

____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
dominika_ 22:34, 31 maj 2020


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Świetna jest ta hostowa, staram się nadrabiać zaległości, ale jest to mission imposible
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
eVka 22:38, 31 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Twoja hostowa powinna być opatentowana, to jest kompozycja idealna, wzorcowa i nie zdziwię się jak ją znajdę w necie jako reklama host np. w szkółkach.
Wszystkie rabaty zachwycające, tajemnicze no i ten piękny dom w drewnie...
____________________
Magara 22:46, 31 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6581
Zana napisał(a)

O raaaju, faktycznie coś obiecywałam, kurka wodna zupełnie zapomniałam. O wybaczenie na kolankach proszę! Ale to co w tym roku przetestowaliśmy to wydmuchiwanie liści dębowych z rabaty postruderowej, na której jest drobna kora. I to nawet całkiem dobrze się udało. Liście były w miarę suche, więc je rozpirzyło jak trzeba, a kora została. Jak to jest możliwe nie pytaj, nie wiem. No i eM czyścił ścieżki z pozimowego brudu, kamyczki chociaż drobne zostały, syf wciągnięty. Ale to tylko eMowi się ta sztuka udała, mnie się wszystko wciągało, nie wiem jak on to robi. Co jeszcze miałam napisać?

O żadne wybaczenie nie proś, no co Ty, ale na kolankach możesz zostać i ryć sobie w ziemce dalej
Za info dzięki Byłam głównie ciekawa jak on działa w kontekście sprzątania podłoża gdzie jest kora - ale czytam, że tam wydmuchiwaliście a nie odkurzaliście (w sensie, że z wciąganiem)
Nie sypię kory na "rabaty" gdzie z góry jesienią lecą mi i liście i igliwie, bo właśnie mam wrażenie, że całą wiosnę i lato albo bym za Kopciuszka robiła, albo wciągała odkurzaczem całość i na nowo sypała korę, co by wymagało szóstki w totka Nic to, muszę przetrawić sprawę odkurzacza
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 23:37, 31 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11568
Zana napisał(a)


Pani mówi, Pani ma. Na szczęście eM nie wywalił z pulpitu.




Ja również skorzystam Ivory Coast mnie urzekła.
Przepiękna ta kompozycja.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies