Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:16, 30 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Magda70 napisał(a)

Mam w planie jeszcze 2 wsadzić nad jeziorem...


Ale masz super, że masz tyyyle terenu nad jeziorem, przecudnie tam macie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Juzia 22:23, 30 maj 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38239
Zana napisał(a)


Niezaspokojona pokusa może przeistoczyć się w pożądanie a niezaspokojone pożądanie w męczarnię. Tak więc ten, kupuj, po co się męczyć


Hahaha!

NIe mam aż takiego parcia
Poza tym...powoli miejsca zaczyna brakować
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Poppy 23:02, 30 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Zana napisał(a)


Ależ Poppy na tej rabacie nie ma już "work in progress", na razie uważam ją za w zasadzie skończoną i nie planuję żadnych przeróbek. No może coś drobnego dosadzę, bo trochę wolnego miejsca jeszcze jest



Nie, nie, moja droga, chodzilo mi o caly ogrod i reszte zdjec, takze tych, ktore nie powstaly, bo przerabiasz
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Magara 23:14, 30 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6366
Anula, dobrze, że jesteś
A skoro jesteś to ja z takim pytaniem od czapy o tej porze roku wyskoczę ale mi się skojarzyło - jak ten odkurzacz ogrodowy Ci się sprawdza?
Bo nijak nie mogę skojarzyć czy go w końcu wypróbowałaś i napisałaś a ja przeoczyłam ew. przeczytałam a mi później umknęło A właśnie dziś wspominałam wiosenne wymiatanie pozostałości jesiennych dmuchawą budowlaną
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basia_KRK 07:59, 31 maj 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Zana napisał(a)

Baaasiu, Johanka ma tu ewidentnie jakieś tajne informacje. Ten uchylony rąbek tajemnicy brzmi nader intrygująco i zachęcająco. No to chyba wskazane by było, żebyś dojrzała do wątku trochę szybciej niż "powoli" No nie daj się prosić


Hahaha, stare czasy Założę wątek, na pewno, niebawem. Wiecie jak to jest, najgorzej zacząć
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Johanka77 08:07, 31 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Basia_KRK napisał(a)


Hahaha, stare czasy Założę wątek, na pewno, niebawem. Wiecie jak to jest, najgorzej zacząć


Basia, chciałam Cię zdemaskować i wkleić linka do starych czasów, ale tam już się nam zdjęcia nie wyświetlają...
Wiec jednak musisz się postarać

Anulka, napiszę Ci tylko, że Basia ma najzagrzebistszy przebudowany stary dom w Krakowie! No i sam ogród też się zapowiadał, tylko się nie chwali

____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
inka74 08:11, 31 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Aniu, jak to dobrze było się spotkać w realu...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
eVka 10:46, 31 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Mgduska napisał(a)


Przyłączam się do ochów i achów: och jak pięknie u Ciebie. Te drzewa wokół sprawiają wrażenie dostojeństwa - nawet ta kobita, co u Ciebie siedzi, nie zgarbiła się ani ciut, nie wypada po prostu

Matko, ile ja bym dala, żeby mieć taki ogród między wielkimi drzewami, mnie by korciło, żeby tam zamieszkać. Pięknie Aniu masz, takiego ujęcia jeszcze nie widziałam.
____________________
dominika_ 14:17, 31 maj 2020


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Super Aniu, czy to dereń causa?
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Gosiek33 16:50, 31 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Tulipany z Amsterdamu.... no no aż tak zawzięta nie jestem. Ale może w ręce mi tutaj wpadną
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies