Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Johanka77 23:32, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zana napisał(a)


Tak po prawdzie to to jest taki trochę bylinowy przechowalnik, rozmnażalnik. Do wykorzystania / przesadzenia chyba w przyszłym roku




. Jak Ty robisz te serduszka? Nie umiem Ci drzewa doradzić, dzisiaj doczytałam zaległości u Ciebie.


Emotka na telefonie. Ale tylko czerwone serduszko działa

Drzewo już kupione i posadzone. Nie martw się.... poniosło mnie generalnie z tym drzewem
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 23:34, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
kwartet napisał(a)
Kiedyś w jakimś filmie widziałam buduar wielkiej artystki, w nieładzie oczywiście , wielce mi się podobał i te twoje rozgrzebane rabaty nieodparcie mi go przypominają.Z Tarcią smsowałyśmy że kreatywność nas goni.Myślę że ta potrzeba piękna ratuje nas i uwrażliwia . Proces tworzenia nawet w bólach jest tak satysfakcjonujący że jak już dochodzimy do końca to trochę żal że to już.Dlatego te nasze ogrody to nigdy nie będą już.I tego się trzymajmy.
Zdjęć to już chwalić nie mam siły.


Ale pięknie napisane...
I jaka prawda!

Kwartecie serduszko dla Ciebie ♥️
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Gruszka_na_w... 23:39, 27 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
galgAsia napisał(a)
Ooo przepraszam , ja w ub. roku przez Ciebie kupiłam 3 tiarelki - Pink Skyrocket, Sugar and Spice i Wherry'ego. Tylko się wcześniej nie chwaliłam... bo mnie tu oficjalnie nie było...


Oglądałyśmy chyba te same Anulkowe zdjęcia, bo ja też w zeszłym roku kupiłam tiarelle. Z 6 sztuk.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 23:45, 27 maj 2020


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6696
kwartet napisał(a)
Kiedyś w jakimś filmie widziałam buduar wielkiej artystki, w nieładzie oczywiście , wielce mi się podobał i te twoje rozgrzebane rabaty nieodparcie mi go przypominają.Z Tarcią smsowałyśmy że kreatywność nas goni.Myślę że ta potrzeba piękna ratuje nas i uwrażliwia . Proces tworzenia nawet w bólach jest tak satysfakcjonujący że jak już dochodzimy do końca to trochę żal że to już.Dlatego te nasze ogrody to nigdy nie będą już.I tego się trzymajmy.

Kwarteciku, poniosło Cię pięknie, podsumowałaś wszystko doskonale, można zamknąć drzwi i zgasić światło Filmu takiego sobie nie przypominam, ale ból prawej przedniej łapy z odciskiem przy tym przesłaniu przestał być tak uciążliwy jak był jeszcze minutę temu
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basia_KRK 10:59, 28 maj 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Zana napisał(a)


Hmmm, chętnie bym zobaczyła posadzone tiarelki. Kwiatostanów nie ścinam, jak przekwitną po prostu wyciągam, całkiem łatwo się odrywają.

Basiu, odnośnie płyt wysłałam priv.

Powoli dojrzewam do wątku Tiarellki wyglądają cudnie, kupiłam duże sadzonki, jeszcze ładnie kwitną
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
antracyt 11:03, 28 maj 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
kwartet napisał(a)
Kiedyś w jakimś filmie widziałam buduar wielkiej artystki, w nieładzie oczywiście , wielce mi się podobał i te twoje rozgrzebane rabaty nieodparcie mi go przypominają.Z Tarcią smsowałyśmy że kreatywność nas goni.Myślę że ta potrzeba piękna ratuje nas i uwrażliwia . Proces tworzenia nawet w bólach jest tak satysfakcjonujący że jak już dochodzimy do końca to trochę żal że to już.Dlatego te nasze ogrody to nigdy nie będą już.I tego się trzymajmy.
Zdjęć to już chwalić nie mam siły.

Normalnie o mnie, tylko tytuł wielkiej artystki trochę nad wyrost
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 13:30, 28 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Oglądałyśmy chyba te same Anulkowe zdjęcia, bo ja też w zeszłym roku kupiłam tiarelle. Z 6 sztuk.
Jakoś wcale mnie to nie dziwi...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Johanka77 22:04, 28 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Basia_KRK napisał(a)

Powoli dojrzewam do wątku Tiarellki wyglądają cudnie, kupiłam duże sadzonki, jeszcze ładnie kwitną


Basia, no ja Ci kibicjuję!
5 lat temu Twój ogród zapowiadał się MEGA!!! Tak mi się podobał!
Ja poproszę
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Basia_KRK 11:52, 29 maj 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Hahaha, a ja nadal się z nim "męczę" i ciągle coś zmieniam, pomieszanie z pąplątaniem...
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Gosiek33 17:13, 29 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Zana napisał(a)


Ja bynajmniej nie narzekam. Właśnie chciałam kwitnącego na różowo. Jeno chciałam zielonolistnego, nie pstrokatego. Zobaczymy co z niego będzie. A ja nie wiem czy te kwiatki to urosną? To mój pierwszy taki dereń, nie znam się.




Nie nadgonię ale zdjęć nie odpuszczę

Wiesz tego derenia to w ostateczności możesz na zielono pomalować...
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies