Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 21:16, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mirella dziękuję A Ty już spać idziesz?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Tess 21:26, 27 kwi 2016


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Zana napisał(a)
TESIU o kopytniku też jak najbardziej myślę-. Wiem, że to Twój bez mała znak rozpoznawczy! I nawet miałabym dla niego super cieniste miejsce, tylko że on nie bardzo chyba lubi kwaśną glebę. Nawet już myślałam, żeby go dać między hosty, ale jak one się rozrosną to kopytnika nie będzie w ogóle widać spod ich liści. Dodatkowo to jest bardzo wilgotna rabata, cały czas w cieniu. Ale jak mi napiszesz, że on by się tam nadawał to będę sadzić!

Kopytnik jak najbardziej do cienia i na wilgotną rabatę. Woli zasadową glebę, to fakt, ale to chyba nie oznacza, że na innej nie rośnie.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Zana 21:29, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Tess napisał(a)

Kopytnik jak najbardziej do cienia i na wilgotną rabatę. Woli zasadową glebę, to fakt, ale to chyba nie oznacza, że na innej nie rośnie.


No to będziemy próbować, ha!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Rumianka 21:30, 27 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Zana, masz obawy, że uzależniasz się od O? Nie przejmuj się, każdy z nas tak ma..Mój eM z początku mruczał, że ciągle ogląda tylko moje plecy, bo siedzę z nosem przy monitorze, zresztą chyba już się na mnie napatrzył przez tyyyle lat... a on ślęczy na okrągło nad meczami w tv...Powiedziałam, że każdy ma swój "zielony świat" i tego się trzymajmy...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
anbu 21:34, 27 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Anula zapodaj jakieś nowe klimatyczne zdjęcia
____________________
Ania Ogród Ani :)
katiaxx 21:43, 27 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Anulka a co to za drzewko nad rzexba? Piekny pokroj.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Zana 21:45, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Rumianka napisał(a)
Zana, masz obawy, że uzależniasz się od O? Nie przejmuj się, każdy z nas tak ma..Mój eM z początku mruczał, że ciągle ogląda tylko moje plecy, bo siedzę z nosem przy monitorze, zresztą chyba już się na mnie napatrzył przez tyyyle lat... a on ślęczy na okrągło nad meczami w tv...Powiedziałam, że każdy ma swój "zielony świat" i tego się trzymajmy...


Cholerka, mój meczy niestety nie ogląda, a to super alternatywa jest. Muszę nad nim popracować!
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:46, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
katiaxx napisał(a)
Anulka a co to za drzewko nad rzexba? Piekny pokroj.


Katia to baardzo wiekowa magnolia, ostała się po dziadku, więc o nazwę nawet nie pytaj.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:47, 27 kwi 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
anbu napisał(a)
Anula zapodaj jakieś nowe klimatyczne zdjęcia


Aniu postaram się
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
katiaxx 21:48, 27 kwi 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
A magnolia nie powinna miec terax kwiecia zamiast listkow?
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies