Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

MirellaB 08:25, 28 kwi 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Pytałaś u Iwonki jakie preparaty do róż - wstawiłam zdjęcia u Iwonki zajrzyj
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
makkasia 09:54, 28 kwi 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Cudowny klimat robi ta rzeźba z magnolią - przeszłam przez cały wątek (ale pędzi) rabata z cienia i rabata pod ruderą baardzo mi sie podobają, dobór roślin i ich piękny zdrowy wygląd. Czekam, jak wszyscy na historie rzeźby
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
AgataBC 10:06, 28 kwi 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Napisałaś u mnie posta, czytam, patrzę, myślę i coś mi się nie zgadza z poprzednim Twoim postem u mnie. Aaa!! już wiem! Jest wątek Czyli jednak. Po tym jak zamieściłaś piękny avatrek a jednak nie wątek mogłam podejrzewać, że jesteś perfekcjonistką. I coś w tym jest. Lekko krytyczne podejście do przepięknych rabatek i roślinek i do tego zwlekanie z pokazaniem tego wyjątkowego zakątka. Ja też taka trochę jestem, a to straszne bo rzadko jestem tak na stówe zadowolona. Ale się uczę.

Ta rzeźba jest MEGA!! taką historię mieć w ogrodzie.. ile bym dała..
Będę po cichu podglądać
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
iwka 10:56, 28 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Twoje konwalniki to już dość pokaźne kępy, kurcze szkoda ich, bardzo mi się podobały, kupiłam trzy sadzonki małe i dzieliłam co roku, a jak już zdecydowałam że mi wystarczy i będą teraz przybierać na masie to wzięły i uschły

jeszcze o tojeści rozesłanej, byłam zafascynowana nią ... do czasu. Posadziłam między kulkami bukszpanowymi ładnie wyglądała ale w ciągu dwóch lat tak się rozrosła, że mam problem ją usunąć, wyrasta wszędzie, nawet gdzieś w środku bukszpanów, nie mówiąc o trawniku. Musisz pilnować i nie pozwolić jej się panoszyć, chyba że to miejsce gdzie może
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kawa 11:02, 28 kwi 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej hej
piękny zakątek
rzeźba mnie ujęła bardzo - ma w sobie to coś czego nie umiem okreslic i to mi się w niej podoba

zaznaczam

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
zoja 11:32, 28 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Patrzę na Twoją kamienną damę w kamiennym kręgu i nie rozumiem czemu chcesz te kamienie zasłaniać? Mi tam bardzo pasują - przynajmniej na zdjęciach, które pokazałaś. Tworzą nieodłączną całość z rzeźbą.

Pozdrawiam!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
anbu 12:21, 28 kwi 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Aniu super klimat w tym Twoim ogrodzie. Taki trochę jak z zaczarowanej krainy Tak mi się kojarzy Super po prostu.
____________________
Ania Ogród Ani :)
iwka 12:23, 28 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
a mi się przypomniała lektura szkolna z ubiegłego roku "Tajemniczy ogród"
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 12:24, 28 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
aż się zdublowałam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Makao_J 12:47, 28 kwi 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Zana napisał(a)
Na górze kręgu posadziłam w ubiegłym roku tojeść rozesłaną aurea. Kostrzewy są stare i w tym roku wyglądają masakrycznie. Kiedy je sadziłam wyobrażałam sobie, że będą się malowniczo zwieszać na kamienie. No cóż wtedy myślałam, że wszystkie trawy tak się przewieszają. Tak więc kostrzewy w tym roku będą wymienione na zieloną Hakonechloa. Ta się mam nadzieję przwiesi.




Jeżeli mówisz o tych kostrzewach co na tych fotach to ja chyba zgłupiałam.
Przecież one wyglądają zdrowo i super fajnie z tojeścią.

Nie zmieniałabym tego zestawienia. A jeśli chciałabyś coś bardziej długowiecznego i w niebieskim kolorze to może owies wieczniezielony.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies