Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:26, 01 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dominika trawnik jest całkiem, całkiem. Ale do dywanu to jeszcze mu brakuje. Na zdjęciach zdecydowanie lepiej się prezentuje niż w rzeczywistości. Zresztą jak cała reszta

Asia w zależności od potrzeby przychodzi tylko pan do koszenia trawnika (i wywożenia urobku piachu). Jak już tam jedziemy na weekend to szkoda nam czasu na latanie dwie godziny z kosiarką. A poza tym wszystko robimy sami, aczkolwiek bliska jestem aby wziąć kogoś do kopania kolejnych dołów.

Jagoda zdecydowanie ładniej pokazane niż wygląda w rzeczywistości. Widzę, że Siaka Cię inspiruje. Podpuszczary Nie dam Wam tej satysfakcji

Iwonka rybka z rzeźbą chwyciła. Właśnie hortki i hosty chodzą mi tam po głowie. Jak już zakopię ten dół to może mnie coś oświeci.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:32, 01 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ania no to mogę się tylko cieszyć, że Green Jewel w realu Cię nie rozczarowała.

Aga za ławką jeszcze jest troszkę miejsca, taki trójkąt, całkiem jeszcze pusty, do zagospodarowania kiedyś. Ale faktycznie z tego miejsca jest widok na prawie całą działkę. No coś wymyślę
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 22:34, 01 sie 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
A po coś Ty ten dół przed ławką wykopała???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 22:40, 01 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Bo ja Kasiu uwielbiam kopać wielkie doły. Jak nie wykopię, to się źle czuję Po prostu już od wczesnego dzieciństwa marzyłam o tym, żeby mieć działkę i kopać na niej wieeeelkie doły Marzenia się spełniają

A tak serio, to dół nie jest głęboki, jeno nieco rozległy. Wywalam po prostu żółty piach, na którym nic nie urośnie i pójdzie tam normalna czarna ziemia.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
ryska 22:42, 01 sie 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11639
Tawułki już u Ciebie przekwitły (Vision in Red)? Moje już tak i jestem w szoku, że tak szybko.
Piękne obrazy nam pokazujesz.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Zana 22:44, 01 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Reniu tak, no niestety już przekwitły. Też mam niedosyt ich kwitnienia
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anna_t 22:53, 01 sie 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Zana napisał(a)
Aktualne róże

Heidi Klum:


wow moja już przekwitła i cala w plamistosci jest :/
ładna róża ale slabiutka bardzo, chyba dla niej tylko będę chemię stosować

piękne obrazki!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Zana 23:20, 01 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ania moje Heidi 3 sztuki jak na razie tfu, tfu, zdrowiutkie. Czytałam, że one lubią być chorowitki, ale zaryzykowałam ze względu na to, że są niskie, no i kolor.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
MirellaB 23:33, 01 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152


Anulka co to za drobne roślinki zielone górą płaskie?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 23:36, 01 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Piękne przydaśki zauważyłam o które już wcześniej pytałam

Zielone jeżówki bardzo mi się podobają i z pewnością zagoszczą u mnie w ogrodzie. Czy one faktycznie w realu są zielone?

I znowu owsica ha ha - pamiętam długie rozmowy na temat jej nazwy w zeszłym roku

Floksy już u mnie w większości przekwitły. W tygodniu będę je ścinała.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies