Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

AsiaK_Z 17:10, 02 sie 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Aniu ławka jest cudna, czaję się na taką no ale muszę jeszcze poczekać wszystko u Ciebie pięknie rośnie, a trawniczek? Miodzio chyba w tygodniu krasnale Ci pomagają albo Panna ożywa bosko
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Gruszka_na_w... 20:30, 02 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22250
Piękna ta ławeczka. Ciekawa jestem efektu końcowego.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
anbu 20:33, 02 sie 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Anulko piękna ławka
____________________
Ania Ogród Ani :)
siakowa 20:33, 02 sie 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
No nie muszę pociągnąć temat rzezby nie namawiam do pozowania ale do odpowiedzi czy probowalas
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Juzia 05:23, 03 sie 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39215
Mmmmmrrrrr
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
jolanka 09:16, 03 sie 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Aha Tez chcę wiedzieć: D
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
malgol 13:00, 03 sie 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Anula, zgodnie z Twoja przepowiednia przyszłam z pielgrzymką obejrzeć teraz już Twoje Montany od Izy
Potrzebuje dobrze im się przyjrzeć nawet z jakiegoś oddalenia bo nie wiem do czego pasuja ...chciałabym przed hortkami albo bardzo w poblizu i nie wiem czy to dobry pomysł
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Lulilaj 07:50, 04 sie 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Zana napisał(a)

Z oddali, o poranku. Trawnik wygląda jak pokryty szronem.



Magiczne zdjęcie
Na tej ławeczce mogłabym spędzić cały dzień
Kawa o poranku, cisza wokół, ach rozmarzyłam się

Rzeźba wśród traw i żurawek też powala .

Twój ogród ma duszę...
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
alis 11:34, 04 sie 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Zana napisał(a)
A z nowości, to kupiona przed rokiem ławeczka stanęła wreszcie na wyznaczonym dla niej miejscu. No i hmmm... Jakoś coś nam nie pasuje, wygląda tam jakoś monstrualnie, może to brak roślinności wokół. I nie mam koncepcji jakie zrobić tam nasadzenia. Na razie przed ławeczką wielki dół (dosłownie)



Z oddali, o poranku. Trawnik wygląda jak pokryty szronem.



Anulka, wszystko tak cudne, że chciałaby się zacytować wszystkie Twoje foty, ale nie mogłam, no nie mogłam oprzeć się tej ławeczce, z hortensjami będzie bosko.
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Zana 14:43, 04 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ola dzięki za utwierdzenie mnie, że jednak białe. Rozważałam Polar Bear, przez chwilę Phantom, jednak kiedy patrzę na to zdjęcie to przekonuję się, że powinny być takie, które nie przebarwiają się na różowo.

Paulinka myślę, że sobie poradzi. Jeżeli inne bukietowe sobie radzą, to dlaczego ta miałaby sobie nie poradzić? Przy hortensjach woda chyba ma kluczowe znaczenie, przynajmniej do takiego wniosku dochodzę w tym roku patrząc jak kwitły moje limki i anabelki w ubiegłym roku.

Kamila a ja po siódme bardzo Ci dziękuję za te wszystkie punkty 1-6. Chodzi mi tam po głowie oczywiście trawka zielona hakone, do tego może hosty, paprocie???

Pszczółko tak, tam muszą być białe, beż różu, tak to czuję. Danusia mnie oświeciła, że to powinien być szpaler w łuku za ławką, bo mnie chodził po głowie szpaler, ale pod płotem. Wiedziałam, że coś mi z tym pomysłem nie pasuje, a teraz mi się wyklarowało

Martyna u mnie Heidi na razie zdrowa. A u kogoś, ale nie pamiętam u kogo, czytałam, że wcale nie choruje. O swoich będę meldować na bieżąco. Jeżeli niskie róże to może te Lavender Ice?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies