Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Gardenarium 11:27, 02 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pod hortensje zrób nawadnianie, albo punkt czerpalny i lej wodę codziennie po kilka wiader. Może zrób folię na dnie dołka, żeby cokolwiek zostawało wody w zapasie.?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Luki 11:28, 02 sie 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Zamiast chwycić się roboty to siedzę i podziwiam
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
paulina_ns 11:36, 02 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Aniu raczej nie ma limek, które się nie przebarwiaja i pozostają czysto białe, jakaś odmiana na pewno później się przebarwia, ale zabij mnie nie pamiętam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Zana 11:38, 02 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gardenarium napisał(a)
Pod hortensje zrób nawadnianie, albo punkt czerpalny i lej wodę codziennie po kilka wiader. Może zrób folię na dnie dołka, żeby cokolwiek zostawało wody w zapasie.?


Nawadnianie koniecznie, aktualnie nowe nawadnianie jest w fazie projektu. Na codzienne lanie wody nie ma szans, to działka rekreacyjna, bywamy tam weekendowo. Ale pomysł z folią mnie zaintrygował, kiedyś taka koncepcja chodziła mi po głowie. A mianowicie chciałam zrobić coś na kształt "donicy" wyłożonej właśnie jakąś folią, która zatrzymywałaby wodę a dodatkowo stanowiła barierę dla tych drobnych korzeni brzóz.
A jaka folia by się do takiego namiaru nadawała? Taka zwykła, gruba? Chyba nie, bo jakoś wodę musi chyba jednak przepuszczać.

Danusiu, dziękuję za wizytę i porady
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 11:40, 02 sie 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Łukasz taki gorąc, że daj spokój z robotą. Relaksuj się, basen masz w tym roku? Aura akurat basenowa

Paulinka ponoć odmiana Magical Moonlight pozostaje biała, nie przebarwia się. Limki wiem, że różowieją.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
babka 12:40, 02 sie 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
MagicalM byłaby fajna, też raczej nie widzę tam różu. Pomysł z folią wart zapamiętania
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
paulina_ns 13:14, 02 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
No właśnie magical moonlight też się nad nią zastanawiam, ale nie wiem jak posadziłaby sobie w pełnym słońcu, muszę dorzucić jeszcze dwie hortki do grandiflory i się zastanawiam jakie
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Kawa 13:18, 02 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anusia
po pierwsze spóźńione 100 lat

po drugie piękne anabelki
po trzecie reszta jeszcze piękniejsza
po czwarte oczy napasłam
po piąte ławeczka nie jest monstrualna zgubi się w roślinkach
trawki???
po szóste gratki na 500 \

macham
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Pszczelarnia 15:14, 02 sie 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Zana napisał(a)
Łukasz taki gorąc, że daj spokój z robotą. Relaksuj się, basen masz w tym roku? Aura akurat basenowa

Paulinka ponoć odmiana Magical Moonlight pozostaje biała, nie przebarwia się. Limki wiem, że różowieją.


Tak, Moonlight jest biała i to ją bardzo wyróżnia. Jest magiczna.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
_Martini_ 16:54, 02 sie 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Aniu, piękne zdjęcia! Uwielbiam tę grę światła.
Czytam o Heidi. Chciałam 4 szt na placyk, ale to kolejna opinia, że ona potrafi być chorowita. Chyba zrezygnuję i wsadzę jeden krzaczek na rabacie.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies