Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

mrokasia 21:44, 08 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17976
Mnie ta ławeczka jakoś nie bardzo...rzeczywiście, jest romantyczna ale jakoś tak...nie wiem, infantylnie???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
anna_t 21:47, 08 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Zana napisał(a)


Booszsze, nieobliczalne stworzenia! Jak to na nie działa?
Bunie chyba ciągnie zapach, skutków ubocznych nie ma A pokrzywa podobno bardzo zdrowa tylko niewiem skąd to wiedza psy??
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Zana 21:51, 08 sie 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
makadamia napisał(a)


Rozpoznałam inspirację
Ale Danusi ogród jest bardziej angielski, a Twój odbieram jako swojsko-rustykalny. Nie to, że któryś styl jest gorszy/brzydszy, ale takie metalowe ławeczki niespecjalnie mi pasują do drewnianego domku w środku lasu.
Nie wątpię, że zaraz ktoś wrzuci jakąś zarąbistą inspirację, która zaraz zaprzeczy temu, co napisałam


Rozumiem o co Ci chodzi. Ostudziłaś mój zapał
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:53, 08 sie 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
KasiaLangier napisał(a)
Kupiłam białą z Twojego polecenia i jestem w tej ławeczce zakochana, ale.. ona jest bardziej do patrzenia niż siedzenia Muszę przyznać, że jej konstrukcja jest dość filigranowa..dodam, że mnie to zupełnie nie przeszkadza


O, dziękuję za opinię z praktycznego punktu widzenia. Jednakowoż chciałabym na niej troszkę czasami posiedzieć, więc Twój głos też raczej na nie.
Ale i tak mi się podoba
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:56, 08 sie 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Zakrecona napisał(a)


Ja jestem urzeczona , ścieżka też super i pocieszające jest, że w tej starej za bardzo nic jeszcze nie wyrosło z chwastów

A poza tym, to milczę i chłonę piękne widoki od Ciebie


Miło mi, aczkolwiek to tylko odpowiedni skadrowany fragment. Uwierz mi, dookoła jest smutek i nostalgia gołej ziemi (zdjęta darń) i wypalonej trawy. Obrazek raczej smętny, tak więc nie musisz milczeć.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:03, 08 sie 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Pięknie udało się Wam złapać poziom tej układanej ścieżki. Zapewniam niemy podziw. Fragment nasadzeń z rudbekią bardzo w moim guście.
Na ławeczce jeszcze długo nie będziesz siedziała , nie musisz się spieszyć z wyborem. Kiedy już "naumiałam" się odpoczywać w ogrodzie, to najczęściej używam wygodnego fotela do picia porannej kawki i wentylacji płuca oraz hamaczka (niezastąpiony!- odstresowuje w 5 minut). Na ławeczkach spoczywam sporadycznie.


No trochę krzywo jednak jest, na zdjęciach tak nie widać. Ale stosując się do Twojego opr swego czasu postanowiłam się tym zanadto nie przejmować.
Rudbekie uwielbiam i nie mam zamiaru z nich rezygnować, mimo że żółte. To bardzo wdzięczne i niezawodne rośliny.
Z ławeczką się wstrzymam. Faktem jest, że na tej którą już mam też za długo nie posiedzę. Aczkolwiek zdarzają się takie miłe chwile, że sobie razem z eMem na niej przysiądziemy. Tylko widok z niej jeszcze nie do końca ten teges.
A hamaczek to mi się jak najbardziej marzy, oj marzy. I wyobraź sobie, że mimo iż mam trochę tych starych drzew, to hamaka nie ma jak pomiędzy nimi rozpiąć! Zbyt daleko są od siebie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:03, 08 sie 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Johanka77 napisał(a)


A fuuuuj... ile żółci...


Wiedziałam, że Ci dogodzę
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 22:04, 08 sie 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
MirellaB napisał(a)
Anula mi na pstrokato i kolorowo się podoba


Ale ostatnio chyba coś pisałaś o uspokajaniu swojego ogrodu jeżeli chodzi o kolory
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
tulucy 22:06, 08 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Aniu taka nn od sąsiadki kwitnie na różowo-niebiesko, listki ma całe w plamki
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Zana 22:06, 08 sie 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)
Mnie ta ławeczka jakoś nie bardzo...rzeczywiście, jest romantyczna ale jakoś tak...nie wiem, infantylnie???


No i to jest konkretne piśnięcie.
Wewnętrznie czuję, że tam gdzie bym ją chciała postawić, nie będzie pasowała. Ale sama w sobie bardzo mi się podoba.
Poczekam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies