Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

jolanka 12:07, 08 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Jak już musisz to czarna
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 12:14, 08 sie 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
jolanka napisał(a)
Jak już musisz to czarna


Ale że co? Że jednak nie?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
jolanka 12:36, 08 sie 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Tak jak Asia napisała, masz cudną drewnianą, drewniany domek.... te ptaszki mi przeszkadzają, a lubię je jak wiesz ogromnie, .
Chyba bym inną metalową dla Ciebie wybrała, bardziej romantyczną
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gosiek33 15:16, 08 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Czarna
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
makadamia 15:23, 08 sie 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Zana napisał(a)
Też się skłaniam bardziej ku czarnej

Asiu, w pewnym sensie inspiruję się Danusiowym ogrodem, ona ma tam różnych ławeczek bez liku, i drewniane, i metalowe. A dom "za chwilę" będzie cały zarośnięty na zielono przez potwora.


Rozpoznałam inspirację
Ale Danusi ogród jest bardziej angielski, a Twój odbieram jako swojsko-rustykalny. Nie to, że któryś styl jest gorszy/brzydszy, ale takie metalowe ławeczki niespecjalnie mi pasują do drewnianego domku w środku lasu.
Nie wątpię, że zaraz ktoś wrzuci jakąś zarąbistą inspirację, która zaraz zaprzeczy temu, co napisałam
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
KasiaLangier 15:26, 08 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Kupiłam białą z Twojego polecenia i jestem w tej ławeczce zakochana, ale.. ona jest bardziej do patrzenia niż siedzenia Muszę przyznać, że jej konstrukcja jest dość filigranowa..dodam, że mnie to zupełnie nie przeszkadza
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Zakrecona 18:11, 08 sie 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Zana napisał(a)





Ja jestem urzeczona , ścieżka też super i pocieszające jest, że w tej starej za bardzo nic jeszcze nie wyrosło z chwastów

A poza tym, to milczę i chłonę piękne widoki od Ciebie
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Gruszka_na_w... 20:43, 08 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Pięknie udało się Wam złapać poziom tej układanej ścieżki. Zapewniam niemy podziw. Fragment nasadzeń z rudbekią bardzo w moim guście.
Na ławeczce jeszcze długo nie będziesz siedziała , nie musisz się spieszyć z wyborem. Kiedy już "naumiałam" się odpoczywać w ogrodzie, to najczęściej używam wygodnego fotela do picia porannej kawki i wentylacji płuca oraz hamaczka (niezastąpiony!- odstresowuje w 5 minut). Na ławeczkach spoczywam sporadycznie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zana 21:04, 08 sie 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
tulucy napisał(a)
Ja mam nadmiar jakby co. Tej podstawowej. Ale moze te nowe mi się rozmnożą


A jaka to jest ta podstawowa?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:05, 08 sie 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gosiek33 napisał(a)



Patrząc na to zdjęcie olśniło mnie, że te rudbekie, choć żółte, dzięki czarnemu oczku są piękne. Mój słoneczniczkowy pomponik zaczął mnie wkurzać w tym roku


Jeny, Wy mi tu jakimiś szyframi piszecie. Co to jest słonecznikowy pomponik?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies