Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 20:25, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
sarenka napisał(a)
Bardzo mi przykro. Wiem dobrze co czujesz podobno z czasem jest lepiej


Ogród piękny, tu nie ma żadnych wątpliwości


Wiem, że będzie lepiej. To prawda, że potrzeba czasu. Bardzo mi ta wspólnota ogrodowiskowa pomaga.
A ogród wymaga jeszcze dużo, dużo pracy. Czasami pokazuję miejsca rozrób, a tych jest teraz sporo. I znowu z niczym w tym roku nie zdążę "na gotowo". Rozróby towarzyszą mi nieustająco.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:29, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Monia81 napisał(a)


Anulka śliczności pokazujesz, dobrze, że jesteś i widzę, że doniczka w inne miejsce powędrowała i już jej przy ławeczce nie ma, no i hosta pięknie w niej rośnie buziaczki


Moniś to jest inna donica, te przy ławeczce stoją sobie nadal nietknięte i na razie nie mam zamiaru ich stamtąd ruszać. Hosta znalazła w niej swoje miejsce w tym roku, więc można powiedzieć, że jest to jakaś tegoroczna nowość.
Buziaczki odwzajemniam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:37, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Anulko, widoczki CU DO WNE!
A jesli któras dziewczyna będzie mnie pytać o moje ciurkadełko, to odeślę do Ciebie, haha! No powiem Ci, to samo! Rzeczywiście! Tylko skąd ja taką laskę z c..ami znajdę do pary!


Oj tam, Agata, nie kokietuj. Cudowne widoczki, to ja u Ciebie wyhaczyłam, no aż mnie skręciło (ale pozytywnie!).
Z ciurkadełkiem to niezły numer, po prostu nadajemy na podobnych falach kochana. I powiem Ci, że jak przeczytałam u Ciebie, że kupujesz taką prostą, klasyczną fontannę, to ja natychmiast miałam jakieś intuicyjne przeczucie, że to będzie właśnie TO! No i bingo. Będzie Pani zadowolona (a jak nie to się Pani przyzwyczai). Może będziesz miała instrukcję złożenia i podłączenia, bo ja swoją gdzieś zagubiłam.

A co do Lady, no to cóż... Moja jest jedyna, niepowtarzalna, absolutnie moja
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:41, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Wiolka5_7 napisał(a)
Aniu przeiękne foty ogrodu jak zawsze

Czytam ,że jesteś z hortek po niskim cięciu zadowolona ...

Trzymaj się kochana


No pamiętam, pamiętam, że to dzięki Tobie mam wreszcie dorodne, pionowe limki. Teraz musisz mnie poinstruować jak je ciąć w przyszłym roku. I Marysia na instruktaż też chętna. Tak więc wiesz, wielka odpowiedzialność na Tobie teraz spoczywa.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:41, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dominika11 napisał(a)
A jaka to jest przed nimi tawa???


Domiś, ale jaka trawa przed czym, bo się pogubiłam?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:44, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
inka74 napisał(a)
Na wiosnę zrobisz. Teraz pogoda nie za bardzo rozpieszcza.


W przyszłym tygodniu ma być ciepełeczko. Zabukowałam dwa dni urlopu, wtorek i środę z przeznaczeniem na utyranie się w ogrodzie. Tylko szkoda mi czasu na poszerzanie teraz ścieżki. Przecież cały czas dół czeka na obrobienie! No naprawdę chciałabym tam na wiosnę już coś posadzić. No i wzdłuż tej nowej ścieżki wykroiłam rabatę, trzeba z obornikiem jeszcze przekopać i niech sobie do wiosny leży.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Wiolka5_7 20:45, 10 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Zana napisał(a)


No pamiętam, pamiętam, że to dzięki Tobie mam wreszcie dorodne, pionowe limki. Teraz musisz mnie poinstruować jak je ciąć w przyszłym roku. I Marysia na instruktaż też chętna. Tak więc wiesz, wielka odpowiedzialność na Tobie teraz spoczywa.



O kurczę nie wiem czy podołam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zana 20:47, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
tulucy napisał(a)


Sporolobusy na razie 3 małe sadzonki... może się rozrosną fot im nie robiłam

Co do rozpuszczenia - gorzej Aniu, gorzej


Gorzej? O nieee, Ciebie z oka spuścić, to już hulaj dusza piekła nie ma. A znając nasze kochane koleżanki, to pewnie jeszcze do zakupów zachęcały, kusiły, dopingowały. Toż to wredoty som normalnie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
galgAsia 20:48, 10 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Anula, szalejesz! Zaraz odrobisz zaległości w postach . A że nic nie będzie na gotowo? - no pokaż mi palcem, kto z nas kończy sezon w pełni usatysfakcjonowany... Bo to chodzi o to, by gonić króliczka, gonić go-go-go
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Pszczelarnia 20:51, 10 paź 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ha, fotograficzny zmysł - to jedno i fotograficzne obiekty to drugie. A razem jest efekt łał!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies