Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Aurelllia 12:55, 10 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Aniu jak dobrze, że wróciłaś śliczne ujęcia ogrodu
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
sarenka 13:16, 10 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Bardzo mi przykro. Wiem dobrze co czujesz podobno z czasem jest lepiej


Ogród piękny, tu nie ma żadnych wątpliwości
____________________
Magda W samym sloncu
Monia81 17:55, 10 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Zana napisał(a)
Helen, Agata dzięki Dziewczyny.




Anulka śliczności pokazujesz, dobrze, że jesteś i widzę, że doniczka w inne miejsce powędrowała i już jej przy ławeczce nie ma, no i hosta pięknie w niej rośnie buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Brzozowadzie... 18:22, 10 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anulko, widoczki CU DO WNE!
A jesli któras dziewczyna będzie mnie pytać o moje ciurkadełko, to odeślę do Ciebie, haha! No powiem Ci, to samo! Rzeczywiście! Tylko skąd ja taką laskę z c..ami znajdę do pary!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Wiolka5_7 18:45, 10 paź 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Aniu przeiękne foty ogrodu jak zawsze

Czytam ,że jesteś z hortek po niskim cięciu zadowolona ...

Trzymaj się kochana
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Zana 19:24, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasia_CS napisał(a)


I w mordę, ale wokół tarasu cudnie, bujnie! Tej perspektywy jeszcze chyba nie widziałam


Widziałaś, widziałaś. Hortensje po prostu urosły. No i te krzaczorki mojej sąsiadki za płotem.
A wzdłuż tarasu to bida z nyndzą, bo tam są m.in. róże a one mi kiepsko rosną. Na pewno będą zmiany, ale jeszcze nie wiem kiedy.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:27, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Margerytka40 napisał(a)
Oj Aniu, brakowało mi bardzo fotek z Twojego ogrodu. Cudowne widoczki. Inspirujące. Rzutem na taśmę nabyłam właśnie sporobolusy, trochę późno już ale może jak je zadołuję, to dadzą radę. Nie mogłam się oprzeć mając w głowie te Twoje


Asiulka, sporobolusy dołuj, spokojnie dadzą radę. Cieszę się, że mogę być jakąś inspiracją.
Sama nie mogę się już doczekać na jakieś świeże fotki z tego mojego ugoru. Ale to dopiero w przyszłym tygodniu.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 19:30, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
KasiaBawaria napisał(a)
Przecudnie Fontanna piekna. Ale najbardziej podziwiam sporobolusy. Nie moge dostac ladnych sadzdonek. Wszystkie jakies liche i slabe.


Kasiu, ja swoje kupowałam naprawdę mikre sadzonki. W pierwszym roku były takie sobie, ale już w następnym ładnie przybrały. Tu są ich początki.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/6733-ogrod-z-rzezba?page=117

A fontanna mam nadzieję doczeka się wreszcie w przyszłym roku wodnej inauguracji.

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Dominika11 19:32, 10 paź 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
A jaka to jest przed nimi tawa???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Zana 19:37, 10 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
tulucy napisał(a)
Ja się też złamałam i sporolobusy kupiłam dobrze, że jesteś, będziesz mnie znowu hamować zakupowo


Jeny mam takie zaległości, że nie wiem co u kogo. To mówisz, że też się zasporobolusowałaś?. A fotki jakieś gdzieś były?
Nie wiem czy Cię zakupowo pohamuję, pewnie się pod moją nieobecność jak dziadowski bicz rozpuściłaś. No zobaczymy
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies