Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja glebo terapia

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja glebo terapia

kerii 22:13, 03 wrz 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
I moja druga ulubiona rabata tylko te cholerne szamba ją szpecą nie ma kto po kamienie jechać, żeby choć to jedno zamaskować.







Rodek zapączkowany pomimo, że go opuchlaki gryzą. Mam nadzieję, że na wiosnę będzie kwitnący

____________________
Jola Moja glebo terapia
Aurelllia 22:14, 03 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Trawniczek bardzo ładny - nie widzę żadnych niedoskonałości mi się zachciało 3 lata temu mieć idealny i zryłam sama całe chwastowisko szpadlem a potem zasiałam na nowo i powiem Ci odradzam boooo męka przy tym straszna !!! i w ogóle tylko jego mam w miarę zadbanego, natomiast reszta trawników u mnie to jedno wielkie chwastowisko - ale przynajmniej nie żal biegać, chodzić i bawić się z czworonogami Masz bardzo ładnie wypielęgnowane rabatki - pozazdrościć
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
kerii 22:17, 03 wrz 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
A i świecznica coraz większa a za nią drugi rodek też w pączkach



i dzielona citronelka





i moja ulubiona

____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 22:20, 03 wrz 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Za to coś gorzej się ma mój klonik







Liście mu przysychają i to chyba nie wina zbliżającej się jesieni. Kiedyś gdzieś wyczytałam czym to popryskać ale oczywiście nie zapisałam a teraz nie mogę znaleźć.

Może ktoś podpowie co mu jest

____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 22:26, 03 wrz 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Próba ucywilizowania tamaryszka prawie się powiodła tylko skubany rośnie w takim tempie że powinnam stać przy nim z sekatorem i ciachać i ciachać

Ale chmurki zaczyna być widać





o tu mu fajnie odrosty widać a cięłam w tamtym tygodniu

____________________
Jola Moja glebo terapia
sylwia_slomc... 22:27, 03 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82633
Bardzo ładne te rabaty
Hakonki Ci tą kulkę buksikową łykną raczej U Irenki widziałam jakie wielkie potrafią być
O klonika spytaj Katkę z "Mojej bajki" różne problemy z nimi przerabiała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kerii 22:56, 03 wrz 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Aurelllia napisał(a)
Trawniczek bardzo ładny - nie widzę żadnych niedoskonałości mi się zachciało 3 lata temu mieć idealny i zryłam sama całe chwastowisko szpadlem a potem zasiałam na nowo i powiem Ci odradzam boooo męka przy tym straszna !!! i w ogóle tylko jego mam w miarę zadbanego, natomiast reszta trawników u mnie to jedno wielkie chwastowisko - ale przynajmniej nie żal biegać, chodzić i bawić się z czworonogami Masz bardzo ładnie wypielęgnowane rabatki - pozazdrościć


No chciało by się mieć ładny zieloniutki trawniczek ale przy tych moich psiurach to sprawa nie osiągalna.

Ile się na proszę, na krzyczę, że TUTAJ nie wolno, jak Kira mała była, tośmy ją z córką na smyczy specjalnie do tyłu na ogród prowadzały a i teraz często gęsto z nimi wychodzę i nie pozwalam przed domem sikać.
Ale leniwce jak same idą to przed dom i wracają Szkoda że psie kupy nie nadają się na nawóz bo bym normalnie mogła sprzedawać tyle tego produkują
A szpadlem to faktycznie można ducha wyzionąć bardziej myślałam o glebogryzarce czy czymś takim żeby wypożyczyć jak już.

Rabatki ładne bo wczoraj robione i tylko z przodu a w ogrodzie czekają na kancikowanie ale nie spieszę się bo będę znowu poszerzać i przesadzać tylko czekam na wenę

____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 23:00, 03 wrz 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
sylwia_slomczewska napisał(a)
Bardzo ładne te rabaty
Hakonki Ci tą kulkę buksikową łykną raczej U Irenki widziałam jakie wielkie potrafią być
O klonika spytaj Katkę z "Mojej bajki" różne problemy z nimi przerabiała


Łykną jak je nornice wcześniej nie zeżreją, przy tym pierwszym mi objadły. Podobają mi się takie kulki w hakone a jak się rozrosną to rozsadzę, ona znowu taka skora do rośnięcia nie jest
____________________
Jola Moja glebo terapia
AgataP 09:07, 04 wrz 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Przycinalas świerki ? Kiedy ?
____________________
Z Pszenicznej...
kerii 11:55, 04 wrz 2017


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Świerków teraz nie cięłam, trochę je tylko na wiosnę poskubałam, tak drastyczniej będę się znęcać nad nimi wczesną wiosną
____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies