Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kokesz 09:43, 20 lut 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6688
Kasia_CS napisał(a)
Doszłam do wniosku, że obwódkę na różance wokół czerpni to chyba z lawendy machnę, nadrabiam wątek Anulajdy i się nie mogę napatrzeć

Kurcze, po raz pierwszy od dawna widzę sikroki w ogródku i czekam czy się połaszą na kule tłuszczowe z ziarnami, ale chyba je olewają jednak


Wątek Anulajdy mnie już wciągnął kilka razy
Zaczęłam nawet spisywać nazwy odmian róż, żeby mieć w nich jakieś rozeznanie ale się poddałam, tyle tego ma
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
UrsaMaior 09:51, 20 lut 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8156
Dziś Cię z Anią obgadałyśmy i wyszło, że mogłabyś spróbować molinię. Moja Edith pięknie wygląda, kłosy powiewają, żaden nie jest połamany. Piękny, ażurowy łan mam.
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 09:51, 20 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Reniu, to Ty mnie zmobilizowałaś, żeby do tego wątku wrócić Nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że on ma co najmniej ze 3 razy więcej stron, hihi. Ma zresztą ogromną zaletę - okraszony mnóóóóóóstwem zdjęć. Milion inspiracji. Ale teren jest też ogromny w porównaniu do mojego i no nie sposób wykorzystać wszystkie pomysły, które w oko wpadną. Róże u Ani tak szaleją, nawet te świeżynki, że można totalnie przepaść. Ja teraz sobie kolejną spisałam, że może gdzieś wykorzystam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 09:53, 20 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
UrsaMaior napisał(a)
Dziś Cię z Anią obgadałyśmy i wyszło, że mogłabyś spróbować molinię. Moja Edith pięknie wygląda, kłosy powiewają, żaden nie jest połamany. Piękny, ażurowy łan mam.


ej, no własnie coś mnie uszy piekły
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 10:04, 21 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448

W zeszłym roku sadzilam cisa baccatę z zamiarem uformowania kulki i powtykałam co poniektóre gałązki do ziemi. Baaardzo jestem ciekawa, czy mi się ukorzeniły. Wyglądają na żywe, ale może to tylko ściema
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:45, 23 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A ja skaczę jak kózka po moich rabatach, łącznie z tymi nieistniejącymi i się tak zabawiałam dzisiaj w nagrodę po zaprojektowaniu szafy do pokoju Kuby

jak zwykle popłynęłam i pewnie na rysowankach się skończy (tak to jest już z tęsknoty za wiosną a mam pilniejsze rabaty do zrobienia )


____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:52, 23 lut 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Albo z inną różyczką

Albo bez lizaków
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
natka098 22:39, 23 lut 2018


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Z lizakami fajniej
____________________
Natalia - Mój zakątek
Annak 23:46, 23 lut 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Ślicznie, jestem za lizakami i z tą inną różyczką. Bardzo ciekawie wygląda
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Agania 23:55, 23 lut 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasia_CS napisał(a)
A oto mój mały ogrodnik - rok i niecałe 4 miesiące

Przyszłam się przywitać i mnie zamurowało...nie ma nic piękniejszego
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies