Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 09:32, 09 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
kasja83 napisał(a)

No taki syn ze mnie marnotrawny


Jak wracasz, to najważniejsze będzie co podziwiać w nowym sezonie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 09:32, 09 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
A u mnie granda!! Deszcz ze śniegiem wali!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Magleska 20:23, 09 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
pomidorki w tym sezonie spróbuję zrobić -bo Twoje smakowicie wyglądają

ps. u mnie dziś rano deszcz ,a póżniej ładnie ,słoneczko ,tylko wiatr lodowaty
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia_CS 14:05, 10 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magleska napisał(a)
pomidorki w tym sezonie spróbuję zrobić -bo Twoje smakowicie wyglądają

ps. u mnie dziś rano deszcz ,a póżniej ładnie ,słoneczko ,tylko wiatr lodowaty


Spróbuj, warto!!


A ja dziś z miedzianem "pobiegałam", wycięłam większość traw (stipę też już można?), suche rozchodniki, kocimiętkę.. już sporo cebul pokazało kiełki i strach włazić w rabaty
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
anbu 14:14, 10 mar 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
O czyli opryski już można? Może jutro polatam z miksturami
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kasia_CS 14:26, 10 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Miedzian juz jak najbardziej, chyba, ze nocą masz jeszcze sporo na minusie i zaniża Ci średnią temperaturę dobową u mnie dziś piękne sloneczko się przebija. Zamawiam promalan i tez będę działać niedługo, jeśli się wstrzelę z yemperaturą, bo tu juz bardziej rygorystyczne przedziały są.

No i wielki plan na opryski eko! Tylko muszę kupić tymol dla łatwiejszego i bardziej powtarzalnego robienia rozcienczeń. Jest kiedys kurczę tyle nakupilam, ze mogłabym handlować, bo nie przerobie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:15, 10 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Rzutem na taśmę złożyłam jeszcze zamówienie na różyczki z jednej z mniej popularnych szkółek. Gdyby któraś z dziewczyn chciała coś sobie zamówić niech daje znać, to dorzucę do zamówienia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
lindsay80 22:41, 10 mar 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Zawsze problem wystrzelić się z tymi opryskami w dobra temperaturę bo teraz wiosna gwałtownie przychód.
A Ty Kasiu szczególnie teraz uważaj z tymi opryskami, a najlepiej na eMa to przerzuć
____________________
Tu ma być ogród :)
Kasia_CS 22:56, 10 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
lindsay80 napisał(a)
Zawsze problem wystrzelić się z tymi opryskami w dobra temperaturę bo teraz wiosna gwałtownie przychód.
A Ty Kasiu szczególnie teraz uważaj z tymi opryskami, a najlepiej na eMa to przerzuć


Zeszły sezon do oprysków był tragiczny, wszystko deszcze zmywały.. teraz może wreszcie się uda.


Ostatnio jestem skazana na siebie z dzieckiem pod pachą i nawet jakbym chciała (a nie chcę się pozbawiać przyjemności ogrodniczych ), to nie byłoby komu, bo ciągle eMa nie ma-a to wyjazd, a to próba, a to koncert i taka kołomyja. Ale ogólnie nie narzekam, dziś z przyjemnością podzialalam w ogródku, zanim pojechał na próbę i na chwilę przejął Kubę. Nawet szukalam ostrza do kancików, ale sprytnie schowane jest gdzieś pod plandeka na naszej ogrodowej kanapie i nie byłam w stanie się dogrzebac a rączki świerzbily
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zana 14:57, 11 mar 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Czytam, że córeczka.

Zaległości mam przeokrutne, a le przy tarasie obie wersje mi się podobają: i z rabatą i z przepierzeniem
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies