Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Zana 21:26, 02 kwi 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kasieńko, dawno mnie tu jakoś nie było, więc ponadrabiałam zagległości, łącznie z fotkami tego okropnego białego śniegu, któremu się miesiące na gościnę pomyliły. Czytam, że świdośliwę chcesz kupić? Czy to zamiast tego suchelca, czy w jakieś inne miejsce, bo już nie pamiętam?
Śliczne ozdoby zrobiłaś, u mnie bardzo skromnie, tylko bukiet żółtych tulipanów z kurczaczkami. No i bratki na balkonie.

Trzymaj się cieplutko,
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kokesz 22:13, 02 kwi 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Przeczytałam kilka stron wcześniej, że kupiłaś m.in. lilie
Ja też
Udało mi się dostać białe lilie Eyeliner, widziałam na żywo u mnie w Botaniku i bardzo mi się spodobały
Z wielkości cebul jesteś zadowolona?
Ja kupiłam u jednego sprzedawcy jesienią i były małe(dużo mniejsze niż rozmiar w opisie) a teraz u innego i są całkiem spore
Z liliami i daliami w tym roku trochę zaszalałam a co tam
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kasia_CS 22:33, 02 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
JoannaDe napisał(a)




Jedna z niewielu przyjemności bycia w odmiennym stanie

Kochana, jak Ty się w obcisłą kieckę wbijasz to ja już ''widzę'' te Twoje nadprogramowe kilogramy Pewnie cudnie wyglądasz.


Nooo po każdym posiłku mam z tego radochę, haha

Bez przesady, do modelki to mi daleko, nawet nie stałam obok ale cieszy mnie, ze rosnę bardziej w piłeczkę niz obwarzanek

Na chwile pokazę Wam tego arbuza, co to go połknęlam
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:35, 02 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
Fajne te twoje wypieki gdzie takie ładne jajeczka kupiłaś?


Udało mi się dorwać te jajeczka w pepco - ale to z miesiąc temu aż, jak dopiero pokazał się wielkanocny asortyment. Były dostępne chyba 3 wielkości tych jajeczek.

Dziękuję
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kokesz 22:35, 02 kwi 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Nooo
Faktycznie piłeczka Bardzo ładna, kształtna piłeczka
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kasia_CS 22:39, 02 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)
Kasieńko, dawno mnie tu jakoś nie było, więc ponadrabiałam zagległości, łącznie z fotkami tego okropnego białego śniegu, któremu się miesiące na gościnę pomyliły. Czytam, że świdośliwę chcesz kupić? Czy to zamiast tego suchelca, czy w jakieś inne miejsce, bo już nie pamiętam?
Śliczne ozdoby zrobiłaś, u mnie bardzo skromnie, tylko bukiet żółtych tulipanów z kurczaczkami. No i bratki na balkonie.

Trzymaj się cieplutko,


Taaa, to za suchelca... póki nie wykopiemy, to nawet się nie dowiemy, dlaczego się nie przyjął.. bo troszkę się obawiam, że może coś na planie zwalili i się okaże, że posadzili go na garażu i nie miał szans... a muszę wysadzić stamtąd pierisa. No i mam go oplecionego bluszczem calkiem rozrośniętym już.

A może ktoś chętny na bluszcz? Bo inaczej chyba zwyczajnie go wywalę, a może komuś się przyda...?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 22:44, 02 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kokesz napisał(a)
Przeczytałam kilka stron wcześniej, że kupiłaś m.in. lilie
Ja też
Udało mi się dostać białe lilie Eyeliner, widziałam na żywo u mnie w Botaniku i bardzo mi się spodobały
Z wielkości cebul jesteś zadowolona?
Ja kupiłam u jednego sprzedawcy jesienią i były małe(dużo mniejsze niż rozmiar w opisie) a teraz u innego i są całkiem spore
Z liliami i daliami w tym roku trochę zaszalałam a co tam


Z części lilii jestem bardziej zadowolona, z części mniej ale ogólnie jest spoko. Bardziej mnie chyba zawiodły cebulki mieczyków, które są chyba co najmniej 1/3 mniejsze niż chociażby te sprzedawane w lidlu. I nie wiem, czy dalia nie mogłaby mieć tego kłącza nieco pokaźniejszego. Ale dalie to terminatory, pewnie i tak mnie zaskoczy.

Nawet nie wiem gdzie te dalie posadzić, a wzięłam raptem dwie sztuki

No i te lilie będą wyzwaniem, bo chcę w kępie peonii posadzić i fajnie byłoby nie uszkodzić peonii..

Kokesz napisał(a)
Nooo
Faktycznie piłeczka Bardzo ładna, kształtna piłeczka


Dziękuję! właśnie piłka skacze, chyba za długo siedzę i ją cisnę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kokesz 22:54, 02 kwi 2018


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Kasia_CS napisał(a)


Z części lilii jestem bardziej zadowolona, z części mniej ale ogólnie jest spoko. Bardziej mnie chyba zawiodły cebulki mieczyków, które są chyba co najmniej 1/3 mniejsze niż chociażby te sprzedawane w lidlu. I nie wiem, czy dalia nie mogłaby mieć tego kłącza nieco pokaźniejszego. Ale dalie to terminatory, pewnie i tak mnie zaskoczy.


Napisz mi na priv u kogo je kupiłaś?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
inka74 22:58, 02 kwi 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Hihi... jak ci się udało takiego dużego arbuza zjeść. A swoją drogą to ładnie ci z tą piłeczką. Bardzo zgrabnie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
JoannaDe 22:59, 02 kwi 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
A nie mówiłam ze cudnie? Pewnie tyłem to nawet nie widać żeś w ciąży.
Ja się pytam gdzie te kilogramy?

I żeby było ogrodowo: Arbuza masz pięknego
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies