Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

kaz742011 09:28, 07 maj 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Kasia dawno mnie nie było, ale musiałam zaglądnąć i podziękować. Nie wiem czy pamiętasz ale zachęcona twoimi carexami Montana wymieniłam w zeszłym sezonie FC właśnie na Montana. Wtedy były jeszcze malutkie ale w tym roku mam nadzieję pokażą swoje piękno .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Kasia_CS 23:44, 07 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kokesz napisał(a)
Kasia, pięknie skomponowane tulipany u mnie co roku coraz gorzej, nawet pomimo wykopywania...w tym roku mam je zamiar zostawić w ziemi.


może u Ciebie kwestia gryzoni? Czy po prostu same liście idą? Ogławiasz je od razu po przekwitnięciu i dajesz zaschnąć liściom na rabacie?

Ola76 napisał(a)
Twoj ogrod nieodmiennie mnie zachwyca. Juz wpisalam Twoje lososiowe i ciemnofioletowe tulipany, na liste moich chciejstw


Oj, baaaardzo mi miło! Dziękuję Polecam przede wszystkim odmiany salmon van eijk, zwykłe van eijk, Dolls minuet, purple pion, Exotic emperor.

andzia458 napisał(a)
Śliczne tulipanowe pole, piękne.


Cmok, dziękuję!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:05, 08 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
kaz742011 napisał(a)
Kasia dawno mnie nie było, ale musiałam zaglądnąć i podziękować. Nie wiem czy pamiętasz ale zachęcona twoimi carexami Montana wymieniłam w zeszłym sezonie FC właśnie na Montana. Wtedy były jeszcze malutkie ale w tym roku mam nadzieję pokażą swoje piękno .

Baaardzo mnie to cieszy! moje montanki raureif mnie cały czas tak zachwycają, że z czystym sumieniem wciąż polecam Ja rok temu posadziłam kilka nowych i w tym roku już są konkretne - szybko przyrastają w dobrze przygotowanym podłożu

A propo:
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:09, 08 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mój nowy obiekt westchnień jak kwitnie - epimedium niveum



____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:11, 08 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Penstemon black tower - co prawda na zdjęciu tego nie ma, ale fajnie koresponduje z Aprilkową żurawką i ciemnymi przyrostami róży Marchenzauber

Kuklik


____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:23, 08 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Widać pzy okazji wieczornik Łucjowy


Ciut szerszy kadr z New dawn

A tu z kolei zestaw LO i Cinderelli na płocie z różnych perspektyw

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 00:24, 08 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
i na zakończenie trochę wieksza przestrzeń


Dobrej nocki!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Helen 05:45, 08 maj 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Kasia, ja już o poranku, ale muszę powiedzieć, że ten Twój ogródek to rarytasik na śniadanie. Chętnie wchodzę i podglądam.
____________________
Helen - Hortensjowo
kaz742011 07:59, 08 maj 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Kasia_CS napisał(a)

Baaardzo mnie to cieszy! moje montanki raureif mnie cały czas tak zachwycają, że z czystym sumieniem wciąż polecam Ja rok temu posadziłam kilka nowych i w tym roku już są konkretne - szybko przyrastają w dobrze przygotowanym podłożu

A propo:


Normalnie cudo .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
malgol 08:21, 08 maj 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Kasia_CS napisał(a)

A propo:


Kasia, jak się nazywają te fioletowe cuda? Sorry, jeśli już pisałaś a przegapiłam.Mylą mi się te wszystkie nazwy i musze mieć konkretny podpis pod zdjęciem, żeby zapamietac

Cudownie wygladaja z..sesleria?czy źle rozpoznałam?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies