Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

mrokasia 22:43, 04 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
O matko, ile pięknych zdjęć!!! Normalnie nie wiem na co patrzeć, oglądam już drugi raz . Mam nadzieję, że niedługo świat znormalnieje i wpadnę do Ciebie na rekonesans .

Tulipany boskie, epimedium takie eteryczne.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Mariposa 22:44, 04 maj 2020


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Cudne tulipany! Mogę zapytać o te jasno różowe - co to za odmiana?
____________________
Ela Motylogród
April 03:12, 05 maj 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10162
Twój wiosenny ogród jest niesamowity Piękne łany tulipanów.
Ja niewiele dosadziłam nowych, a stare nie chcą kwitnąć. Złoszczę się na nie, mówię sobie dość, nigdy więcej. A potem zaglądam do takiego uroczego miejsca jak u ciebie i znów pragnę kupować cebulki
____________________
April April podbija las Mazowsze
Wiolka5_7 08:28, 05 maj 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Kasiu ,ale masz łany tulipanków prześlicznie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Magleska 09:02, 05 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Kasiu
wpadłam zachwyt zostawić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasia_CS 21:20, 06 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
HannaR napisał(a)
Kasiu, to powiem, że masz talent do fotografii, skoro kwiaty żurawki tak ładnie wyglądają w twoim aparacie.


dzięki Haniu MIałam już głód cykania fotek w ogródku i się postarałam

Makao_J napisał(a)
Liście epimedium są cały sezon czy może zanikają po kwitnieniu?


Aniu, o ile dobrze pamiętam, to cały czas liście - o nawet fotke jakąś zlokalizowałam- lewa strona zdjęcia - z października 2019


Zana napisał(a)
Ależ cudna porcja zdjęć. Uraczyłam oko przed snem. Cudne tulipanowo u Ciebie Kasiulka.

Ja u CIebie, Ty u mnie Też się raczyłam dzień wcześniej - stęskniona za ogrodem w Twoim obiektywie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:25, 06 maj 2020


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mrokasia napisał(a)
O matko, ile pięknych zdjęć!!! Normalnie nie wiem na co patrzeć, oglądam już drugi raz . Mam nadzieję, że niedługo świat znormalnieje i wpadnę do Ciebie na rekonesans .

Tulipany boskie, epimedium takie eteryczne.

koniecznie Kasiu, zapraszam! cieszę się, że wreszcie mogłam cokolwiek pokazać, co tam u mnie w trawie piszczy

Mariposa napisał(a)
Cudne tulipany! Mogę zapytać o te jasno różowe - co to za odmiana?


Ja je kupowałam w B jako Candy prince, ale ani nie odpowiadały zdjęciom z torebek jak wyszły z ziemi, ani nowo kupione candy prince tak nie wyglądają. Ja stawiam na to, że to Salmon van eijk, ale głowy nie dam.

April napisał(a)
Twój wiosenny ogród jest niesamowity Piękne łany tulipanów.
Ja niewiele dosadziłam nowych, a stare nie chcą kwitnąć. Złoszczę się na nie, mówię sobie dość, nigdy więcej. A potem zaglądam do takiego uroczego miejsca jak u ciebie i znów pragnę kupować cebulki

Joluś, dziękuję! Masz tak jak i ja - obiecuję sobie, że nie będę kupować, a potem gdzieś oglądam jakieś cudowne cebulowe łany i się chce "na wszleki" wypadek dosadzić, jakby stare tulipany poginęły

Wiolka5_7 napisał(a)
Kasiu ,ale masz łany tulipanków prześlicznie

Dzięki WIolu! Jeju, muszę w końcu zajrzeć do Ciebie, bo przecież miałaś robić trawnik i ciekawa jestem co tam wyszło Ale ja jestem do tyłu z większością podglądanych wątków

Magleska napisał(a)
Kasiu
wpadłam zachwyt zostawić


Dzięki Madziulka! Buziaki i uściski!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kokesz 22:09, 06 maj 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Kasia, pięknie skomponowane tulipany u mnie co roku coraz gorzej, nawet pomimo wykopywania...w tym roku mam je zamiar zostawić w ziemi.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
andzia458 07:03, 07 maj 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Śliczne tulipanowe pole, piękne.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Ola76 09:19, 07 maj 2020


Dołączył: 01 sie 2019
Posty: 104
Twoj ogrod nieodmiennie mnie zachwyca. Juz wpisalam Twoje lososiowe i ciemnofioletowe tulipany, na liste moich chciejstw
____________________
Ogrod bez tytulu i bez pomyslu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies