Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Magleska 20:43, 28 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18613
Kasia sesja ciążowa rewelacyjna służy Ci brzuszek

Mały skarbek niech rośnie zdrowo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Johanka77 20:59, 28 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Jaki Ty miałaś full make up przy porodzie!
Ślicznie Pani!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kasia_CS 01:26, 29 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Dzięki Dziewczyny!!! Dobrze się czułam się do końca ciąży, to i pamiątkowa sesja się całkiem udała

Rano między skurczami o 6tej machnęłam sobie make up dla kurażu i lepszego samopoczucia to i lepiej trochę wyglądałam po porodzie Najwyraźniej skutecznie maskował zmęczenie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 09:43, 29 lip 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
Dzięki Dziewczyny!!! Dobrze się czułam się do końca ciąży, to i pamiątkowa sesja się całkiem udała

Rano między skurczami o 6tej machnęłam sobie make up dla kurażu i lepszego samopoczucia to i lepiej trochę wyglądałam po porodzie Najwyraźniej skutecznie maskował zmęczenie

Hahaha, make up między skurczami, no nie mogę! Ale z Ciebie hardcorowa panienka Super!

Piękna sesja, bo piękna kobieta
____________________
Martka 11:42, 29 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Takie akcje lubię makijaż dla kurażu zawsze jak mam stresujące wydarzenia to zakładam ekstra ciuch, przyćmiewam siebie samą i jest super
Kasia_CS 14:21, 29 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
W końcu nie zdążyłam usunąć, bo życie szpitalne mnie zajęło ale dziś wracamy do domku! Ciekawa jestem jak dzieci ogarną temat, bo na razie widziały siostrę na kamerce i zdjęciach

Dzięki za wszyyyyystkie przemiłe komentarze!!! Człowiekowi się robi tak miło zwłaszcza w tych trudach poporodowych, że zapomina o nich choć na chwilę
Ps. Oczywiście makijaż robiłam w domu między skurczami, nie w szpitalu- to byłby dopiero hardcore, a położne patrzylyby na mnie jak na wariatkę

O pracach ogrodowych na pewno nie zapomnę, bo szczęśliwa (czyt. grzebiąca w ziemi) mama, to szczęśliwe dziecko
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
iwka 14:31, 29 lip 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kasia, serdecznie gratuluję i zdrówka życzę dla Ciebie i córci Piękna pamiątka, ślicznie wyglądałaś ciążowo-arbuzikowo
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
sarenka 14:35, 29 lip 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Gratulacje ! Dużo zdrówka dla Was
____________________
Magda W samym sloncu
Kasia_CS 09:31, 02 sie 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Hej Dziewczyny od popołudnia czwartkowego jestem w domku i od razu czas się skurczył Młoda coraz lepiej ogarnia karmienie, coraz częściej otwiera zezowate jeszcze oczka

Uwielbiam to milusie cialeczko i aksamitne włoski głaskać! Dopiero do mnie dociera, że mam takiego maluszka i naprawdę się urodziła, a nie tylko była Arbuzikiem

No Słodki z niej Skarbek

Forum oczywiście nie ogarniam, ale może się za jakiś czas dotrzemy, choć pozostała dwójka uwagi potrzebuje niewątpliwie teraz więcej. Ale Kaja zadziwiająco świetnie reaguje na siostrę! Cały czas mówi jej, że ją Kocha, że jest słodziutka i chwali dumna sąsiadom, że mamy dzidzie w domu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Gosiek33 09:41, 02 sie 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Aż buzia uśmiecha się do tych wieści
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies