Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Nowa12 22:43, 02 sie 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Spóźnione ale szczere gratulacje dla całej cudownej rodzinki.
Przy kazdym kolejnym dziecku to chyba już z górki co? .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Zakrecona 09:17, 03 sie 2021

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Przyłączam się do gratulacji i zdrówka dla Ninki i reszty ekipy
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Brzozowadzie... 19:12, 04 sie 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Aaaaa! Aż się wzruszyłam No gratuluję Kasiu i baaardzo się cieszę, że poród za Wami. Normalnie zazdroszczę Ci Takiej małej Kruszynki w domu Dbaj o siebie koniecznie i odpoczywaj ile się da! Ściskam serdecznie!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
eVka 20:49, 04 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiu, ja proszę fotki kokona Najlepiej z dzidziusiem i mamusią
____________________
Kasia_CS 21:18, 04 sie 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Na komplet użytkowników trzeba poczekać, ale taka zajawka musi wystarczyć
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 21:31, 04 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
Na komplet użytkowników trzeba poczekać, ale taka zajawka musi wystarczyć

Extra, Extra ale czekam na więcej
To zdecydowanie mój ukochany mebel
Na jesień i zimę trafi u mnie do salonu w domu, wśród kwiatów doniczkowych. Będę miała namiastkę ogrodu zimą.
____________________
ajka 21:34, 04 sie 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4013
Ale rozbawiłaś mnie Kasiu tym make-upem. Ale cóż .. trzecie dziecko Był już luzik ...
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Kasia_CS 21:39, 04 sie 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mam chwilę dla siebie - starszaki dziś po raz pierwszy w życiu śpią u eMowych rodziców (u moich już od dawna nocowali, a dziś debiut drugich dziadków), a eM w swoim warsztacie jeszcze działa, więc co nieco nadrobię, bo najmłodsza Kruszyna śpi

Gosiek33 napisał(a)
Aż buzia uśmiecha się do tych wieści


nooo, trochę kamień spadł z serca, że spotkanie siostr nie zaczęło się od sceny zazdrości

Judith napisał(a)
Kasiu, przy 3 dziecku jestes zapewne na zupełnie innym poziomie niż przy pierwszym? .
Ja lata temu po po powrocie ze szpitala siadłam i płakałam zastanawiając się „co teraz?”...

Oj, to zupełnie inna bajka! Począwszy pomagania w szpitalu właśnie płaczącej koleżance z sali przy jej dziecku, do umiejętności robienia wszystkiego z niemowlakiem na rękach (łącznie z jego karmieniem i jednoczesnym gotowaniem obiadu). Wreszcie też nie boję się przemywać dziecku kikuta pępowiny, co mnie jakoś zawsze stresowało

mrokasia napisał(a)
No ja Cię podziwiam bardzo, dla mnie to zupełnie niewyobrażalne - 3 takich szkrabów w domu. Buziaki dla wszystkich!


I tu pojawia mi się wizja Ani-kwartet, naszej Brzozowej-Agatki a teraz też Basi - szacun ogromny przy czwórce dzieci! U mnie na miarę możliwości dajemy jakoś radę, ale wyzwanie jest, nie powiem, że nie Buziol Kasiu!

inka74 napisał(a)
Kasiu, dasz radę ze wszystkim. Masz w sobie niezwykły spokój i ogromne pokłady macierzyńskiej miłości. Twoje dzieciaki są szczęściarzami, że mają taką mamę a mąż taką żonę. Ogród i Ogrodowisko nie zając, nie uciekną. Teraz masz ważniejsze rzeczy na głowie.

Całuję was wszystkich i do zobaczenia w drugiej połowie miesiąca


Dzięki Iwonko za tyle ciepłych słów! Oby mi tej cierpliwości starczyło jak najdłużej, bo coś ostatnio mam szybki zapłon człowiek by chciał zbyt wiele rzeczy mieć pod kontrolą, a tak się nie da i może to frustrować. Ale nie poddaję się Tym bardziej, że dziś w ogrodzie stanął wreszcie wymarzony kokonik, w którym będę sobie karmić Ninę, jupi!!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:48, 04 sie 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
jolanka napisał(a)
Mam nadzieję, że krasnoludki sztuk 3 dadzą Ci czasami pospać
Uściski dla Ciebie i całej Twojej cudownej rodzinki. Dasz radę, bo jak nie Ty, to kto?


Jolu
, na razie kilka pobudek nocnych jest, ale o dziwo Kaja, która zawsze jak przyszła w nocy i chciała leżec tylko po mojej stronie łóżka, absolutnie nie między mną a eMem (propozycja tej miejscówki zawsze kończyła się złością i mega fochem w środku nocy), nagle spuściła z tonu i bez gadania kładzie się między nami. Jak to się zmienia jak w kalejdoskopie

Uściski od nas!

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ależ piękne wieści okraszone uroczymi zdjęciami. Trzymaj się Kasiu!

Bardzo dziękuję Haniu! Pozdrawiam!!

TAR napisał(a)
ale wiesci Gratulacje i niech zdrowo sie chowa. Szczesliwosci.

Dzięki Tarciu! No wreszcie się wykluła córa - ile można było tych przysiadów w ogrodzie robić...

Johanka77 napisał(a)
❤️

Buziaki!
Dorii napisał(a)
Hmm, skąd ja to znam :-*
Dużo snu życzę

Dzięki Dorii Samo życie, prawda?
Nowa12 napisał(a)
Spóźnione ale szczere gratulacje dla całej cudownej rodzinki.
Przy kazdym kolejnym dziecku to chyba już z górki co? .

Dziękuję! Jakie tam spóźnione, córka przecież nie zniknęła Oj z górki, to na pewno! Widzę, że mimo, że więcej roboty, bo więcej dzieci, to jednak łatwiej mi to ogarnąć tak calościowo i nie skupiać się na pierdołach i nieistniejących problemach

Zakrecona napisał(a)
Przyłączam się do gratulacji i zdrówka dla Ninki i reszty ekipy

Dzięki Dzięki!! Zdrówko się przyda, zwłaszcza dla mojego kaszlaka Kuby - bo aż smutno mi go ciągle odsuwać od siostry, że ją zarazi...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:53, 04 sie 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Aaaaa! Aż się wzruszyłam No gratuluję Kasiu i baaardzo się cieszę, że poród za Wami. Normalnie zazdroszczę Ci Takiej małej Kruszynki w domu Dbaj o siebie koniecznie i odpoczywaj ile się da! Ściskam serdecznie!

Dziękuję Agatko!! Pamiętam jak moją Kajkę na kolanach trzymałaś i mówiłaś, że dziewuszkę to byś jeszcze przygarnęła DO mnie dotarło dopiero po porodzie, że to prawda jednak z tym dzieckiem i ono jest, a nie tylko brzuch rośnie i się rusza Do końca jakoś nie moglam zajarzyć, że to jest naprawdę

Uściski!

effka napisał(a)

Extra, Extra ale czekam na więcej
To zdecydowanie mój ukochany mebel
Na jesień i zimę trafi u mnie do salonu w domu, wśród kwiatów doniczkowych. Będę miała namiastkę ogrodu zimą.

Jeju, gdzie ja go na zimę zmieszczę... W najgorszym wypadku do teściów przewiozę... Przez chwilę miałam wizję na jedno miejsce, ale potem sobie przypomniaam, że tu stoi zawsze choinka... buuu.. muszę korzystać jak najwięcej, żeby mi na zapas w zimie starczyło

ajka napisał(a)
Ale rozbawiłaś mnie Kasiu tym make-upem. Ale cóż .. trzecie dziecko Był już luzik ...


Zastanawiałam się nawet czy te położne tam sobie nie myślały - co za babsztyl umalowany przyszedł zamiast rodzić, to się pindrzyła Ale co mi tam, skoro się czułam po królewsku gotowa na flesze
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies