Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

oliwka 07:43, 05 sie 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Ślicznie Kasiu, ale mało zdjęć kokonu
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
oliwka 07:51, 05 sie 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Kasiu gratulacje dla całej rodzinki. Wpadam do Ciebie co jakiś czas ale nie zostawiam śladów.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
BKosimkArt 19:18, 06 sie 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kurcze Queen of Sweden mnie zachwyca, muszę ją mieć a że nowa rabatka będzie się tworzyć bliżej jesieni to mam miejsce dla niej
Fajnie Kasiu że znalazłaś czas na zdjęcia, mała daje popalić? Czy jest rsczej grzeczna?
Ściskam
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Agatorek 21:07, 06 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Piękny ogród, bujny i kolorowy .
Taki mały raj ukryty w mieście
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
inka74 23:46, 06 sie 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Kasia_CS napisał(a)

Dzięki Iwonko za tyle ciepłych słów! Oby mi tej cierpliwości starczyło jak najdłużej, bo coś ostatnio mam szybki zapłon człowiek by chciał zbyt wiele rzeczy mieć pod kontrolą, a tak się nie da i może to frustrować. Ale nie poddaję się Tym bardziej, że dziś w ogrodzie stanął wreszcie wymarzony kokonik, w którym będę sobie karmić Ninę, jupi!!
starczy ci sił, gorsze momenty każdy ma.

A kokon to super sprawa ja mój bujak już bym nie oddała. Uwielbiam go
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Martka 06:30, 07 sie 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Kasiu, pięknie, subtelnie, soczyście, kokon super! Dobrego czasu Wam życzę!
Rojodziejowa 21:50, 22 sie 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8414
Kasia_CS napisał(a)

Czekamy aż zatrwian zakwitnie



I co? Zakwitł?
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Dragonka 17:37, 24 sie 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Kasiu, ja to chyba w depresję wpadnę po wizycie u Ciebie... Jak Ty możesz mieć taki wychuchany ogród przy tak małym szkrabie i dwójce większej, no jak? No nawet się nie godzi weź no pokaż jakieś chwasty, tylko dla mnie Róże przepiękne u Ciebie jak zawsze, lubię sobie na nie tu patrzeć, czasem nawet mi się wydaje, że za chwilę dotrze i zapach, takie cudne zdjęcia robisz. Ślę pozdrowienia dla Was
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Kasia_CS 20:58, 31 sie 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Rojodziejowa napisał(a)


I co? Zakwitł?

Zakwitł Ładnie fioletowo, choć jeszcze nie rozwinął się w pełni

Dragonka napisał(a)
Kasiu, ja to chyba w depresję wpadnę po wizycie u Ciebie... Jak Ty możesz mieć taki wychuchany ogród przy tak małym szkrabie i dwójce większej, no jak? No nawet się nie godzi weź no pokaż jakieś chwasty, tylko dla mnie Róże przepiękne u Ciebie jak zawsze, lubię sobie na nie tu patrzeć, czasem nawet mi się wydaje, że za chwilę dotrze i zapach, takie cudne zdjęcia robisz. Ślę pozdrowienia dla Was


Oj Basiu... a popatrz kiedy ja ostatnio coś nowego wstawiłam Niestety nie udaje się ostatnio zbyt wiele nawet czasu spędzić w ogródku - chwytam momenty kiedy mogę np pokarmić na zewnątrz, bo ciepło - w innym wypadku po prostu siedzę i karmię pół dnia z przerwami kilkunastominutowymi Ninka nie jest lekkim w obsłdze egzemplarzem - ale jest malutka jeszcze i wiadomo, że bliskość to najlepsze co mogę jej dać Co zresztą czynię w przeważającej części dnia.

Ogród zarasta w związku z tym, chwastów sporo, buksy mi jakiś grzybol chyba atakuje - znów mi brązowieją i na potęgę zrzucają listki.

Liczę na to, że od jutra dzieci w placówkach, zaczyna się rok szkolny i samą Ninę łatwiej ogarnąć i wyjść do ogródka cokolwiek zrobić dla mojej własnej przyjemności i satysfakcji



Ściskam wszystkich mocno i pozdrawiam, bo bywam naprawdę jak po ogień, czytam parę postów i zaraz słyszę płacz
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
lilarose 23:50, 31 sie 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Kasia_CS napisał(a)

Zakwitł Ładnie fioletowo, choć jeszcze nie rozwinął się w pełni



Oj Basiu... a popatrz kiedy ja ostatnio coś nowego wstawiłam Niestety nie udaje się ostatnio zbyt wiele nawet czasu spędzić w ogródku - chwytam momenty kiedy mogę np pokarmić na zewnątrz, bo ciepło - w innym wypadku po prostu siedzę i karmię pół dnia z przerwami kilkunastominutowymi Ninka nie jest lekkim w obsłdze egzemplarzem - ale jest malutka jeszcze i wiadomo, że bliskość to najlepsze co mogę jej dać Co zresztą czynię w przeważającej części dnia.

Ogród zarasta w związku z tym, chwastów sporo, buksy mi jakiś grzybol chyba atakuje - znów mi brązowieją i na potęgę zrzucają listki.

Liczę na to, że od jutra dzieci w placówkach, zaczyna się rok szkolny i samą Ninę łatwiej ogarnąć i wyjść do ogródka cokolwiek zrobić dla mojej własnej przyjemności i satysfakcji



Ściskam wszystkich mocno i pozdrawiam, bo bywam naprawdę jak po ogień, czytam parę postów i zaraz słyszę płacz

wspieram Cię duchowo Kasiu- na wszystko jest czas, a taki maluch potrzebuje właśnie tego, co mu teraz dajesz. Odbijesz sobie Moja dopiero taka kruszynka była, teraz znacznie wyższa ode mnie i jutro jej pierwszy dzień w liceum.
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies