Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:)

Ana 22:30, 16 cze 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Sylwia - na tej rabacie nie chcę lawendy - chcemy z mężem żeby ta skarpa i rabata były bardziej "japońskie" oszczędne formy, kamyk, iglaki, bukszpan, trawy właśnie, a z boku domu, gdzie planuję patio poszaleję z kwiatami - tam na milion procent będzie lawenda, dużo lawendy będzie biało-laewendowo/niebiesko na patio, a na rabacie biało-różowo
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 22:31, 16 cze 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
to może mi coś podpowiecie jeszcze do jutra jak inaczej zagospodarowac tę rabatę??
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Sebek 22:33, 16 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Łaaaadne roślinki i linie rabat, a ażurowa osłonka cuuudna

PS - lecę na Twą stronę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 22:53, 16 cze 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Ana napisał(a)
Sylwia - na tej rabacie nie chcę lawendy - chcemy z mężem żeby ta skarpa i rabata były bardziej "japońskie" oszczędne formy, kamyk, iglaki, bukszpan, trawy właśnie, a z boku domu, gdzie planuję patio poszaleję z kwiatami - tam na milion procent będzie lawenda, dużo lawendy będzie biało-laewendowo/niebiesko na patio, a na rabacie biało-różowo


A jakie kolory na tej skarpce byś chciała ??? żółto czerwone czy inne ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 22:56, 16 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Aniu - obejrzałem trochę stronkę i bardzo ładny masz dom - urządzony w świetnym stylu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
alinak 23:25, 16 cze 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Aniu pisałam o tej rabacie na środku. podtrzymuję cyprysik groszkowy ,tylko żółty,żeby się odznaczał na zielonym tle.będzie trochę nawiązywał do japońskiego kącika. pod niego możesz podsadzić berberys thunberga maria-niski piękny i jako okrywowa np.runianka japońska

tu masz fotkę berberysu 3 letni i nie rośnie duży

____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Ana 08:32, 17 cze 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Syla - na skarpie chciałabym kolory czerwony i zielony Będzie tam na pewno klon palmowy i berberysy

Sebek - dzięki Ostatnio blog i wykańczanie domu leżą odlogiem na rzecz ogrodu Choć w głowie mysli i pomysłów sto!

Lila - a dlaczego nie bonsai? Ja chcę tam takie małe, mąż też, bukszpany już kupione...nie wiem czy jeszcze zmieniać koncepcję...teraz to mam zagwozdkę...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
monteverde 11:38, 17 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
berberys Maria to ten niski jasnozielony?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ana 23:03, 17 cze 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Ufff, dziś był BARDZO pracowity dzień w ogrodzie, obsadziłam bukszpanami dwie rabaty z przodu, przekopałam, wygrabiłam, wyplewiłam, przeniosłam całą kostkę do wora. Jestem potwornie zmęczona i baaardzo zadowolona, bo rabaty powoli zaczynają przypominac moją wizję
Mąż zrobił już całe ożebrowanie pergoli na tarasie, jutro kładą dach i pozostanie mi tylko uszyć zasłony i materiał pod dachem a'la włoska "pergotenda"...jestem szczęsliwa

Spać będę dziś zasłużenie i mam nadzieję, że przyśni mi się projekt rabaty przy piaskownicy Zostało mi jeszcze ok 30 bukszpanów do zagospodarowania...
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Ana 23:03, 17 cze 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Zdjęcia będą jutro, bo skończyliśmy niedawno i już noc
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies