Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 04:50, 17 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Dziś wielki dzień. Przyjeżdźa 160 ton ziemi!! Wreszcie będzie prosto i czysto. Część wokół domu i od frontu niestety musi poczekać bo zaczynamy kostkę kłaść w przyszłym tygodniu i w połowie frontu jeszcze bałagan zostanie. Cieszę się bardzo z prac i tej pogody typowo wiosennej
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Lena 07:46, 17 mar 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Wspaniałe zmiany się szykują
Niesamowicie podoba mi się pomysł z rzeżbą - inspiracja świetna.Czy sama ją zrobisz?
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Juzia 07:54, 17 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38456
Fotorelacja mam nadzieję będzie?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
kwiatholandii 11:23, 17 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Mamy przerwę. Popsułą się ładowarka i czekamy na kolejną, a pod domem stoją od 2 godzin 3 tiry z 90 tonami ziemi.brrrrrrrrrr
Fotorelacja będzie wieczorkiem.
Leno, rzeźbę oczywiście zrobię sama, ale pewnie będzie gotowa na jesień jak dobrze pójdzie, bo 2 razy trzeba ją wypalać, ponieważ będzie szkliwiona. Będziecie na bierząco informowane(i).

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
agata_chrosc... 15:02, 17 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Cześć Kwiatholandii. Kibicuję robotom ziemnym! Chciałam sie też jakoś przysłużyć w projektowaniu, ale chyba lepiej dla Ciebie żebym się trzymała od tego z daleka. Sama masz świetne pomysły i jak jeszcze tutejsi fachwcy coś podpowiedzą to będzie pięknie. Dobra rzeźba w ogrodzie zawsze wygląda super. Widziałam Twojego konika i wygląda ekstra więc myślę, że ta ogrodowa też będzie grała z resztą. Fajnie tak z rozmachem działać od początku!
____________________
ogród w Holandi
Joanka 16:15, 17 mar 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Fajnie, czekam na zdjęcia
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
ircia 18:21, 17 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Czekamy, czekamy
____________________
Ogród Irci
kwiatholandii 19:43, 17 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Na dziś koniec. Niestety zabrakło ziemi. Jak pisałam mieliśmy ponad 160 ton, ale jeszcze na poniedziałek musieliśmy zamówić 50 ton.Zabrakło na rabaty, które będą obsypywane po pracach glebogryzarką. Przy tarasie nawieźliśmy 50 cm ziemi i dalej już trochę ze spadem do 30cm.

Tak było o 6 rano



Panowie zrobili pobudkę sąsiadom. Przyjechali 2 godziny za wcześnie. Zmusiłam ich do przymusowej kawy






Stan na moment obecny. Potrzeba jeszcze trochę ziemi,potem wyrównać, położyć siatkę na krety i przykryć jeszcze 10 cm warstwą ziemi.



Teraz widzę, że do ładnego prostego wyglądu ogrodu jeszcze dłuuuugaaa droga. Wydawało się, że kilka godzin popracujemy i będzie ok, a skończyliśmy po 13 godzinach!! i to nie koniec. Na szczęście obsypaniem i wyrównaniem na rabatach zajmie się już firma. Jest to naprawdę ciężka praca przy takim metrażu. Podziwiam Danusię i jej ekipę. Dla nich to pewnie bułka z masłem
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
ircia 19:50, 17 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Moniko - dużą część prac masz już za sobą I jak na razie są tego efekty A pewnie jeszcze długo będziesz myślała, ile jeszcze prac do zrobienia w ogrodzie, bo zawsze coś będzie się dziać. I tak ma być, bo nie wydaje mi się, żebyś należała do tych, którzy lubią siedzieć z założonymi rękami Praca w ogrodzie to przecież nasze hobby
____________________
Ogród Irci
agata_chrosc... 09:43, 19 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Imponujące przedsięwzięcie! Ale masz na prawdę kawałek ogrodu. Będzie co robić przez najbliższe kilka lat. I to jest właśnie super! Bo co to za frajda tak wszystko w dwa tygodnie uporządkować, zasadzić i potem już tylko na leżaku siedzieć?
____________________
ogród w Holandi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies