Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Białe płótno - pomóżcie mi je pomalować ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Białe płótno - pomóżcie mi je pomalować ;)

Marti_01 22:35, 16 cze 2016


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 110
kasia_w napisał(a)
A ja mecz oglądam jednym okiem


A jaki wynik? Też miałam zerknąć, ale projektowanie, odpisywanie i doglądanie dzieci mnie zupełnie oderwało
____________________
Białe płótno-pomóżcie mi je pomalować
Toszka 22:39, 16 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Po co wydawać pieniądze na iglaki, które maja tymczasowo zastąpić obecne iglaki wymagające tylko cięcia. Od góry je trzeba równiutko obciąć. Wyrównać boki i nabiorą szlachetnych, eleganckich kształtów. Co to za iglaki?

Teraz możesz kupować małe, niedrogie cisy. Zadbasz o nie, nawet jak będą w doniczkach i będą rosły, nabierały masy i... wartości Ważne by kupować jednej odmiany. Krzaczek do krzaczka i bez większej dziury w budżecie uzbierasz żywopłot. Cisy wcale tak wolno nie rosną
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Marti_01 22:42, 16 cze 2016


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 110
Jeszcze zapomniałam KasiaWB pisałaś mi o zdjęcia i zapomniałam je wkleić. Zobacz mój betonowy świat



A tutaj dziura na glicynię
____________________
Białe płótno-pomóżcie mi je pomalować
Toszka 22:47, 16 cze 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
ta dziura to na glicynkę chyba
Glicynia ma kawał pnia
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Marti_01 22:53, 16 cze 2016


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 110
KasiaWB napisał(a)


Jak bardzo chcesz hortensje przy jaśminie, to posadź bukietowe, a nie Anabelki, bo są sztywniejsze i jednak ładniejsze mam u siebie Anabelki i bukietowe, dzisiaj kupowałabym tylko bukietowe Oczywiście w jednym miejscu sadź wszystkie takie same, a najlepiej to przed jaśminowcem np. 3 jako żywopłot, weź tylko pod uwagę żeby mieć przejście.
Zobacz jeszcze przedogródek Ani - http://www.ogrodowisko.pl/watek/1729-lece-w-kulki
Głosuję za rabatą prostą
Pozdrawiam


Niestety na przejście nie zostanie zbyt dużo miejsca Wąż wyznacza koniec rabaty i jednocześnie koniec domu.


Teraz otworzyłam tego bloga i wpadłam po uszy Dziękuję Ci bardzo za ten link.
____________________
Białe płótno-pomóżcie mi je pomalować
Marti_01 22:57, 16 cze 2016


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 110
Toszka napisał(a)
ta dziura to na glicynkę chyba
Glicynia ma kawał pnia


Haha Wiesz co moja mama miała ją kiedyś i pień nie był zbyt spory, wręcz powiedziałabym, że zajmował tylko środek tej dziury dlatego od razu o niej pomyślałam w tym miejscu, kiedy zaczęłam myśleć o ogrodzie
____________________
Białe płótno-pomóżcie mi je pomalować
Marti_01 11:22, 17 cze 2016


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 110
Wczoraj popełniłam w nocy taki projekt.



A to oryginalny widok

____________________
Białe płótno-pomóżcie mi je pomalować
Marti_01 11:24, 17 cze 2016


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 110
Chciałam zobaczyć czy w przyszłości ławeczka ma sens i się zmieści. I chyba tak zrobię Oczywiście ostateczne ustawienie będzie dopiero, kiedy cisy urosną, ale przespałam się z tym i zostanę przy prostej rabacie i żywopłocie z cisów. Z biegiem czasu pewnie będę co nieco przerabiać
____________________
Białe płótno-pomóżcie mi je pomalować
KasiaWB 21:09, 17 cze 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Wpadłam na chwilkę
Ławeczka może też być na końcu osi widokowej czyli w okolicach obecnego jaśminu
Ale jak zrobisz na środku placyk czy koło czy też prostokąt lub kwadrat to podzielisz tą przestrzeń i zrobisz złudzenie, że jeszcze coś tam jest pooglądaj w różnych miejscach. Polecam programy z udziałem Alana Titchmarsh Może już oglądałaś
Pozdrawiam Lecę
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Marti_01 21:20, 17 cze 2016


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 110
Dzięki za sugestie Z tą ławeczką będę manewrować jak już cisy urosną Co do Alana to znam i oglądam namiętnie jak i inne brytyjskie programy ogrodowe
____________________
Białe płótno-pomóżcie mi je pomalować
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies