Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Białe płótno - pomóżcie mi je pomalować ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Białe płótno - pomóżcie mi je pomalować ;)

Marti_01 11:13, 02 sie 2016


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 110
Coś tam grzebię Kasiu, ale jak na ironię z tyłu w ogrodzie Przód na razie nie tknięty :/
Aktualnie mam przerwę, bo pogryzły mnie mrówy, noga mi mega spuchła i boli jak diabli. Kiedy usuwałam trawę, natrafiłam na kilka dużych mrowisk pod nią i nawet nie wiem kiedy mnie te cholery pogryzły. Wymyśliłam sobie rabatę okalającą taras z pergolą (który powstanie w przyszłości - może za rok), ale żeby naświetlić mojemu mężowi o co mi chodzi, wycięłam kawałek trawy na rabatę przy przyszłym tarasie. W ruch poszła też farba w sprayu, ale nic nie kumał więc zrobiłam już część rabatki Wiem, wiem - robię wszystko odwrotnie

Jak tylko znajdę chwilę to wrzucę jakieś zdjęcia.

____________________
Białe płótno-pomóżcie mi je pomalować
Marti_01 11:16, 02 sie 2016


Dołączył: 16 maj 2016
Posty: 110
India napisał(a)
Witam Marti
Moja córka ma na imię Martyna i mówimy na nią Marti



Witam cię India
Miło mi że do mnie zajrzałaś. Cudów jeszcze nie ma, ale może w przyszłości powstanie coś pięknego
Imię córce dałaś cudne Ja Marti zostałam dopiero na studiach, wcześniej była Tyśką
____________________
Białe płótno-pomóżcie mi je pomalować
kasia_w 11:33, 02 sie 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Marti_01 napisał(a)
Coś tam grzebię Kasiu, ale jak na ironię z tyłu w ogrodzie Przód na razie nie tknięty :/
Aktualnie mam przerwę, bo pogryzły mnie mrówy, noga mi mega spuchła i boli jak diabli. Kiedy usuwałam trawę, natrafiłam na kilka dużych mrowisk pod nią i nawet nie wiem kiedy mnie te cholery pogryzły. Wymyśliłam sobie rabatę okalającą taras z pergolą (który powstanie w przyszłości - może za rok), ale żeby naświetlić mojemu mężowi o co mi chodzi, wycięłam kawałek trawy na rabatę przy przyszłym tarasie. W ruch poszła też farba w sprayu, ale nic nie kumał więc zrobiłam już część rabatki Wiem, wiem - robię wszystko odwrotnie

Jak tylko znajdę chwilę to wrzucę jakieś zdjęcia.



Nie martw się, że odwrotnie. Cóż, robimy tak, jakie mamy możliwości, głownie finansowe. Wiadomo, że rabata jest tańsza od tarasu. U nas taras powstał dopiero jesienią zeszłego roku, podobnie jak odprowadzenie wody z dachu- rozryliśmy praktycznie gotowy ogród. Ale cóż, wcześniej jakoś nie było możliwości.
Współczuję mrówkowego bólu
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Gardenarium 21:24, 13 lip 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
6 zł za te bukszpany to zbyt wygórowana cena.
Gdzie masz zdjęcia tych platanów. Nie zadawaj pytań bez zdjęć, bo odpowiedź jest niemożliwa, co może być nie tak? Nie wiem, muszę je widzieć.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies