Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rytlogród na 18 stóp -hop siup!

Pokaż wątki Pokaż posty

Rytlogród na 18 stóp -hop siup!

Rytla 10:22, 07 gru 2016


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
Może za sto lat!
na szczęście nie muszę się sugerować snami, wczoraj wieczorem poczytałam u Ursy o problemach z sąsiadami i dziś śnio mi się, że nasi nowi sąsiedzi w ostrej granicy postawili jakiś barak z ławkami jak w kościele i jakąś sektę sprowadzili. Połapałam się, że to sen, bo ten ich "kościół" przylegał do naszych okien od północy, a my takich nie mamy.
____________________
Rytlogród na 18 stóp
sylwia_slomc... 11:41, 07 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Rytla napisał(a)
Śniło mi się dziś, że Danusia mnie odwiedziła - musisz wszystko przenieść za mały domek! i drewutnię, i rowery, i śmietnik, i sosny. Dopiero wtedy będzie tu ładnie!
a ja się tłumaczyłam, jak uczniak, że nie mogę, bo to i tamto.

Ha ha ha ciekawe co Danusia na ten sen powie Ona dobra dusza jestmnie szkoła śni się jako koszmary, że sprawdzian mamy , a ja po tylu latach niwiele pamiętam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgataP 18:11, 07 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Rany ale Wy sny macie... ja jak padnę zmęczona to nic mi się nie śni... zazdroszczę, tez bym chciała choć jeden malutki
____________________
Z Pszenicznej...
jolanka 20:09, 07 gru 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Ja tam bym chciała trochę innych snów
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anna_t 20:53, 07 gru 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Rytla napisał(a)
Sny totalnie odjechane też miewam, ale nie związane z tematyką Forum, to się nie chwalę, że np. lokomotywę po schodach umiem prowadzić!
Kiedy mam sny z tej drugiej puli, to wiem, że to sen i idę na całość, bo wtedy się taka nieśmiertelna i szalona czuję!


mega!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
ElzbietaFranka 01:02, 08 gru 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Przegladam twoj watek wieczorem odpisze.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
gobasia 11:21, 09 gru 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Rytla napisał(a)
Dzięki.
Asiu, chciałabym ładnie, jak z obrazka, ale tak naprawdę, to przecież na wieś wyniesiliśmy się ze względu na dzieci. Cieszy mnie, gdy porównują, czyje dynie dorodniejsze, którego drzewko ma więcej owoców, ale i przymykam oczy i nie patrzę, gdzie znów piłka leci, a nie powinna.

Aniu, synów mam pięciu! I jeszcze dwie panny gimnazjalistki do kompletu.


witaj
zapoznaję się z Twoim ogrodem...wiele już mi się podoba ,a najbardziej dzieci

myślałam ,że to ja jestem rekordzistką na O co do ilości dzieci..ale przebiłaś mnie o jedno...pozdrawiam serdecznie
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
ElzbietaFranka 13:42, 09 gru 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Rytla rodzinka na 102. Kobieto jak ty masz jeszcze czas robic w ogrodzi. Ale tak mysle, ze to twoja odskocznia. Chyle czolo przed toba fajne dzieciaki. Trzymaj sie mocno.
Ale widze, ze zdjec, ze masz w domu tzw zlota roczke, wiec jest ci lzej.
Powodzenia we wszystki.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Rytla 18:12, 09 gru 2016


Dołączył: 10 maj 2016
Posty: 689
Witajcie Basiu i Elu,
dziekuję za odwiedziny.

Sęk w tym, że czas na ogród łatwiej wygospodarować niż chęci. Najchętniej to tylko patrzyłabym jak rośnie i pasła oczy, ale tak się nie da, więc jak ze wszystkim, trzeba zakasać rękawy i do roboty!
____________________
Rytlogród na 18 stóp
sylwia_slomc... 18:53, 09 gru 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
AgataP napisał(a)
Rany ale Wy sny macie... ja jak padnę zmęczona to nic mi się nie śni... zazdroszczę, tez bym chciała choć jeden malutki

We śnie toczy się drugie życie....to trochę tak jakby się w filmie występowało i oglądało go jednocześnie. Filmy jak sny tez maja różne gatunki i treści. Jak się śni życie jest jakby dłuższe. Ja sobie nie wyobrażam żebym miała nie pamiętać snu, albo żeby mi się nic nie śniło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies