Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To miejsce trzeba kochać

Pokaż wątki Pokaż posty

To miejsce trzeba kochać

atena35 14:40, 07 paź 2016


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Oooo dobrze, że tak mało stronek a dużo pisma obrazkowego.
Pięknie komponujesz ogród.

Dobrze, że zachowujecie duże odstępy pomiędzy roślinami. Teraz wygląda to "goło" ale za dwa lata wszystko się wypełni.

Pozdrawiam

____________________
Ogród Tosi
kasia_c 15:07, 07 paź 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
I tu mnie pocieszyłaś. Też mi się wydaje że goło i już bym chciała gęściej. A z drugiej strony boję się że potem będę roślinki wyrzucać. Dziękuję za odwiedziny
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
ren133 22:49, 09 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Ślicznie masz KAsiu Ogród katalogowy Czy masz projekt?
Zaznaczam watek
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Biedronka 23:03, 09 paź 2016


Dołączył: 08 paź 2013
Posty: 78
Witam Kasiu, napisałaś u mnie, że początkująca jesteś, a tu taki piękny ogród zostałam. W fazie tworzenia, ale robisz to jakbyś się na tym dobrze znała
Przeczytałam i pooglądałam od początku, dobrze że niedawno wątek zaczęty
Będę podpatrywać i zgapiać pomysły jeśli można oczywiście
Pozdrawiam Ela
____________________
ElaCzy potrafię stworzyć piękny ogród?
Biedronka 23:03, 09 paź 2016


Dołączył: 08 paź 2013
Posty: 78
Witam Kasiu, napisałaś u mnie, że początkująca jesteś, a tu taki piękny ogród zostałam. W fazie tworzenia, ale robisz to jakbyś się na tym dobrze znała
Przeczytałam i pooglądałam od początku, dobrze że niedawno wątek zaczęty
Będę podpatrywać i zgapiać pomysły jeśli można oczywiście
Pozdrawiam Ela
____________________
ElaCzy potrafię stworzyć piękny ogród?
Biedronka 23:05, 09 paź 2016


Dołączył: 08 paź 2013
Posty: 78
Przepraszam za zdublowanie tekstu
____________________
ElaCzy potrafię stworzyć piękny ogród?
kasia_c 07:46, 10 paź 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
ren133 napisał(a)
Ślicznie masz KAsiu Ogród katalogowy Czy masz projekt?
Zaznaczam watek


Dziękuję.
Tak zamówiliśmy projekt i ścieżki i murek są według projektu. Z nasadzeniami już różnie. Np tam gdzie mam pas dereni ivory halo wzdłuż garażu miały rosnąć tawuły i jałowce. To mi się nie podobało do końca i zaczęłam po swojemu. No i tak część nasadzeń zmieniłam, część jest według projektu.
Najgorszy to pas sosen, które mój mąż posadził gdy dom budował. Nie wiem co z nimi zrobić. W projekcie w sumie są, ale mi tam jakoś nie pasują i chętnie bym je usunęła, ale i męża ciężko przekonać i nie wiem co tam posadzić i boję się że się kostka zniszczy przy okazji.
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
kasia_c 07:47, 10 paź 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Biedronka napisał(a)
Przepraszam za zdublowanie tekstu


Nie ma sprawy, więcej stron będę miała
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
kasia_c 07:54, 10 paź 2016

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Biedronka napisał(a)
Witam Kasiu, napisałaś u mnie, że początkująca jesteś, a tu taki piękny ogród zostałam. W fazie tworzenia, ale robisz to jakbyś się na tym dobrze znała
Przeczytałam i pooglądałam od początku, dobrze że niedawno wątek zaczęty
Będę podpatrywać i zgapiać pomysły jeśli można oczywiście
Pozdrawiam Ela


Nie znam się oj nie znam. Czytam ogrodowisko i moja wiedza jest albo z forum, albo z artykułów Danusi. Super są!!! Skompensowana wiedza wszystko o danej roślinie , o tym jak komponować. Wybieram rośliny, które poleca staram się czytać wątek o danej roślinie za nim ją kupię. Dobrze u Ciebie w wątku napisała Mała Mi. To jest chyba to co należy robić jak się zaczyna.

Najbardziej obawiam się chorób bo nie bardzo umiem je rozpoznać, a boję się że mi rośliny padną, a tyle kosztowały. No ale może człowiek uczy się na błędach
Pozdawiam
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
jolanka 10:00, 10 paź 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasiu, zastanawialam się nad twoimi sosnami Ja bym mocno przekonywała ema do ich usunięcia, chyba, że chcesz je jakoś ograniczać po bokach. One z czasem wyrosną do góry, dolem na pewno nic nie posadzisz bo korzenie nie pozwolą.
Serby czy choiny dadzą Ci możliwość zaslaniania ogrodzenia, tła, ale i strzyżenia tak jak chcesz. U mnie zostalo kilka na dzialce ale nie przy ogrodzeniu, więc "coś" mogę kombinować.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies