Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 09:48, 19 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Asiu przy tarasie jest górka i ciężko tam coś wykombinować, kiedyś myśłałam o murowanych donicach w kształcie litery L po obu stronach...., potem o rabacie w kształcie litery L z bukszpanami: stożek i 2 kulki z wypełnieniem jak na pozostałych kulkowych rabatach - to jest do zrobienia
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 09:51, 19 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Oj Jolu boli łepek, w dodatku ZAROBIONA jestem w pracy, mam tyły na innych wątkach...w domu chore dziecię, górę prasowania a na ogrodzie przyczepę chwastów do wyrwania....nie wyrabiam...a niestety tak mam, ze chciałabym mieć wszytko pod kontrolę
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
lojalna_ 09:57, 19 wrz 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jeśli Cię to pocieszy to mogę wykreślić chore dziecie )) i wpisać sporo innych punktów ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
makadamia 09:58, 19 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Mogę się oczywiście mylić, ale odnoszę wrażenie, że w takim układzie rabat
będzie świetny widok z obecnego miejsca basenowego, a średni - z tarasu.
Boję się, że będzie się odnosić wrażenie "patrzenia z boku na scenę"



No i na rabatkach widziałyby mi się wtedy nie żywopłoty i drzewa na pniu, tylko drzewka wielopniowe zatopione w trawach i bylinach. Coś jak Ania_t planuje u siebie. Co oczywiście nie jest złym pomysłem
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 10:00, 19 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
AniMa napisał(a)
Asiu przy tarasie jest górka i ciężko tam coś wykombinować, kiedyś myśłałam o murowanych donicach w kształcie litery L po obu stronach...., potem o rabacie w kształcie litery L z bukszpanami: stożek i 2 kulki z wypełnieniem jak na pozostałych kulkowych rabatach - to jest do zrobienia


Zdjęcie!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
sylwik69 10:24, 19 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ale zmiany się szykują !!!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
lindsay80 10:32, 19 wrz 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
górę prasowania też mam
Jakby nie pogodny piątek i to, że mama mi pomogła, to góra chwastów w ogrodzie też dalej by rosła

Ale plany rozległe co do ogrodu masz jeszcze, że hoho!
____________________
Tu ma być ogród :)
AniMa 10:42, 19 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
makadamia napisał(a)
Mogę się oczywiście mylić, ale odnoszę wrażenie, że w takim układzie rabat
będzie świetny widok z obecnego miejsca basenowego, a średni - z tarasu.
Boję się, że będzie się odnosić wrażenie "patrzenia z boku na scenę"


No i na rabatkach widziałyby mi się wtedy nie żywopłoty i drzewa na pniu, tylko drzewka wielopniowe zatopione w trawach i bylinach. Coś jak Ania_t planuje u siebie. Co oczywiście nie jest złym pomysłem


Asiu chyba bardziej wolę drzewa typu brzozy, bo na froncie już mam brzozy i na rabacie przy basenie też...ewentualnie mogłabym pokombinować z grabami albo miłorzębami (sztuk 3 rosnących na największym zębie z tylu).... U Ani_t mi sie podoba

Odnośnie osi widokowych to fakt- mam z tym problem - patrzyłam tylko aby coś wcinało się w trawnik...

Już szukam zdjęcia tarasu...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 10:42, 19 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
sylwik69 napisał(a)
Ale zmiany się szykują !!!

Im dłużej patrzę na boisko, tym bardzie się męczę....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 10:44, 19 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
lojalna_ napisał(a)
Jeśli Cię to pocieszy to mogę wykreślić chore dziecie )) i wpisać sporo innych punktów ))

Jakaś taka dziwna aura chyba większość ludzi dopada.... Pocieszasz mnie Jolu:0
Jadę do L. kupić nowy kocyk i się opatulę z kawką w ulubionym kubku a potem poprasuję...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies