Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AgataP 10:59, 22 wrz 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Nieźle pojechałaś z rabatą Pięknie Ci poszło. Byleby teraz trochę słonka było. A Navi ma rację, może jakiś wyższy element przy tarasie ?

a rozplenica - może Red Head ? muszę swoją obejrzeć
____________________
Z Pszenicznej...
anna_t 11:07, 22 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
zrobię ci jutro fotke mojej red head, porównasz kłosy bo podobna jest
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AniMa 11:33, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Kawa napisał(a)


nie mów mi o deszczu proszę

Możemy wodociąg do Was podciągnąć, wiem...przydałoby sie od Was zabrac i do nas chmury przegonić
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 11:35, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
JoannaDe napisał(a)
Aniu, białawy nalot to pewnie jakiś grzyb. Mączniak? Miałam w tamtym roku na swoich.

Pewnie Topsin poradzi. I coś na zmianę ale to niech się mądrzejsi ( czy jest Toszka na sali? ) wypowiedzą.

Ale masz cudny teren. Zazdraszczam

Dzisiaj pochmurno, ale nie pada, to po południu pryskam, bo szkoda mi moich ślicznotek Bardzo je lubię Dzięki.

Zazdrościsz tego mojego boiska...????:ja go nie ogarniam.....Teraz kupiłabym działkę o polowe mniejszą
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 11:39, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
anka_ napisał(a)
Rany... a u nas niedługo kajakiem będzie trzeba pływać... Leje już ciągiem ponad 3 tygodnie...

To już z lekka przesada - trzeba wniosek o zaprzestanie lania wody złożyć A tak poważnie - czy ta pogoda nie może równo dzielić - ponoć wszystko w naturze dąży do równowagi....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 11:43, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
nawigatorka napisał(a)
Szybka jesteś z ta darnią. Masz powrra widać
Przy tarasie ewidentne brakuje mi roślin takich wyłażących na taras jakieś niewysokie drzewo, wysokie trawy..:

Asiu z lewej strony tarasu rosnie hortensja ogrodowa, czekam aż osiągnie moje rozmiary- niestety podczas letnich wichur spadła na nią kanapa i się z lekka połamała...obok rośnie też w formie krzewu klon palmowy. był kupowany jako 15 cm sadzonka. - po 2 latach wychodzi już ponad poziom tarasu, w tym roku największy przyrost ma ok. 40 cm
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
makadamia 11:43, 22 wrz 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
AniMa napisał(a)


Ooo - o to właśnie chodziło!
Teraz już wiem co i jak

coś mi się zdaje, że przy drzwiach do kotłowni to placyk trzeba zrobić a te iglaki pociągnąć jeszcze w bok, żeby "kącik gospodarczy" zasłoniły
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
AniMa 11:45, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Makusia napisał(a)
Aniu za Tobą nadążyć, to naprawdę wyższa szkoła jazdy
Pięknie darń Ci poszła- super równy kancik przy okazji wykonałaś

Możesz być spokojna- Asia M do mnie o moich planach kół pisała Bo zeszłej jesieni ruszyłam, i nadal stoją w miejscu, liczę, że same się ułożą we właściwej pozycji
Bo ja zmarzłuch jestem i często w gorącej wodzie sie kąpie
Kancik od sznureczka robiony
O Twoje plany się nie bojam, wiem kto czuwa rzetelnie ostrzegam, że stipa może Ci lawendę przykryć
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 11:48, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
AgataP napisał(a)
Nieźle pojechałaś z rabatą Pięknie Ci poszło. Byleby teraz trochę słonka było. A Navi ma rację, może jakiś wyższy element przy tarasie ?

a rozplenica - może Red Head ? muszę swoją obejrzeć

Trochę ciasno by tam było, ale może coś się zmieści. Trawy mam co roku w donicach - w tym były trzcinniki ze stipą a w zeszłym roku vertigo - urosły na prawie 2m
Sprawdź proszę rozplenicę - zastanawiam się czy z niej zrobić szpalerek i jak nie rozmnożę, to będę musiała dokupić
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 11:48, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
anna_t napisał(a)
zrobię ci jutro fotke mojej red head, porównasz kłosy bo podobna jest

Super, dzięki
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies