Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 09:00, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Msazalka18 napisał(a)


Ale mi się te Wasze hasełka z koroną podobają

Zazdroszczę pogody na zdzieranie trawnika u nas pada sobie całymi dniami


Moja młodsza ma na ścianie obrazek z koroną a wpracy mam z końcówka"....poleż królewno")

U nas przydałoby się trochę więcej deszczu - mimo wszystko jest sucho - nie mogę przesadzać
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 09:02, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Zana napisał(a)
Ania, zaglądam regularnie i kibicuję, nic mądrego do powiedzenia nie mam, to się nie odzywam. To chociaż efekty roboty pochwalę

Aniu ja też tak mam...a u Ciebie to cały czas mówiłabym : "Ach", "Och" , "Cudnie"....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Kawa 09:09, 22 wrz 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
AniMa napisał(a)

Moja młodsza ma na ścianie obrazek z koroną a wpracy mam z końcówka"....poleż królewno")

U nas przydałoby się trochę więcej deszczu - mimo wszystko jest sucho - nie mogę przesadzać


nie mów mi o deszczu proszę
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AniMa 09:14, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Wczoraj u nas nie padało, ale było strasznie zimno, a że jeszcze jestem kichająco - "pociągająca", to poszłam tylko zrobić zdjęcia:
Taras - może z lepszej perspektywy?
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 09:22, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999

koniec tarasu
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 09:45, 22 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Mam jeszcze takie kotki do zdiagnozowania? Czy ktoś wie co to za rozplenica?Taka:
i taka:



a i jeszcze coś się stało moim trzmielinom na pniu - wszystkie 3 mają taki białawy nalot na listach, pozostałym nic sie nie dzieje....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
JoannaDe 10:10, 22 wrz 2017


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Aniu, białawy nalot to pewnie jakiś grzyb. Mączniak? Miałam w tamtym roku na swoich.

Pewnie Topsin poradzi. I coś na zmianę ale to niech się mądrzejsi ( czy jest Toszka na sali? ) wypowiedzą.

Ale masz cudny teren. Zazdraszczam
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
anka_ 10:14, 22 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
AniMa napisał(a)
U nas przydałoby się trochę więcej deszczu - mimo wszystko jest sucho - nie mogę przesadzać
Rany... a u nas niedługo kajakiem będzie trzeba pływać... Leje już ciągiem ponad 3 tygodnie...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
nawigatorka 10:19, 22 wrz 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Szybka jesteś z ta darnią. Masz powrra widać
Przy tarasie ewidentne brakuje mi roślin takich wyłażących na taras jakieś niewysokie drzewo, wysokie trawy..:
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Makusia 10:25, 22 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Aniu za Tobą nadążyć, to naprawdę wyższa szkoła jazdy
Pięknie darń Ci poszła- super równy kancik przy okazji wykonałaś

Możesz być spokojna- Asia M do mnie o moich planach kół pisała Bo zeszłej jesieni ruszyłam, i nadal stoją w miejscu, liczę, że same się ułożą we właściwej pozycji
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies