Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogropole- jeszcze nie ogród, ale już nie pole

AniMa 14:07, 12 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
No to na 50/50 Dobrze, że na owoce trzeba będzie trochę poczekać....
Wiem, wiem, ze nie ma marikenów - tylko tak zaczął przycinać ok. 1m wysokości drzewka, że mają koronę jak typowe szczepione marikeny
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AngelikaX 14:52, 12 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
AniMa napisał(a)
Angel - takie układy byłyby mocna zmianą - zwłaszcza, ze mam tam już rabatę bukszpanowo- trawowo-kwietną i żywopłot całkowicie by to zasłonił. Mogłabym się pokusić o wąski ekran ale nie bardzo wiem co spełniłoby takie wymagania..... Ja bardziej myślałam o dodaniu niewysokiego żywopłotka tutaj:



Oj to faktycznie nie warto się bawić jak tam masz obsadzone już tak zaawansowanie - nawet w przypadku aby dać żywopłot a przed nimi nasadzenia.... w końcu te bukszpany i trawiszcza bez problemu przykrywają basen

Ta kosta na przeciwległym rogu basenowego ładnie wygląda... ale spokojnie możesz na koniec ten "smaczek" zostawić do realizacji jeśli uznasz, że w ogrodzie czegoś jeszcze brakuje
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
anna_t 15:36, 12 paź 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
a moze tak, bez zębów


____________________
Ania Nowocześnie z różanką
nawigatorka 18:14, 12 paź 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ale dobrze bylo by gdyby rabata trochę oblała te schody
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
AnnaCh 18:22, 12 paź 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
O bez zębów chyba najlepiej
Idziesz jak burza kobieto
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anna_t 19:43, 12 paź 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
no niewiem mi te zęby jakoś tak ni w pipke ni w oko... może gdyby były zdecydowanie większe.. takie male to ja niewiem
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AniMa 07:28, 13 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
AngelikaX napisał(a)


Oj to faktycznie nie warto się bawić jak tam masz obsadzone już tak zaawansowanie - nawet w przypadku aby dać żywopłot a przed nimi nasadzenia.... w końcu te bukszpany i trawiszcza bez problemu przykrywają basen

Ta kosta na przeciwległym rogu basenowego ładnie wygląda... ale spokojnie możesz na koniec ten "smaczek" zostawić do realizacji jeśli uznasz, że w ogrodzie czegoś jeszcze brakuje

Tak właśnie planuję zrobić. Wszystko po kolei. Jak będzie mi mało przerywników w trawniku po wykonaniu całego planu Asi, to wtedy zdecyduję aby znowu podwinąć rękawy
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 07:31, 13 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
anna_t napisał(a)
a moze tak, bez zębów



Aniu wczoraj zlikwidowałam zęba, niestety prawie mrok mnie zastał zdjęcie tylko takie:

trawy przesłaniają róg schodów, gdzie jest stożek bukszpanowy
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 07:33, 13 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
nawigatorka napisał(a)
Ale dobrze bylo by gdyby rabata trochę oblała te schody

Czyli, że jeszcze ja wyciągnąć bardziej w kierunku środka schodów?
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 07:35, 13 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
AnnaCh napisał(a)
O bez zębów chyba najlepiej
Idziesz jak burza kobieto

Bez zębów zdecydowanie lepiej.
Pogoda mnie ściga....Wczoraj się śmiałam, że jak jestem w pracy słonko świeci a jak wychodzę na ogród to pada...i co...
wyszłam na ogród i naszła wielka czarna chmura i zaczęło padać....naciągnęłam mocniej czapę na głowę, zgięłam kark i udawałam, że nie nie widzę

Śmiałam się z przekorności losu
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies