Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

sylwik69 20:26, 17 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Aniu dziękuję jeszcze sporo metrów do pomalowania a dopieszczanie szczegółów też jest pracochłonne.Wiem jednak,że jak teraz nie będę się domagać pewnych rzeczy to doprowadzenie ich do finiszu potrwa miesiące
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
babka 20:37, 17 wrz 2017


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Witaj Widziałabym tak jak planujesz - jasne szarości i biel
Co to za hortensje masz pod siatka ??
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Johanka77 22:10, 17 wrz 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
sylwik69 napisał(a)
Wreszcie na horyzoncie przeprowadzka...


Zaszalałam z kolorem sypialni...miał być ciemniejszy,trudno...trzeba będzie dobrać szare dodatki lub granatowe...co sądzicie dziewczyny? wyszła mała Grecja...w tle szaro-betonowa łazienka,trzeba to jakoś połączyć!


Super!
Ja bym wybieliła ten błękit dodatkami.
Będzie przytulnie i miło.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
AniMa 09:58, 18 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Też bym wybieliła dodatkami - zasłony, poduszki, narzuta na łózko, białe ramki na obrazkach...itp.
Sorcik Toszka ale moja sąsiadka ma mocny turkus i mocną fuksję w salonie....mnie osobiście gryzie, choć mocne dodatki lubię (sama mam różowe na B.N).
Sylwuś a jaki to kolor, bo moja młodsza o taki mnie prosi od pół roku....
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
sylwik69 10:02, 18 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
babka napisał(a)
Witaj Widziałabym tak jak planujesz - jasne szarości i biel
Co to za hortensje masz pod siatka ??

Witaj szarości będą na pewno,tylko nie napisałam że meble do sypialni wybrałam ciemne bo bardzo mi się spodobały,a w planach były białe...jak to się wszystko zgra nie wiem?dopiero za tydzień się okaże.Wtedy zrobię fotkę!
Hortensje to Ogrodowiskowe ML
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 10:07, 18 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
AniMa napisał(a)
Też bym wybieliła dodatkami - zasłony, poduszki, narzuta na łózko, białe ramki na obrazkach...itp.
Sorcik Toszka ale moja sąsiadka ma mocny turkus i mocną fuksję w salonie....mnie osobiście gryzie, choć mocne dodatki lubię (sama mam różowe na B.N).
Sylwuś a jaki to kolor, bo moja młodsza o taki mnie prosi od pół roku....
Aniu,jak już pisałam będą ciemne meble z czarnymi dodatkami i będę musiała iść w tym kierunku...choć miały być białe ale jak je zobaczyliśmy byliśmy wyjątkowo zgodni i obojgu się nam podobały.Jak przyjadą meble poproszę o poradę
Wszystkie farby to ceramiczny Greinplast,tworzy świetną powłokę zmywalną,ładnie kryje.Polecam ! kolor to Zaspane Niebo
Jeśli masz chwilkę zerknij na sypialnię Bellevue Meble Forte
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwia_slomc... 10:29, 18 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Wracam do końskiego obornika bo mi się przypomniało dlaczego ja do siebie tylko pod gunnerą daję..... Do końskiego obornika turkucie przyłażą, nawet pułapki na tego szkodnika się z niej robi. Bądź uważna i reaguj od razu gdybyś zobaczyła go u siebie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwik69 11:13, 18 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wracam do końskiego obornika bo mi się przypomniało dlaczego ja do siebie tylko pod gunnerą daję..... Do końskiego obornika turkucie przyłażą, nawet pułapki na tego szkodnika się z niej robi. Bądź uważna i reaguj od razu gdybyś zobaczyła go u siebie.

Dziękuję ale wydaje mi się że już go mam w trawniku,zauważyłam dziury i nawet jednego osobnika uśmierciłam jak z nim walczyć skutecznie?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
BKosimkArt 12:36, 18 wrz 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Wow Sylwia kolor świetny! bardzo mi się podoba!

a hortensje rzeczywiście już dorodne, piękne!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
AniMa 08:50, 19 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Śliczne te meble, ławeczka przy łóżku jest rewelacyjna.... Widziałam jedno zdjęcie z modrymi dodatkami (fotel, taborecik) - na pewno musisz trzymać się tych 3 kolorów...atmosferę możesz zrobić światłem...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies