Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

sylwik69 10:05, 19 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
AniMa napisał(a)
Śliczne te meble, ławeczka przy łóżku jest rewelacyjna.... Widziałam jedno zdjęcie z modrymi dodatkami (fotel, taborecik) - na pewno musisz trzymać się tych 3 kolorów...atmosferę możesz zrobić światłem...

Dziękuję Aniu ta ławeczka mnie także zauroczyła,w dodatku jest to pakowny schowek!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 10:08, 19 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
BKosimkArt napisał(a)
Wow Sylwia kolor świetny! bardzo mi się podoba!

a hortensje rzeczywiście już dorodne, piękne!

Dzięki Basiu z kolorem się powoli oswajam...inaczej sobie wyobrażałam to pomieszczenie,no ale cóż nikt mi już nie chce przemalować
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
BasiaLT 13:59, 19 wrz 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ale się u ciebie pięknie dzieje i w domu i w ogrodzie. Az się serce cieszy
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
sylwik69 21:43, 19 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
BasiaLT napisał(a)
Ale się u ciebie pięknie dzieje i w domu i w ogrodzie. Az się serce cieszy

A mi się wydaje,że jak flaki z olejem ciągnie się wykańczanie chyba chciałabym już tam zamieszkać i mieć wszystko w jednym miejscu.Góra kartonów mnie przeraża!
Cieszę się,że się podoba!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
asiak 07:42, 20 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Życzę szybkiej i sprawnej przeprowadzki
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Makusia 09:26, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Sylwia szary wybrałaś przepiękny!!!! Wprawdzie uwielbiam szary, ale Twój jest wyjątkowo mniam!
Będzie cudnie zobaczysz!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AniMa 09:34, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Wykańczanie wykańcza
Tylko nie chciej wszystkiego zrobić od razu bo się nerwicy nabawisz... Ja tak miałam. Denerwowało mnie, że jeden pokój był pełen pudeł i to każdy częściowo rozpakowany, że pólki nie przykręcone, ze ciuchy na podlodze, ze gniazdka nie dokręcone... Chciałam mieć wszystko już zrobione (nie wspominając o pustym worku z pieniążkami)Teraz wiem, że to głupota była....
Masz całe życie w nowym domku do tego aby zrobić wszystko na cacy Nie goń
Ot, taka moja mała rada

ps. jak ja Ci zazdroszczę tego momentu przeprowadzki....dla mnie już wszystko jest takie normalne
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
sylwik69 12:26, 20 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
asiak napisał(a)
Życzę szybkiej i sprawnej przeprowadzki

____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 12:30, 20 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Makusia napisał(a)
Sylwia szary wybrałaś przepiękny!!!! Wprawdzie uwielbiam szary, ale Twój jest wyjątkowo mniam!
Będzie cudnie zobaczysz!

Szary wciąż na topie! oprócz bieli,odcieni niebieskiego wchodzi bordo wpadające w fiolet.Mam nadzieję,że będzie tak jak sobie to wyobrażałam dziękuję za miłe słowa
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 12:45, 20 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
AniMa napisał(a)
Wykańczanie wykańcza
Tylko nie chciej wszystkiego zrobić od razu bo się nerwicy nabawisz... Ja tak miałam. Denerwowało mnie, że jeden pokój był pełen pudeł i to każdy częściowo rozpakowany, że pólki nie przykręcone, ze ciuchy na podlodze, ze gniazdka nie dokręcone... Chciałam mieć wszystko już zrobione (nie wspominając o pustym worku z pieniążkami)Teraz wiem, że to głupota była....
Masz całe życie w nowym domku do tego aby zrobić wszystko na cacy Nie goń
Ot, taka moja mała rada

ps. jak ja Ci zazdroszczę tego momentu przeprowadzki....dla mnie już wszystko jest takie normalne

Ania jestem już psychicznie nastawiona,że nie damy rady wszystkiego zrobić,bo w w orku z pieniążkami widać już dziury...może uda się jeszcze kupić meble kuchenne na raty...byłoby fajnie!!! a jeśli nie, mamy rezerwową kuchnię gospodarczą w kotłowni i trzeba będzie jakoś przeżyć zimę sypialnia z łazienkami będzie na cacy a reszta stopniowo do wymiany.Większość rzeczy już przewieziona na poddasze i stamtąd będę sukcesywnie segregować,układać,z wieloma się pożegnam.Masakra ile człowiek nazbiera!A mój Januszek jest mistrzem zbieractwa,na szczęście ma słabą pamięć i z wieloma rzeczami pożegnam się w jego imieniu ale bez jego wiedzy będzie zdrowszy
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies