Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

malgol 08:53, 20 paź 2017


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Sylwia, gratuluje prawie finiszu prac przeprowadzkowych no i w ogóle ,że dałaś radę ja nienawidzę remontów i przeprowadzek i żle je znosze
Pierwsza zima w nowym domku Cię czeka...fajnie
Pozdrawiam
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Dominika11 09:04, 20 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
no to super

ja do dzisiaj jeszcze wszystko wykładam i przekładam, ale to związane z nowymi meblami, które zaczynaja mi "spływać"
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Nett 11:04, 20 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Sylwuś strasznie jestem ciekawa efektu końcowego, w tym elewacji domu i jak współgra z ogrodem. Wrzuć fotki, koniecznie
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
sylwia_slomc... 11:35, 20 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
sylwik69 napisał(a)

Dziękuję ale wydaje mi się że już go mam w trawniku,zauważyłam dziury i nawet jednego osobnika uśmierciłam jak z nim walczyć skutecznie?

Zakopuje się troszkę obornika końskiego pd ziemię , bardzo płytko i co kilka dni rozgarnia i uśmierca te co przylazły, znowu zakopuje i tak co kilka dni...tak czytałam
Czytam, że przenosiny trwają, kibicuję
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasja83 07:53, 24 paź 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
sylwik69 napisał(a)
Dziewczyny,wciąż się przeprowadzam...pakuje i rozpakowuje układając we właściwe miejsce.Trwa dłużej ale bez chaosu.Oczywiście nosi się piach i kurz,staram się nad tym zapanować.Po całych 2 dniach sprzątania można stwierdzić,że zaczyna wyglądać jak w domu jak to jest że umyjesz okna i już wszystko wygląda bardziej optymistycznie?
Jestem w 80% na finiszu i wyczerpaniu moich bateryjek! bolą najbardziej nogi i ramię
Ogród niestety w odstawce,choć pogoda piękna.Cebulki czekają na wsadzenie,trawnik na koszenie a rabaty na jesienne porządki.Dziś udało mi się przesadzić wszystkie moje pokojowe rośliny w nowe donice i podłoże.Wrzucę jutro fotki

Nie zazdroszczę okołoprzeprowadzkowych działań-ale fajnie, że już jesteście po. Jeśli Cię to pocieszy-ja zeszłej zimy sprzątałam kartony z nierozpakowanymi rzeczami ze stryszku-a mieszkamy już 4 lata.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
eVka 21:58, 24 paź 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Również czekam na finał
____________________
sylwik69 14:22, 25 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Dziękuję wszystkim kibicującym wciąż biegam i coś ogarniam...przy okazji gotuję pierwszy obiad w nowym domu! z braku czasu kilka fotek elewacji:



____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 14:26, 25 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
I skromne dekoracje,które udało mi się wykonać:

____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Nett 14:28, 25 paź 2017


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Sylwia śliczny domek. Bardzo elegancko się prezentuje.
Gratuluję przeprowadzki i pierwszego obiadu. U mnie 31 października minie 3 lata od przeprowadzki- podobny czas jak u Ciebie. Teraz zobaczysz, całą zime będziesz chodziła od okna do okna, wyglądała i planowała co chcesz widzieć, co posadzić, co zmienić. Ale od tego jest zima
Wszystkiego dobrego
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
sylwik69 14:40, 25 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Nett napisał(a)
Sylwia śliczny domek. Bardzo elegancko się prezentuje.
Gratuluję przeprowadzki i pierwszego obiadu. U mnie 31 października minie 3 lata od przeprowadzki- podobny czas jak u Ciebie. Teraz zobaczysz, całą zime będziesz chodziła od okna do okna, wyglądała i planowała co chcesz widzieć, co posadzić, co zmienić. Ale od tego jest zima
Wszystkiego dobrego

Bardzo Ci dziękuję pewnie będzie jak piszesz,bo już się łapię na ciągłym patrzeniu w okna
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies