Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

sylwia_slomc... 14:45, 25 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Jak to fajnie się wprowadzić i już jakieś rabatki mieć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwik69 15:35, 25 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jak to fajnie się wprowadzić i już jakieś rabatki mieć

Fajnie móc na nie spoglądać po przebudzeniu, z kawą w ręku dziękuję Ci za porady
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
wrobelki 15:46, 25 paź 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Ooo Gratuluje obiad w nowym domu pewnie lepiej smakuje super elewacja i dekoracje
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
Magleska 20:18, 25 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Witam się oficjalnie u Ciebie do tej pory po cichutku podglądałam
Śliczny domek ,elewacja....okna ,rynny - wszystko tak ładnie do siebie pasuje .... dekoracje super ....
Powolutku sobie ogarniesz wszystko w ogrodzie .....teraz zima dobry czas na planowanie
... pozwolisz ,że zostanę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwik69 20:39, 25 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
wrobelki napisał(a)
Ooo Gratuluje obiad w nowym domu pewnie lepiej smakuje super elewacja i dekoracje

Powiem Ci tak: na razie ciężko się odnaleźć!a szczególnie w kuchni,gdy nie ma typowych kuchennych mebli a większość sprzętu w kartonach to właśnie szkło i porcelana! dziękuję
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 20:51, 25 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Magleska napisał(a)
Witam się oficjalnie u Ciebie do tej pory po cichutku podglądałam
Śliczny domek ,elewacja....okna ,rynny - wszystko tak ładnie do siebie pasuje .... dekoracje super ....
Powolutku sobie ogarniesz wszystko w ogrodzie .....teraz zima dobry czas na planowanie
... pozwolisz ,że zostanę

Za wszystkie miłe słowa dzięki oczywiście dziś już nie wytrzymałam bez ogrodu i gdy tylko przestało padać chwyciłam za "pazurki"...i tak do zmroku oby prognoza się nie sprawdziła,gdyż brzmi: 2 tyg deszczu non stop brrrr
Zimą będę Was potrzebować i to bardzo szkoda,że nie możesz wpaść na kawkę mieszkasz daleko ode mnie.Pomysły pewnie sypałyby się jak z rękawa...choć wirtualnie zaglądaj ile zechcesz pozdrawiam
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Lulilaj 13:32, 26 paź 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Sylwia gratulacje . Piękny domek . Wszystko tak fajnie ze sobą współgra. Bardzo podobają mi się doniczki. Podstawki pod zewnętrzne kupowałaś czy robiłaś?

ps. w nowym domu wszystko smakuje lepiej
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
sylwik69 16:58, 26 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Lulilaj napisał(a)
Sylwia gratulacje . Piękny domek . Wszystko tak fajnie ze sobą współgra. Bardzo podobają mi się doniczki. Podstawki pod zewnętrzne kupowałaś czy robiłaś?

ps. w nowym domu wszystko smakuje lepiej

Asia podstawki kupiłam kiedyś na giełdzie po 5 zł i sama przemalowałam widziałam takie w Ikei
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
roma2 18:04, 26 paź 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Ale super! . Kibicowałam cichutko. My w tym roku jeszcze podłogówka. Tynki w środku wyschły. Także, jakoś kulamy do przodu.
____________________
Komendówka
sylwik69 21:07, 26 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
roma2 napisał(a)
Ale super! . Kibicowałam cichutko. My w tym roku jeszcze podłogówka. Tynki w środku wyschły. Także, jakoś kulamy do przodu.

Roma no to już dużo macie zrobione! najważniejsze że przed jesienią tynki wyschły a zimą można działać w środku.Dziękuję i trzymam kciuki !
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies