Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

AniMa 13:52, 20 wrz 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Też wiele gratów wywaliłam i po 3 latach mam ich jeszzcze więcej
Łazienki też mieliśmy na cacy, nie zniosłabym mieszkania z budową, cięciem kafli i kurzem w nieskończoność, choć i tak do tej pory kilka rzeczy jest nie ruszone
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
sylwik69 22:46, 20 wrz 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Dziś odebraliśmy meble,oj będzie skręcania gdyby nie wesele na które się wybieramy aż do Lublina,pewnie udało by się je zmontować w weekend.A tak...mus jechać bo to chrześnica i mus wydać dużo kasy,która właśnie teraz bardzo by się przydała! życie kocham Cię nad życie !!!
Z ogrodowych wieści to jutro odbieram 50 kg mączki bazaltowej.Na początek października zamówiłam przekompostowaną korę i zabraknie mi ziemi,dużo ziemi do wyrównania poziomu i obsypania dalszej części rowu.Z tym będzie największy problem trzeba potropić
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
AniMa 12:03, 18 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Sylwuś rozkoszujesz się nowym domkiem...wypakowałaś się już???
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
12:22, 18 paź 2017
sylwik69 napisał(a)
W tym roku ta roślina mnie miło zaskoczyła...tylko zapomniałam jej nazwy czy to kłosownica?
Kwitnie nieprzerwanie i ładniej niż szałwie





to szałwia jednoroczna ...ale moze uda ci sie zebrać nasiona to wysiejesz w kolejnym roku ..u mnie na targu wiosna po 2 zl bywaja ...w tym roku nie kupiłam ...ale warto ja miec bo jest elegancka i kolor taki swierzy ma a długośc kwitnienia wszystkich zachwyca


grauluje przrprowadzki kolorem w sypialni sie nie przejmuj za 3-4 lata bedziesz malowac
Dominika11 12:34, 18 paź 2017


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
AniMa napisał(a)
Sylwuś rozkoszujesz się nowym domkiem...wypakowałaś się już???
też miałam się pytać
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Elka 16:56, 18 paź 2017


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Sylwia to się dzieje Moja sypialnia jedna ściana jak Twoja a druga ciemniejsza. Bardzo pasują tu białe dodatki
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
sylwik69 20:03, 18 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
eee_taam napisał(a)


to szałwia jednoroczna ...ale moze uda ci sie zebrać nasiona to wysiejesz w kolejnym roku ..u mnie na targu wiosna po 2 zl bywaja ...w tym roku nie kupiłam ...ale warto ja miec bo jest elegancka i kolor taki swierzy ma a długośc kwitnienia wszystkich zachwyca


grauluje przrprowadzki kolorem w sypialni sie nie przejmuj za 3-4 lata bedziesz malowac

No co ty!? jednoroczna? kupowałam jako bylinę po dużo więcej niż 2 zł ona jest naprawdę niesamowita,wciąż kwitnie i nie ma ani jednego suchego listka.Spróbuję w takim razie zebrać nasiona
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 19:21, 19 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Dziewczyny,wciąż się przeprowadzam...pakuje i rozpakowuje układając we właściwe miejsce.Trwa dłużej ale bez chaosu.Oczywiście nosi się piach i kurz,staram się nad tym zapanować.Po całych 2 dniach sprzątania można stwierdzić,że zaczyna wyglądać jak w domu jak to jest że umyjesz okna i już wszystko wygląda bardziej optymistycznie?
Jestem w 80% na finiszu i wyczerpaniu moich bateryjek! bolą najbardziej nogi i ramię
Ogród niestety w odstawce,choć pogoda piękna.Cebulki czekają na wsadzenie,trawnik na koszenie a rabaty na jesienne porządki.Dziś udało mi się przesadzić wszystkie moje pokojowe rośliny w nowe donice i podłoże.Wrzucę jutro fotki
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
wrobelki 21:25, 19 paź 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Ty u mnie pisałaś, a ja u Ciebie podczytuję jak przeprowadzka W między czasie też okna machnęłam Czekam na fotki
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
AniMa 08:05, 20 paź 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
sylwik69 napisał(a)
jak to jest że umyjesz okna i już wszystko wygląda bardziej optymistycznie?


Faktycznie coś w tym jest...od razu wiesz, ze mieszkasz w domu a nie na budowie...
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies