Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

lindsay80 12:17, 27 paź 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Śliczny domek, elewacja super, a niedługo wokół domku też się pięknie zrobi!
____________________
Tu ma być ogród :)
sylwik69 21:02, 27 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
lindsay80 napisał(a)
Śliczny domek, elewacja super, a niedługo wokół domku też się pięknie zrobi!

Dziękuję i czuje się zaszczycona odwiedzinami właścicielki tak pięknego ogrodu
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
eVka 11:06, 29 paź 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ta prognoza deszczowa też mnie nie napawa optymizmem ☔☔☔ u nas do tego wiatr niesamowity. Co chciałaś robić w ogrodzie? Wsadzasz coś jeszcze?
____________________
eVka 11:16, 29 paź 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
A śliwy wiśniowe extra, za kilka lat będą miały wielkie korony. Ja potrzebuję min. 6 szt. Szukam dalej.
Fajny tunel foliowy masz, gdzie kupiłaś? Rozebraliśmy szklarnię i potrzebuję coś zamiast niej.
____________________
AnnaCh 11:43, 29 paź 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Sylwia, super, że już jesteś u siebie w cudnym domku A do tego masz już ładny kawał terenu zagospodarowany. Szkoda, że trafiłam na forum już po budowie, bo też już bym coś robiła, a tak to wprowadziłam się na totalne wertepy, nie to co u Ciebie.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sylwik69 16:54, 29 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
effka napisał(a)
A śliwy wiśniowe extra, za kilka lat będą miały wielkie korony. Ja potrzebuję min. 6 szt. Szukam dalej.
Fajny tunel foliowy masz, gdzie kupiłaś? Rozebraliśmy szklarnię i potrzebuję coś zamiast niej.

Miałam zamiar zabrać się za cebulki... i został kawałek do wypielenia,ale za zimno i wietrznie udało mi się rozpakować sporo kartonów i odkurzyłam auto,a teraz jestem na etapie sortowania ozdób bożonarodzeniowych i wielkanocnych żmudna robota!!!
Tunel kupiłam oglądając go " na żywo " na Gardenii.Potem zamówiłam internetowo na Home&Garten.Zimą zwykle są obniżki,a jest naprawdę fajny i solidny polecam.Do tego dostałam w prezencie 6 szt spiralnych podpór do pomidorów
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 16:58, 29 paź 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
AnnaCh napisał(a)
Sylwia, super, że już jesteś u siebie w cudnym domku A do tego masz już ładny kawał terenu zagospodarowany. Szkoda, że trafiłam na forum już po budowie, bo też już bym coś robiła, a tak to wprowadziłam się na totalne wertepy, nie to co u Ciebie.

Tak Aniu,ja też się cieszę,że choć 1/3 zagospodarowana.Niestety bez kostki brukowej i chodniczków mam wciąż wertepy i strasznie się nosi,ale nie można mieć wszystkiego! u Ciebie coraz piękniej dziękuje i pozdrawiam
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Krakus 12:25, 31 paź 2017


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1370
wpadłem z rewizytą i przywitam się u Ciebie

zobaczyłem tylko kilka pierwszych i ostatnich stron i widać że nie próżnowaliście mając jeszcze na głowie urządzanie domu...

gratuluję przeprowadzki i pierwszego obiadu w domu wiem jak to cieszy
____________________
Zielonym do góry...
eVka 19:01, 31 paź 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sylwik69 napisał(a)

Miałam zamiar zabrać się za cebulki... i został kawałek do wypielenia,ale za zimno i wietrznie udało mi się rozpakować sporo kartonów i odkurzyłam auto,a teraz jestem na etapie sortowania ozdób bożonarodzeniowych i wielkanocnych żmudna robota!!!
Tunel kupiłam oglądając go " na żywo " na Gardenii.Potem zamówiłam internetowo na Home&Garten.Zimą zwykle są obniżki,a jest naprawdę fajny i solidny polecam.Do tego dostałam w prezencie 6 szt spiralnych podpór do pomidorów


Niestety pogoda nie sprzyja pracom w ogrodzie. Nie wiem kiedy ja dokończe robic rabatę i sadzic cebule... chyba jutro.
Co do tunelu do możesz powiedzięc mnie wiecej ile kosztował?
____________________
sylwik69 17:54, 02 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Krakus napisał(a)
wpadłem z rewizytą i przywitam się u Ciebie

zobaczyłem tylko kilka pierwszych i ostatnich stron i widać że nie próżnowaliście mając jeszcze na głowie urządzanie domu...

gratuluję przeprowadzki i pierwszego obiadu w domu wiem jak to cieszy

To fakt,dużo pracy w ukształtowanie terenu,teraz to wydaje się takie oczywiste...cieszę,że widać nasz wysiłek! pozdrawiam
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies