Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

sylwik69 11:18, 11 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Magleska napisał(a)
Bardzo ładne i jaki miły prezent dostałaś ja zrobiłam jeszcze 4 gnomki( oczywiście z pomocą ) , ale to już dla mamy i dziewczyny syna

Dziękuję mój syn wie,że takie prezenty lub ogrodnicze, sprawiają mi więcej radości niż jakiś ciuch
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 11:20, 11 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
effka napisał(a)
Przepiękne, szczególnie ten biały. Taki cieplutki i przytulny.
Muszę kupić pistolet do klejenia na gorąco i swoje wianki dokończyć

Ten podoba się najbardziej zamysłem było skromnie i nie kupować nic nowego! udało się ! pistolet na klej to fajna sprawa
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 11:20, 11 gru 2017


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
effka napisał(a)
Przepiękne, szczególnie ten biały. Taki cieplutki i przytulny.
Muszę kupić pistolet do klejenia na gorąco i swoje wianki dokończyć

Ten podoba się najbardziej zamysłem było skromnie i nie kupować nic nowego! udało się ! pistolet na klej to fajna sprawa
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
DorKa 12:26, 11 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Ślicznie Ci wyszły te wianki. Niby szaliczek a taki elegancki. Fajne jest to ,że z taką bazą można poszaleć z wyobraźnią. Ja wcześniej wyobrażałam sobie na takim szaliczkowym tle jakieś drewniane i/lub filcowe ozdoby. A tu proszę , taka elegancka wersja
____________________
Dorka Zakręcony ogród
AniMa 12:41, 11 gru 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
sylwik69 napisał(a)

Dziękuję mój syn wie,że takie prezenty lub ogrodnicze, sprawiają mi więcej radości niż jakiś ciuch

Hihi Moje małolaty tez już taką wiedzę mają
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
DorKa 12:51, 11 gru 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
sylwik69 napisał(a)

Ten podoba się najbardziej zamysłem było skromnie i nie kupować nic nowego! udało się ! pistolet na klej to fajna sprawa

Dopiero w tym roku wpadłam przypadkiem na to,że nie muszę być poparzona za każdym razem jak go używam. A używam pistoletu na klej z garażu eMusia .Okazuje się,że te specjalne do robótek są dużo bezpieczniejsze.Człowiek cały czas się uczy
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Lulilaj 14:11, 11 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Prezent od syna bardzo trafiony Moja jeszcze za mała ale może też się kiedyś doczekam

Wianki piękne... Już nigdy nie wyrzucę starego swetra
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Lulilaj 14:12, 11 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
DorKa napisał(a)

Okazuje się,że te specjalne do robótek są dużo bezpieczniejsze.Człowiek cały czas się uczy


A masz jakiś namiar na te specjalne do robótek?
Mój stary pistolet się spalił, eMuś kupił mi nowy ale nie polubiliśmy się. Po rozgrzaniu klej leci non stop
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Magleska 19:07, 11 gru 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18675
Jak masz jakiś sprawdzony pistolet do kleju ,to ja też poproszę o namiar
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AniMa 07:29, 12 gru 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Lulilaj napisał(a)


A masz jakiś namiar na te specjalne do robótek?
Mój stary pistolet się spalił, eMuś kupił mi nowy ale nie polubiliśmy się. Po rozgrzaniu klej leci non stop

Mam ten z L. firmy Park...., bardzo go sobie chwalę. Jak się pistolet mocno rozgrzeje, to go wyłączam i co jakiś czas znowu włączam. Tez nie lubię być poparzona a poza tym takim bardzo rozgrzanym klejem trzeba dłużej przytrzymywać sklejaną rzecz. Wolę taki z lekka już zastygającyWkłady im bardziej kolorem zbliżone do mlecznych, tym lepsze
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies