Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Johanka77 19:34, 01 sty 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zdrowego i spokojnego Nowego Roku życzę!
Buziaki!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
makadamia 07:30, 02 sty 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! Oby lepszy był niż stary
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
sylwik69 18:18, 02 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Asiom pięknie dziękuję i również odwzajemniam życzenia ! pozdrawiam
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
BasiaLT 20:28, 22 sty 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
sylwik69 napisał(a)

Basiu pozdrawiam i życzę Dosiego Roku,spełnienia marzeń i zdrówka oj tak czas się zastanowić! po ostatniej Gardenii jestem trochę rozczarowana

Ja się nie nastawiam na jakieś hiper zakupy, bardziej na wycieczkę dla przyjemności. Do pociągu i tak nie zabiorę za wiele.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Elka 20:06, 30 sty 2019


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Macham w Nowym Roku
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
sylwik69 22:38, 05 lut 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Elka napisał(a)
Macham w Nowym Roku

Elu pozdrawiam,byle do wiosny
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
BKosimkArt 07:10, 06 lut 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Witaj Sylwia, Gardenia i mi nie po drodze, za to na Green Days jadę na pewno.
Z dłuższych wycieczek marzy mi się holandia ale kurcze tak ciężko ustalić co z dziećmi...
Jak tam u Ciebie nowy rok?? Mam nadzieję że pozytywnie i ze zdrowiem lepiej. Oby do wiosny.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sylwik69 11:31, 06 lut 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
BKosimkArt napisał(a)
Witaj Sylwia, Gardenia i mi nie po drodze, za to na Green Days jadę na pewno.
Z dłuższych wycieczek marzy mi się holandia ale kurcze tak ciężko ustalić co z dziećmi...
Jak tam u Ciebie nowy rok?? Mam nadzieję że pozytywnie i ze zdrowiem lepiej. Oby do wiosny.

Dziękuję Basiu
jakoś leci... Nowy Rok zaczął się od pobytu w sanatorium i efekty są dla mnie bardzo zauważalne.Kondycja Janusza zdecydowanie na plus
Ja także marzę o wycieczkach i podróżach... uwielbiam Greckie wyspy i teraz chciałabym pojechać na Lefkos albo Korfu.Zawsze zimową porą lubię przenosić się wirtualnie w cieplejsze rejony,a potem gdy u nas przyroda się zaczyna budzić...zapominam o tym i rzucam się w wir ogrodowych prac.A jest jeszcze tyle do zrobienia!!! wiem jednak,że sama niewiele zdziałam...
Czytałam o tych targach,są na pewno dużo większe niż Gardenia.Zresztą zauważam mniejsze zainteresowanie Gardenią,choćby i na naszym forum.Będę czekać na Twoje relacje z tej imprezy,zawsze warto korzystać z takich okazji,choć nie ukrywam,że wciąż się waham nad wyjazdem na Gardenię.Jeśli się zdecyduję to bardziej pod kątem spotkania się z synem.
Życzę Ci wspaniałych ogrodniczych doznań
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 10:15, 26 lut 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Jak sądzicie... jeśli werbena wypuszcza małe zielone listki to jest szansa,że przezimowała? coś z niej będzie?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
BKosimkArt 10:19, 26 lut 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
sylwik69 napisał(a)
Jak sądzicie... jeśli werbena wypuszcza małe zielone listki to jest szansa,że przezimowała? coś z niej będzie?

W zeszłym roku moja też tak miała ale po przecięciu zmarzła, teraz nie przycięłam w jednym miejscu i zobaczę czy coś z tego będzie.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies