Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

BasiaLT 13:09, 13 wrz 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
To jest wprost nieprawdopodobne że to jest to samo miejsce co na początku wątku. Przepięknie
Sylwinku życzę zdrowia i sił, wszystko się wyprostuje. Buziaczki
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Elka 20:37, 13 wrz 2018


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Macie siebie. Sylwia to chyba najważniejsze w takich chwilach. Dużo sił Wam życzę.
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
Mariposa 10:08, 14 wrz 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Sylwia, siły i wiary w przyszłe dni, a wszystko się ułoży.
____________________
Ela Motylogród
Dragonka 09:04, 08 paź 2018


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Witam się u Ciebie, dziękuję za słowa wsparcia i zachęty, bardzo mi potrzebne. Czytam, że u Ciebie teraz trudne czasy nastały, życzę Ci, aby już wszystko szło w dobrą stronę, zdrowia, dużo zdrowia dla Twojego Męża a Tobie spokoju i siły ducha w tym wszystkim.
Podziwiam ogród, jaki stworzyłaś, pięknie tu u Ciebie! Ile to pracy musiało kosztować..Bardzo podoba mi się ten przytulny, romantyczny klimat- ja o takim ogrodzie właśnie marzę, jakby natura sama go malowała. Ślicznie
Pozdrawiam Cię serdecznie.
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
malgol 08:59, 09 paź 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Dawno do Ciebie nie zaglądałam bo i Ciebie jakos mało było a teraz czytam takie przykre wiadomości.Trzymaj się Sylwia, na pewno będzie wszystko dobrze a cała reszta się uozy.Trzymam mocno kciuki i wspieram!
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
edi75 10:07, 09 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2180
Sylwia trzymaj się ..Będzie dobrze MUSI
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
sylwik69 18:12, 09 paź 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Dziękuję jeszcze raz wszystkim za słowa otuchy oczywiście,że będzie lepiej! musi być! choć na pewno nie będzie jak dawniej...trzeba do tego przywyknąć... i żyć...

W ogrodzie łapię słoneczne promienie i planuję prace,z którymi jestem w tyle.Ciepłe dni zamierzam wykorzystać na porządki na rabatach i w warzywniku,w którym jeszcze dojrzewają pomidory koktajlowe.One także mimo,że ucierpiały podczas przymrozku,nie poddają się! trzeba czerpać siłę z przyrody !Bardzo żałuję,że nie ukończę wzbogacania gleby w obornik,teraz idealny czas na to i pogoda

____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Toszka 21:55, 09 paź 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Sylwio, ogród nie ucieknie. Robota tez nie. W przyszłym roku też będzie rok
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
sylwik69 12:43, 19 paź 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Toszka napisał(a)
Sylwio, ogród nie ucieknie. Robota tez nie. W przyszłym roku też będzie rok

Ach Toszko to żadne pocieszenie ! znów wszystko odkładam na następny rok...kolejny rok,a coraz mniej sił..
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
AniazUroczyska 01:02, 21 paź 2018

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
Przyszłam w odwiedziny, aby zapoznać się i powitać, a tu takie tragiczne wieści! Bardzo to przykre , kiedy los tak drastycznie weryfikuje i przewartościowuje nasze plany, dążenia i priorytety! Takie szczęście w nieszczęściu, że byłaś akurat w domu i że mąż dochodzi do siebie. Jednak afazja to poważna sprawa i tak jak mówisz: nic już nie będzie tak jak dawniej. To musi być cholernie przykre! Życzę dużo siły, wytrwałości i przesyłam pełne garście dobrej energii.
PS Wspomniałaś, że czeka Cię gleboterapia, a ja przejrzałam Twój wątek i widzę, że masz już doświadczenie z glebą, nawozisz , przekopujesz i dużo już masz zagospodarowane, wiele roślin już pięknie kwitnie!
PS Ten wpis pomyłkowo( nie wiem jak mi się udało tego dokonaćJ) ukazał się u Basi Drakonki zamiast u Ciebie!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies