Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Agi2006 10:34, 10 gru 2018


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Sylwia dla mnie ten rok tez był ciężki.Śmierć babci, choroba synka i pobyt w szpitalu. Do tego doszedł wypadek męża, który zasłabł za kierownicą. To cud , że zyje i że nikomu się nic nie stało. Od lutego mam dziwny strach w sobie . Boje sie kazdego kolejnego miesiąca. Czekam na nowy rok tak jak Ty z nadzieją na lepsze. Bardzo dziekuje Ci za propozycję wysłania nasionek.Jeśli w Twoich kwiatostanach coś jeszcze zostało to chętnie przyjmę. Adres prześlę na priv.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
sylwik69 12:26, 10 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Agnieszko przytulam Cię mocno!!! faktycznie życie nas nie oszczędza....doprowadza do wielu refleksji i pytań bez odpowiedzi,zmienia priortytety...życzę sobie i Tobie wszystkiego dobrego w Nowym Roku,przede wszystkim zdrowia dla bliskich,bo to najważniejsze!
Nasionka zebrałam i oczywiście Z przyjemnością wysyłam
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Agi2006 13:36, 10 gru 2018


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Bardzo dziękuję Sylwia. I równięż zyczę Tobie wiary w lesze jutro i dużo pozytywnych myśli. Niby mówi się, ze co ma być to będzie, ale jak my będziemy widzieć wszystko w ciemnych kolorach to będziemy przyciągać najpierw złe myśli, emocje a potem i sytuacje. Dlatego wiosno przybywaj!!!!!
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Gardenarium 18:13, 11 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Doszłam do 175 stronki i muszę przerwać Mega pracę wykonaliście. Nie wiem czy doczytałaś gdzie jest o metodzie uprawy pomidorów w cylindrach bez dna, więc na wszelki wypadek podsyłam

https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/525-uprawa-pomidorow-w-namiocie-foliowym

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mariposa 18:37, 12 gru 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Sylwio, czytam o postępach i cieszę się z Tobą!
Łączka z werbeną naprawdę urokliwa, zakochałam się w tym ażurowym fiolecie po raz pierwszy u Asi-Margerytki, nie przeszkadza mi, że się sieje, też ją będę miała
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ela Motylogród
sylwik69 19:41, 15 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Gardenarium napisał(a)
Doszłam do 175 stronki i muszę przerwać Mega pracę wykonaliście. Nie wiem czy doczytałaś gdzie jest o metodzie uprawy pomidorów w cylindrach bez dna, więc na wszelki wypadek podsyłam

https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/525-uprawa-pomidorow-w-namiocie-foliowym



Dziękuję Danusiu w kolejnym roku spróbuję metodą bez dna !
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 19:43, 15 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Mariposa napisał(a)
Sylwio, czytam o postępach i cieszę się z Tobą!
Łączka z werbeną naprawdę urokliwa, zakochałam się w tym ażurowym fiolecie po raz pierwszy u Asi-Margerytki, nie przeszkadza mi, że się sieje, też ją będę miała
Pozdrawiam cieplutko

Nie narzekam na jej rozsiewanie,ale rozejrze się za ostrogowcami,występują w barwie białej i są podobne
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Agi2006 15:28, 16 gru 2018


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Sylwia nasionka dotarły. Dziś wyciagnelam je ze skrzynki bo od piątku nie było mnie w domu. W marcu je wysieje. Mam nadzieje ze uda mi się stworzyć choć namiastkę Twojej rabaty werbenowej. Jeszcze raz bardzo dziękuję Sylwia i życzę spokojnej niedzieli. U nas biało za oknem i klimat świąteczny powoli wkracza do domu
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
sylwik69 17:10, 23 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Agi2006 napisał(a)
Sylwia nasionka dotarły. Dziś wyciagnelam je ze skrzynki bo od piątku nie było mnie w domu. W marcu je wysieje. Mam nadzieje ze uda mi się stworzyć choć namiastkę Twojej rabaty werbenowej. Jeszcze raz bardzo dziękuję Sylwia i życzę spokojnej niedzieli. U nas biało za oknem i klimat świąteczny powoli wkracza do domu

Bardzo się cieszę
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 17:14, 23 gru 2018


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Wszystkim Ogrodomaniakom i Ogrodniczkom składam świąteczne życzenia dużo rodzinnego ciepła,zdrowia,pomyślności,odpoczynku i wielu życzliwych przyjaciół i znajomych
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies