Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

eVka 10:20, 12 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Z bukszpanem dasz radę, gorzej z pędrakami. Nie znoszę tego cholerstwa.
____________________
sylwik69 13:55, 12 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
effka napisał(a)
Z bukszpanem dasz radę, gorzej z pędrakami. Nie znoszę tego cholerstwa.


Obrzydliwość
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Wiolka5_7 14:04, 12 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
Ech ciągle jakieś plagi nam niszczą roślinki i naszą pracę... u mnie od kilku dni coś ryje na nowych rabatach i innych....codzień mam zryte takie tunele na powierzchni....wrr nerwa mam !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwik69 18:10, 12 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Wiolka5_7 napisał(a)
Ech ciągle jakieś plagi nam niszczą roślinki i naszą pracę... u mnie od kilku dni coś ryje na nowych rabatach i innych....codzień mam zryte takie tunele na powierzchni....wrr nerwa mam !


I podcina nam skrzydła!ehhh im bardziej człowiek się stara,tym gorzej wychodzi...w pracy zawodowej mam tak samo...Ci co się obijają zawsze wychodzą obronną ręką
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 18:18, 12 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Całą niedzielę spędziłam w ogrodzie ...nie mogłam usiedzieć w domu...głowa musiała odpocząć od myśli...i przez głupotę poprzesadzałam wiele roślin a także pracowałam na froncie i podlałam większość zrębków gnojówką z pokrzywy.Zaatakowane bukszpany przycięłam,rabaty wyplewiłam i wciąż nie podjęłam decyzji o miejscówce dla berberysów.Ich przesadzanie będzie bolesne,więc nie chciałabym popełnić gafy,ale kto wie...

Pozostała jeszcze skarpa do zrobienia wiosennych porządków i jakoś ciężko się za nią zabrać
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 18:33, 12 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
mrokasia 18:34, 12 maj 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
Hej Sylwia, widzę ze działasz pełną parą . Ilość tej nawożonej na skarpę ziemi mnie przytłoczyła .
Zrobienie z berberysów ekranów to świetny pomysł. Dałabym go za betonową płytą (przypomnij - po co ta płyta?). Albo może dać go w dwóch miejscach? Czyli nr 2 i nr 3.

A dlaczego napisałaś, że dziś przez głupotę poprzesadzałaś wiele roślin? nie jesteś zadowolona z efektu???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 19:17, 12 maj 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20623
sylwik69 napisał(a)


I podcina nam skrzydła!ehhh im bardziej człowiek się stara,tym gorzej wychodzi...w pracy zawodowej mam tak samo...Ci co się obijają zawsze wychodzą obronną ręką

Niestety w życiu bywa czasem niesprawiedliwie...
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sylwik69 19:27, 12 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
mrokasia napisał(a)
Hej Sylwia, widzę ze działasz pełną parą . Ilość tej nawożonej na skarpę ziemi mnie przytłoczyła .
Zrobienie z berberysów ekranów to świetny pomysł. Dałabym go za betonową płytą (przypomnij - po co ta płyta?). Albo może dać go w dwóch miejscach? Czyli nr 2 i nr 3.

A dlaczego napisałaś, że dziś przez głupotę poprzesadzałaś wiele roślin? nie jesteś zadowolona z efektu???

Witaj! ziemia też mnie przytłacza i to wciąż nie koniec! płyta betonowa ma być miejscem na stół i krzesła,bo taras zbyt wąski,Januszek jest za zabudowaniem,stworzeniem ogrodu zimowego a ja za wersją nowoczesną,lekkiej konstrukcji...
Nie planowałam dziś tak wielu prac,a tak jakoś wyszło...dlatego przez głupotę
Jak przesadzę berberysy zrobi się jakoś łyso,a rabata będzie cała zielona,zdecydowanie zabraknie koloru
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
polinka 10:10, 13 maj 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
sylwik69 napisał(a)

Witaj! ziemia też mnie przytłacza i to wciąż nie koniec! płyta betonowa ma być miejscem na stół i krzesła,bo taras zbyt wąski,Januszek jest za zabudowaniem,stworzeniem ogrodu zimowego a ja za wersją nowoczesną,lekkiej konstrukcji...
Nie planowałam dziś tak wielu prac,a tak jakoś wyszło...dlatego przez głupotę
Jak przesadzę berberysy zrobi się jakoś łyso,a rabata będzie cała zielona,zdecydowanie zabraknie koloru


Sylwia, jeśli płyta betonowa ma być miejscem do siedzienia to cofam swój głos na przesadzenie tam berberysów Jeszcze ktoś wpadnie w te berberysy przy dobrej zabawie i nieszczęście gotowe...Jestem za pierwszym rozwiązaniem aby te z lewej strony przesadzić do tych co są przed budynkiem gospodarczym i w ten sposób stworzysz fajną, gęstą ścianę.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies