Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród moja pasja. Kobieta szczęśliwa

sylwik69 09:55, 05 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
kasiab napisał(a)
Ja oglądam z dziećmi bajki więc mnie zawrzeszczą jak spróbowałabym przełączyć u mnie jutro wjeżdża koparka w końcu

Yuppi pokaż koniecznie zdjęcia z placu boju
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
kasiab 10:27, 05 maj 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Na pewno w ramach samomotywowania wrzucę na wątku żebym miała gdzie się pocieszać przy kolejnym załamaniu
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Agi2006 10:54, 05 maj 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Ja tez oglądałam Maje. Nareszcie nowoczesny ogrod i to Pani Danusi. Muszę jeszcze raz obejrzeć ten odcinek bo kilka rabat mnie urzekło. Szczególnie białe zawilce na tle cisow.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
vita 11:05, 05 maj 2019


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4057
Berberysy są piękne, ale dla mnie do oglądania z odległości i w formie naturalnego pokroju. W takich nieformalnych, rozległych nasadzeniach. Sąsiad zafundował mi widok berberysów w szpalerze, cięty co dwa miesiące, cudny.
Ja jednak pozbyłam się już swoich czterech, sprzątanie po cięciu nie dla mnie! Próbowałaś zbierać i ładować gałązki?
Warto zapytać o cenę pielęgnacji takiego żywopłotu w ogrodniczej firmie serwisowej, czy jak tam zwał.

Powoli ale dzieje się w ogrodzie u Ciebie
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Mariposa 12:07, 05 maj 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Sylwio, jest naprawdę super! Brawo Wy
Dobrze zrobiłaś, że obsypałaś frontową tymi zrębkami, przynajmniej chwasty Cię nie drażnią
____________________
Ela Motylogród
sylwik69 13:37, 05 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
kasiab napisał(a)
Na pewno w ramach samomotywowania wrzucę na wątku żebym miała gdzie się pocieszać przy kolejnym załamaniu


Będziemy razem się pocieszać
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 13:39, 05 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Agi2006 napisał(a)
Ja tez oglądałam Maje. Nareszcie nowoczesny ogrod i to Pani Danusi. Muszę jeszcze raz obejrzeć ten odcinek bo kilka rabat mnie urzekło. Szczególnie białe zawilce na tle cisow.

Była tam też ciekawa rabata z kulistymi drzewami i szpalerem różowych hortensji pod nimi ja też muszę jeszcze raz obejrzeć ten odcinek
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 13:42, 05 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
vita napisał(a)
Berberysy są piękne, ale dla mnie do oglądania z odległości i w formie naturalnego pokroju. W takich nieformalnych, rozległych nasadzeniach. Sąsiad zafundował mi widok berberysów w szpalerze, cięty co dwa miesiące, cudny.
Ja jednak pozbyłam się już swoich czterech, sprzątanie po cięciu nie dla mnie! Próbowałaś zbierać i ładować gałązki?
Warto zapytać o cenę pielęgnacji takiego żywopłotu w ogrodniczej firmie serwisowej, czy jak tam zwał.

Powoli ale dzieje się w ogrodzie u Ciebie

Wiem,że kolce nie są przyjemne,ale na serwis ogrodniczy mnie nie stać,więc póki co będę cierpieć
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
sylwik69 13:45, 05 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Mariposa napisał(a)
Sylwio, jest naprawdę super! Brawo Wy
Dobrze zrobiłaś, że obsypałaś frontową tymi zrębkami, przynajmniej chwasty Cię nie drażnią


Elu dziękuję po pierwsze chwasty a po drugie wrażenia estetyczne dużo lepsze
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
kasiab 14:04, 05 maj 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Sylwia są fajne rękawice i nie powinno być źle przy czyszczeniu po cięciu berberysów my płacimy sąsiadowi 8zl za parę jak mi nowe przywiezie to obfoce i wrzucę
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies