Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt

Johanka77 22:10, 21 paź 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Gochna napisał(a)
Piękne te kompozycje traw w Twoim ogrodzie . Mam pytanie odnośnie rabaty brzozowej w jakiej odległości są sadzone i jak duża jest ta rabata?


Cześć! Brzozy mam średnio co 1,5 metra, ale ta rabata jest za mała. W przyszłym roku będziemy powiększać.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
sarenka 07:38, 22 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Oo wlasnie się zastanawialam kiedy trawy można wiązać. Bo mam te Rozplenice to jak zzólkna całe,tak?
Asiu,a miskanty też jak będą żółte? Mam ML i najprawdopodobniej gracki
____________________
Magda W samym sloncu
Johanka77 07:41, 22 paź 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
sarenka napisał(a)
Oo wlasnie się zastanawialam kiedy trawy można wiązać. Bo mam te Rozplenice to jak zzólkna całe,tak?
Asiu,a miskanty też jak będą żółte? Mam ML i najprawdopodobniej gracki


Będą suchsze po prostu. Zauważysz sama. Zaczną Cię wkurzać
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
sarenka 08:03, 22 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Johanka77 napisał(a)


Będą suchsze po prostu. Zauważysz sama. Zaczną Cię wkurzać


To jeszcze poczekam, narazie Hameln wyglądają o wschodzie słońca fantastycznie! Takie zroszone w słońcu
____________________
Magda W samym sloncu
Gochna 09:05, 22 paź 2019


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Johanka77 napisał(a)


Cześć! Brzozy mam średnio co 1,5 metra, ale ta rabata jest za mała. W przyszłym roku będziemy powiększać.


Z tego wrażenia nawet się nie przywitałam

Bardzo mi się podoba ta twoja robota Brzozowa i też chciałabym taką sobie zrobić nie popełniając już błędów
____________________
Gosia Brzozowy raj
Gochna 09:07, 22 paź 2019


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Chciałabym posadzić cztery brzozy jak myślisz jakiej wielkości roboty muszę do tego przygotować?
____________________
Gosia Brzozowy raj
eVka 09:17, 22 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Aśka, już Ci pisałam na fejsie, że nie akceptuję nadchodzącej zimy i nie podobają mi się te zdjęcia w ogóle!!! Nic a nic
____________________
kasiab 09:41, 22 paź 2019


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Asiu mam pytanie: czym zabezpieczaliście deski tarasowe? Zadowolona jesteś? U mnie jutro się będzie w końcu dział taras i nie mam pojęcia czym je zabezpieczyc
____________________
Kasia - tu na razie jest...
polinka 09:42, 22 paź 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Bardzo lubię Twój ogród taki powiązany I podobnie jak Ty Asiu, też zachwycam się ładnymi snopkami

Martwi mnie tylko to-dlaczego tak szybko poschły rozplenice u Ciebie?
Czyżby mimo automatycznego podlewania miały za sucho?

A jeszcze w kwestii siewek, to nie zawsze powtarzają cechy rośliny matecznej. Kilka razy miałam sytuację, że z rozplenice z siewek nie kwitły. I na pewno powodem nie była susza czy brak właściwego nawożenia.

Buziaki Kochana
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Anda 13:46, 22 paź 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33443
Cudowne zdjęcia snopków i warkoczy Pięknie w tym świetle.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies