Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

09:18, 25 paź 2019
Margerytka40 napisał(a)


Uwielbiam zimą oglądać zdjęcia letnich rabat. Robię masę zdjęć i później zimą planuję co jeszcze można zmienić, co mi nie gra. Na zdjęciach najlepiej to widać. Świdośliwy chyba dość szybko rosną, przynajmniej te zwykłe

ja jak rano się przechadzam wiosną czy latem po ogrodzie to mam 1000 pomysłów na zmiany albo dosadzenia, idę do domu i zapominam, za dużo tego na raz przychodzi do głowy, musiałabym od razu zapisywać
Margerytka40 09:30, 25 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Anda napisał(a)
Dobry pomysł


To tak zrobię
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:32, 25 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
MonikA napisał(a)

ja jak rano się przechadzam wiosną czy latem po ogrodzie to mam 1000 pomysłów na zmiany albo dosadzenia, idę do domu i zapominam, za dużo tego na raz przychodzi do głowy, musiałabym od razu zapisywać


O to to. Też chyba będę notatki robić co tam zmienić, dosadzić bo też gdzieś część spostrzeżeń później umyka.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:49, 25 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
A tak w ogóle to dziś kończę akcję cebulki, zostało mi tylko ze 30 tulipanów botanicznych i koniec. Brakło mi szafirków ale trudno, już nie dokupuję, chyba że gdzieś na nie napotkam przypadkiem
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
anabuko1 10:02, 25 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Jeszcze dobra pogoda. .. ba wszelakie prace ogrodowe.
Bo zaraz to ciepło na nam się dokończyć. I mroziki będą.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
eVka 11:23, 25 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)
A tak w ogóle to dziś kończę akcję cebulki, zostało mi tylko ze 30 tulipanów botanicznych i koniec. Brakło mi szafirków ale trudno, już nie dokupuję, chyba że gdzieś na nie napotkam przypadkiem

Oj mi chyba z 300 zostało ale szybciutkoo dzisiaj je opędzluję po rabatkach bo jutro już czasu nie będę miała na ogród. Siostra z dzisiusiem do mnie przylatuje!
____________________
Toszka 13:58, 25 paź 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Margerytka40 napisał(a)
A tak w ogóle to dziś kończę akcję cebulki, zostało mi tylko ze 30 tulipanów botanicznych i koniec. Brakło mi szafirków ale trudno, już nie dokupuję, chyba że gdzieś na nie napotkam przypadkiem


Nie kupuj. Zaraz ci się rozmnożą jak inwazja dzikich.
Dwa razy próbowałam się pozbyć i nie dało się wybrać wszystkich maleńkich cebulek. Wybierałam, bo chciałam podmienić na inną odmianę, bez tych wściekle długich liści na jesieni
Poniosłam klęskę
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Margerytka40 18:13, 25 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anabuko1 napisał(a)
Jeszcze dobra pogoda. .. ba wszelakie prace ogrodowe.
Bo zaraz to ciepło na nam się dokończyć. I mroziki będą.


Dlatego też wrzuciłam 5 bieg z cebulkami, nieznoszę tego robić w zimnicę. Dziś skończyłam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:17, 25 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)

Oj mi chyba z 300 zostało ale szybciutkoo dzisiaj je opędzluję po rabatkach bo jutro już czasu nie będę miała na ogród. Siostra z dzisiusiem do mnie przylatuje!


O, to będziesz mieć zajęcie. Mnie jeszcze zostało zadołowanie z 20 doniczek z roślinkami ale dziś już się nie udało, jutro nie mam kiedy więc chyba niedziela
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 18:23, 25 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Toszka napisał(a)


Nie kupuj. Zaraz ci się rozmnożą jak inwazja dzikich.
Dwa razy próbowałam się pozbyć i nie dało się wybrać wszystkich maleńkich cebulek. Wybierałam, bo chciałam podmienić na inną odmianę, bez tych wściekle długich liści na jesieni
Poniosłam klęskę


No tak, rozmnożą się ale wiesz jak to jest, chciałam od razu na gotowo. W sumie mogłam mniej w jeden dołek wrzucać ale chciałam od razu efekt, to będzie połowiczny. Te liściska obcinam jak tylko zaczynają pączki kwiatowe wychodzić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies